راهنماي كامل بازي ها

• Thread starter Thread starter Ehsan
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
quake4&doom3

سلام.من راهنمای تمام مراحل بازیهای کواک4(quake4)و دوم3(doom3)رو می خوام.
اگه میشه راهنمای این بازی ها رو بصورت دفترچه راهنما(مثل دفترچه راهنمای دارینوس)بذارید.منظورم اینه که کامل باشه و تمام مراحل رو به فارسی توضیح داده باشه.

ممنون میشم_منتظرم

سلام
راهنمای بازی the settlers هم امده؟
اگه فارسی بود چه بهتر
مرسی
_________

بازي استراتژيك مگه راهنما داره؟ كجاش گير كردي؟ من خودم تمومش كردم عزيز . بگو كمكت كنم ...

من تو بازیه اسایسین وقتی سیو های قبلیمو میریزم کار نمیکنه و از اول باید بازی متن چرا؟؟؟

برو تو اين تاپيك بپرس ...

تا جايي كه با گشتن تو سايتها فهميدم احتمالا شما مشكلت از دو مورد تجاوز نميكنه! :
1: سيوهات رو بايد در پوشه C:\Documents and Settings\<user_name>\Application Data\Ubisoft\Assassin's Creed\Saved Games بريزي كه Application Data هيدن (hidden) هست .

2 : هر سيوي كه من تو سايتها ديدم داراي چهارتا فايل بود . كه پسوند فايلها اينا بود : يه hdr (البته يه سري از سيوها اين يك رو نداشت!) يه opt يه sav يه دونه هم map . احتمالا شما يكي از اينها رو نداري . يعني هر سيو فايلي براي خودش اينا رو جداگونه داره ...

تا جايي كه با گشتن تو سايتها فهميدم احتمالا شما مشكلت از دو مورد تجاوز نميكنه! :
1: سيوهات رو بايد در پوشه C:\Documents and Settings\<user_name>\Application Data\Ubisoft\Assassin's Creed\Saved Games بريزي كه Application Data هيدن (hidden) هست .

2 : هر سيوي كه من تو سايتها ديدم داراي چهارتا فايل بود . كه پسوند فايلها اينا بود : يه hdr (البته يه سري از سيوها اين يك رو نداشت!) يه opt يه sav يه دونه هم map . احتمالا شما يكي از اينها رو نداري . يعني هر سيو فايلي براي خودش اينا رو جداگونه داره ...

مورد اول میدونم باید گزینه ی دوم رو امتحان کنم
بازم ممنون

راهنمایی در مورد Resident Evil 3

با عرض سلام.من تو بازیResident Evil 3 حدودا تا آخراش رفتم وتو یه جایی گیر کردم.من وقتی که باید با Nemesis تو یه نبرد سه دقیقه ای اونو شکست بدم.من با استفاده از مواد داغ لوله ها اونو شکست میدم و درادامه بازی به یه محلی می رسم که یه لیزر بزرگ هست با یه کامپیوتر و سه تا چراغ در گوشه ها.وقتی من کامپیوتر رو فعال میکنم اون سه تا چراغ دوتاشون قرمز می شه و یه دونه از چراغ ها زرد میشه و دیگه از اونجا به بعد نمی دونم چیکار کنم در ضمن رادار هم در بالای صفحه شروع به شمارش کرده.لطفا منو راهنمایی کنید.:smile:
ایمیل من:hamed_saberi.iran@yahoo.com

با عرض سلام.من تو بازیResident Evil 3 حدودا تا آخراش رفتم وتو یه جایی گیر کردم.من وقتی که باید با Nemesis تو یه نبرد سه دقیقه ای اونو شکست بدم.من با استفاده از مواد داغ لوله ها اونو شکست میدم و درادامه بازی به یه محلی می رسم که یه لیزر بزرگ هست با یه کامپیوتر و سه تا چراغ در گوشه ها.وقتی من کامپیوتر رو فعال میکنم اون سه تا چراغ دوتاشون قرمز می شه و یه دونه از چراغ ها زرد میشه و دیگه از اونجا به بعد نمی دونم چیکار کنم در ضمن رادار هم در بالای صفحه شروع به شمارش کرده.لطفا منو راهنمایی کنید.:smile:
حامد جان ...اگه اسمتون حامده
سه تا سوئیچ هست تو اون قسمت که باید سریع اونارو حل بدی تو کار راحتیه.
بعد لیزر فعال میشه وقتی فعال شد می تونی دهن نمی سیز رو کارواش کنی.
بعد هنوز نمیسیز یه ذره جون داره که اونجا دیگه میلیه یا می کشیش یا در میری

سلام
من اولین بار که اپیزود فار کری (2) رو بازی میکنم و نمیدونم دقیقا قضیش چیه یعنی مثل چی تی ای باید ماموریت گرفت و بازی رو تموم کرد. اما تو بازی هر ده قدمی یک کمپ دشمن هست نمیشه اون کمپ ها رو برای خودت بکنی تا دیگه توش دشمن نره اخه من وقتی همه رو میکشم بعد که بر می گردم بیشتر توش جمع شدن.:confused:
اگه ممکنه کمک کنید
ممنون

آخرین ویرایش:
راهنمایی درمورد قتل در قطار سریع السیر شرق

باسلام.من تو این بازی چطور میتونم اثر انگشت بگیرم.لطفا منو راهنمایی کنید.:smile:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or