راهنماي قدم به قدم بازي Gta San Andreas همراه با عكس به طور كامل

BloodVamPire

عضو جدید
Dec 8, 2019
1
لطفا سریع جواب بدین

:dببخشید من توی خونه هی میبازم کدوم دکمه ها رو باید زد تا برنده شد:d

- - -ویرایش - - -

مینویسه speas رو بزن میزنم ولی بازم اون منو میزنه
همین ک جلو خونه وایمیسی یه مرد داره از خیابون رد میشه که بالا تنش لخته و کمرشم خمیدس و تو دستشم یه شیر <ک> مصنوعی صورتی رنگ هست خب اونو بکش بعد برو تو خونه

یه مرحله گیر کردم میره تو خونه با یه یارو اتاری بازی میکنه میبازه میاد بیرون باید چکار کنم?
باید بری تو دریا زیر آبی بری دقت کن فقط زیر آبی برو نه روی آب شنا کنی خطش یخورده پر شد مرحله رو میره منظورم از خط زمانیه ک تو تو آب میری دکمه ی TAP رو که میزنی یه نوشته جدید میاد که نوشته Long capacity

لطفا اگه میدونید جواب بدید
ممنون
چی رو دقیقا؟

سلام من مرحله ای که باید با هلی کوپتر یه ماشین بلند کنم ببرم فرودگاه رو رد کردم بعد بعد فقط یه ماموریت که نمیدونم کجاست میرم طرف ماموریت بالای ساختموناس ولی هیچی نیستی
اول با جت پک برو بالای ساختمون رمزش اینه YECGAA بعدش 2تا هلی کوپتر آپاچی میاد اونارو بزن بعد سواره هلی کوپتر که جرثقیل هم هست شو بعدش برو ماشین حمل پول رو بردار ببرش به فرودگاه خودت همونی که تو بیابوناس

سلام من تو مرحله دزدی از خونه پیرمرده گیرکردن اینتر میزنم برمیدارم ولی میخام برم داخل کامیون بزارم نمیشه چ کلیدی بزنم چیکار کنم!!؟
ممنون میشم کمکم کنین...
داداش شما زمانی که جعبه رو برمیداری دکمه W رو با دکمه ی Alt سمت چپ بگیر آهسته حرکت میکنه

داداچ من اون دخترا هستن ک میان جلو و اینا قبول میکنم ولی خب بعدشو چیکار کنم؟کجا برم؟
باید بری یه جای خلوت که مردم نباشن بعدش مصلا شروع به س*ک زدن میکنه و فقطم ماشین چپ و راست میشه وقتی بغلو میبینی هیچی و هیچی

سلام من شهر تو اشوب تو تو محله cjیه ماموریت هست نوشته sمیرم روشyiuneed to take over more gang territories around los santos
باید روی گنگسترای خودتون همونای که لباس سبز دارن نشونه بگیری بعد دکمه ی G رو بزنی باید 2 یا 3 یا هرچندتا که خواسته تا جمع کنی

من تا حالا ۲۰ بار بردمش رستوران ولی زمر نمیده چکارش کنم
رمز و همینجوری بت نمیده که دختره بهت زنگ میزنه میگه من بیرونم برو از تو خونم بردار

ببخشید من توی ی مرحله که با سیزار میریم یه شهر دیگه بعد از دور رای رو رو میبینیم نماد مرحله هم اژدها است موندم اینو چطوری برم
باید رایدرو بکشی

سلام ببخشید شما گفتید که مرحله madd dog رو رفتید ؟ میشه به من هم بگی چجوری برم من تو پلی استیشن دو این مرحله رو گیر کردم خیلی زمان میخواد که به وانت برسی cj هم که میگه که از محله چند نفر رو بیاریم منظورش گنگسترهاست
حتما نباید وانت باشه که ماشین هم میتونی بیاری درضمن اکه وانتم خواست وانت مرحوم رایدر پیش خونشه

MEHDI.Y

عضو جدید
May 2, 2020
1
من میرم مرحله سوم فرودگاه اسمشBlack projecktهست ولی باز از کنار خونه درمیاد میشه راهنمایی کنید باید چه چیزی تقویت کنم

سلام چطور هواپیما رو بمب گذاری کنم ؟؟؟؟؟؟
باید بری اسلحه فروشی بمب از راه دور بخری تو هواپیمارو پراز اونا بکنی بعد با چتر نجات یکه داری بپری بیرون

سلام توی چطوری باید دوست دخترتو راضی نگهداری؟؟؟
باید چیکار کنی تا خوشحال بشه؟؟
ببریش جایی که رو نقشه نوشته دینر عکس قاشق و چنگال داره

سلام من تو مرحله اول آموزش خلبانی گیر کردم
باید دکمه wرو نگه داری تا جایی که گفت بعدش دکمه+رو میزنی چرخا جمع شه

Amir_212jj

عضو جدید
Jul 13, 2020
1
سلام تو اون مرحله ک باید کارتو از دوست دختر cj بگیری بعدش ووزی بهت زنگ میزنه ولی به من زنگ نمیزنه کسی میدونه باید چکار کرد؟

Amirreza1385

کاربر سایت
May 10, 2021
3
سلام. لطفا کمک کنید. من تا مرحله highjack در شهر سوم که تریلی رو میگیریم رو رفتم. بعد این دیگه هیچ مرحله ای نمیاره. لطفا کمک کنید

sadegh-78

عضو جدید
Jun 9, 2021
1
سلام من داخل اون مرحله که باید از نقشه عکس بگیری گیرکردم بعداز صحبت با منشی در واسم باز نمیشه که برم طبقه بالا چه کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر