راهنمايي در بازي Tomb Raider: Legend

صورتي

کاربر سایت
Aug 2, 2007
68
سلام خدمت شما دوستان عزيز من با كمك شما مراحل قبلي رو رد كردم اما حالا تو مرحله انگليس موندم( تو ي كانال هاي زير زميني پر آب) بعد از اينكه اون تابوته رو از جاي استخره ميكشم روي يك دكمه يك در باز ميشه كه از اونجا ميرم تو كانال هاي زير زميني اونجا يك اهرمه كه اونو پايين مي كشم يك دريجه باز ميشه ولي اهرم بعدي پشت يك دريچه بسته است كه نمي دونم چه جوري بايد بازش كنم.:(
اطراف همون دريچه بسته يك لبه هست با قايق برو جاي لبه( كنار لبه يك چراغ وجود داره كه ميتوني با قلاب اونو بگيري و بري به سمت لبه )از لبه بپر اون ور . اون وقت ميري پشت دريچه بسته :-"

bi bi

کاربر سایت
Jul 22, 2007
32
آقا غول مرحله آخر اين بازي رو چه جوري بايد كشت؟ وقتي ميفته رو زمين كدوم دكمه رو بايد بزنم؟:confused::confused::confused:

صورتي

کاربر سایت
Aug 2, 2007
68
بايد بري جلو و دكمه E را بزني اونوقت يك ضربه محكم بهش وارد ميشه چند بار كه اين كار ادامه بدي غول ميميره در ضمن بي بي خانم من توي اون تايپيك هم براي شما توضيح دادم يك نگاه هم اونجا ميكردي

djgame

کاربر سایت
Sep 22, 2007
9
سلام

سلام من تو مرحله اول تام رادیر لیگند گیر کردم جایی که با جعبه از دیوارهایی متحرک رد میشه بعد میری تو یه جا در بسته میشه باید چیکار کنی

djgame

کاربر سایت
Sep 22, 2007
9
اقا من خودم این مرحله رفتم ولی دوباره تو یه مرحله گیر کردم جایی که باید 3 توپ بیاری من 2 توپ میارم ولی توپ سوم هم هست ولی نمیتونم برم بیارم چون نردبون تا پائین نیومد کمک کنید

Ac Milan

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2
کمک در مورد بازی tomb raider legend

سلام دوستان
من توی بازی Tomb Raider Legend اون جایی که لارا سوار موتور هستش و توی هوای برفی در کنار یک قطار
با سرعت در حال حرکت هست و باید موتور سوارهای دشمن و ماشینهای دشمن را بزند گیر کردم و اینجا را نمی توانم رد
کنم لطفا اگر کسی میدونه من را راهنمایی کنه که چطور باید اونا رو شکست بدم. در ضمن من باید با Anniversary
چه کار کنم مهلت سی روزه تمام شده و دیگه بازی اجرا نمی شه یک کرک گرفتم و نصب کردم ولی بازی اجرا شد ولی
نمیشد بازی رو ادامه داد و هر چیزی رو هم که بر می داشتم از بازی بیرون می افتادم. کسی راهی پیدا کرده

rasoolharry

کاربر سایت
Jun 16, 2006
368
نام
M.R
سلام دوستان
من توی بازی Tomb Raider Legend اون جایی که لارا سوار موتور هستش و توی هوای برفی در کنار یک قطار
با سرعت در حال حرکت هست و باید موتور سوارهای دشمن و ماشینهای دشمن را بزند گیر کردم و اینجا را نمی توانم رد
کنم لطفا اگر کسی میدونه من را راهنمایی کنه که چطور باید اونا رو شکست بدم. در ضمن من باید با Anniversary
چه کار کنم مهلت سی روزه تمام شده و دیگه بازی اجرا نمی شه یک کرک گرفتم و نصب کردم ولی بازی اجرا شد ولی
نمیشد بازی رو ادامه داد و هر چیزی رو هم که بر می داشتم از بازی بیرون می افتادم. کسی راهی پیدا کرده
در مورد انیورساری باید ویندوز پروفشنال نصب کنی تا ارور نده
رد کردن قسمت برفی بستگی به مهارت داره و هیچ معمای خاصی نداره که راهنمایی لازم داشته باشه شما فقط باید حوصله داشته باشی اینقدر اون مرحله رو بازی کنی تا ردش کنی راه دیگری نداری .

riaziat

کاربر سایت
Mar 12, 2008
2
سلام من تازه واردم
تازه تو بازی فرشته ای در تاریکی(تام ریدر6)گیر کردم آنجا که باید یک روح قرمز رنگ را از بین ببره در مرحله تالار فصول اگر کسی کمکم کنه ممنون می شم

alitech

کاربر سایت
Jun 22, 2007
5
اول باید صبر کنی نزدیکت بشه بعد کرتیس همون مرده اسلحشو به سمت کله زنه که زیر هیولا چسبیده نشونه میره اینجا باید 4 بار به سرش شلیک کنی هر یکی دو بار که شلیک میکنی هیولا به سمتت حمله میکنه بد جاخالی بده و دوباره سعی کن بعد از 4 بار شلیک وای میسه و دریچه های پشتشو باز میکنه یکی یکی باید دریچه هارو داغون کنی هربار که یه دریچه از بین میره باید اون 4 بار شلیکو از اول تکرار کنی تا همشون داغون شه نکته مهم به وسیله کلید اند نشونه گیر اسلحرو به سمت دریچه ای که می خوای بهش شلیک کنی تنظیم کن موفق باشی.
سلام دوست عزیز
اگه ممکنه منم راهنمایی کنید
من هیولا رو کشتم ولی یه دمو نشون داد و یک حشره ازش بیرون اومد که به هیچ وجه نمی میره من 17 تا تیر دارم و بعد هم چون تمام مدت نشونه گیری کورتیس به سمت حشره هست نمی تونم خشاب از رو زمین بردارم اگه ممکنه منو راهنمایی کنید با تشکر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر