راهنمايي در بازي Tomb Raider: Legend

mehrdad54

کاربر سایت
Oct 31, 2006
9
میدونم سرزده وارد شدم وشاید جاش نباشه ولی من توی بازی tomb raiderthe angel of darkness جایی که لارا جاش با مرده عوض شده وباید غول عنکبوتی که از دهانش مایع سبز رنگ پرتاب میکنه رو بکشه گیر کردم خواهش میکنم اگر میتونید کمک کنید:(

mehrdad54

کاربر سایت
Oct 31, 2006
9
:confused: شرمنده میدونم اینجا جاش نیست ولی لطفا کمک کنید
آخه هیچکس جوابمو نمیده
در بازی tomb raider (فرشته تاریکی ) جایی که لارا و اون مرده جاشون با هم عوض میشه ومرده باید غول عنکبوتی که از دهانش وپهلوهاش یه ماده زهرآلودسبزرنگ پرتاب میشه رو بکشه لطفا راهنمایی کنید.

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
:confused: شرمنده میدونم اینجا جاش نیست ولی لطفا کمک کنید
آخه هیچکس جوابمو نمیده
در بازی tomb raider (فرشته تاریکی ) جایی که لارا و اون مرده جاشون با هم عوض میشه ومرده باید غول عنکبوتی که از دهانش وپهلوهاش یه ماده زهرآلودسبزرنگ پرتاب میشه رو بکشه لطفا راهنمایی کنید.
اول باید صبر کنی نزدیکت بشه بعد کرتیس همون مرده اسلحشو به سمت کله زنه که زیر هیولا چسبیده نشونه میره اینجا باید 4 بار به سرش شلیک کنی هر یکی دو بار که شلیک میکنی هیولا به سمتت حمله میکنه بد جاخالی بده و دوباره سعی کن بعد از 4 بار شلیک وای میسه و دریچه های پشتشو باز میکنه یکی یکی باید دریچه هارو داغون کنی هربار که یه دریچه از بین میره باید اون 4 بار شلیکو از اول تکرار کنی تا همشون داغون شه نکته مهم به وسیله کلید اند نشونه گیر اسلحرو به سمت دریچه ای که می خوای بهش شلیک کنی تنظیم کن موفق باشی.

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
میدونم سرزده وارد شدم وشاید جاش نباشه ولی من توی بازی tomb raiderthe angel of darkness جایی که لارا جاش با مرده عوض شده وباید غول عنکبوتی که از دهانش مایع سبز رنگ پرتاب میکنه رو بکشه گیر کردم خواهش میکنم اگر میتونید کمک کنید:(

اسم تاپیکو داری عزیزم
tomb raider Legend

اگه میخوای جوابتو سریعتر بدن تو تاپیک راهنمایی درهر بازی سوالتو بپرس به اون تاپیک بیشتر سر میزنن.

saed22

کاربر سایت
May 18, 2007
5
من را کمک کنید در بازیه tomrider legend

شرمنده اخلاق همه من تازه 360 گرفتم و به خاطر علاقه ای که به بازیه تام رایدر دارم رفتم اونو
همراه گرز او وار و چند تا دیگه هم گرفتم ولی خوب تو یه غول بازی گیر کردم همون که تو اتاقه
جریان الکتریسیته میشه کمکم کنید ؟

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
دوست عزیز باید اول یه چیزهایی دور اون محوطه هست که دقیق یادم نیست چین.ولی خودتون که در جریان بازی هستین حتما میدونید.اهان یادم اومد.یه سری دسته هستن باید بکشیدشون.تا اون بازوهای الکتریکی بیان پایین.بعدش بشینی روی کنترل وسط محوطه و تند تند g رو بزنی.یعنی اون 4 تا بازو رو به عقب بفرستی.(تو این حین اون جونور رو با شلیک از خودت دور کن)وقتی همه همزمان به عقب فرستاده بشن یه دایره الکتریکی ایجاد میشه.باید سریع پیاده شی و بالای سرت q رو بزنی تا با طنابت اون بالا رو بگیری(بالای صندلی)بعدش بکشش سمت خودت.
تمومه

مشکل در Tomb Raider Legend

مشكل در بازي tomb raider : legend

4.94MB

آخرین ویرایش:

saed22

کاربر سایت
May 18, 2007
5
سلام
البته من خودم تو این بازی گیر نکردم دوستم گیر کرده بود که روش نمیشد بپرسه من به جاش پرسیدم وگرنه من 360 ام کجا بود اگه پول داشته باشم حتما پلی 3 میگیرم ولی خیلی ممنونم از جوابتون دست شما درد نکنه

bi bi

کاربر سایت
Jul 22, 2007
32
سلام آقا من همون مرحله اول اين بازي گير كردم(تو بوليوي) همون جا كه سه تا جعبه را بايد رو سه نا دكمه بكشي تا اون چرخ دنده ها آزاد بشه چهجوري اون دو تا جعبه پاييني رو بالا بيارم؟ اگه يكي كمكم كنه خيلي ممنون ميشم. فوري فوري:(

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
سلام آقا من همون مرحله اول اين بازي گير كردم(تو بوليوي) همون جا كه سه تا جعبه را بايد رو سه نا دكمه بكشي تا اون چرخ دنده ها آزاد بشه چهجوري اون دو تا جعبه پاييني رو بالا بيارم؟ اگه يكي كمكم كنه خيلي ممنون ميشم. فوري فوري:(

اون پایین یه تخته سنگ هست که حالت اله کلنگ مانند داره جعبه رو بکش بیار اون سمت تخته سنگ که رو زمینه بعد برو از رو بلندی بپر روی اون طرفی که رو هواس بعد جعبه پرت میشه میاد بالا
.

bi bi

کاربر سایت
Jul 22, 2007
32
سلام خدمت شما دوستان عزيز من با كمك شما مراحل قبلي رو رد كردم اما حالا تو مرحله انگليس موندم( تو ي كانال هاي زير زميني پر آب) بعد از اينكه اون تابوته رو از جاي استخره ميكشم روي يك دكمه يك در باز ميشه كه از اونجا ميرم تو كانال هاي زير زميني اونجا يك اهرمه كه اونو پايين مي كشم يك دريجه باز ميشه ولي اهرم بعدي پشت يك دريچه بسته است كه نمي دونم چه جوري بايد بازش كنم.:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر