راهنمايي در بازي Tomb Raider Anniversary

GELORIA

کاربر سایت
Jun 24, 2007
76
نام
گلوریا
با سلام خدمت تمام دوستان :
در بازي تامب رايدر (سالگرد) آنجايي كه در سالني كه سيخ ها از زمين بيرون زده و شمشير ها از سقف آويزون هستند بعد از اينكه سيخ هاي سمت راست و چپ را به وسيله ي اهروم پايين اوردم
و بالاي ستون ها رفتم بايد چي كار كنم ؟!؟!؟!!؟!؟!؟؟!؟!:confused:
با تشكر از همه:love:

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
با سلام خدمت تمام دوستان :
در بازي تامب رايدر (سالگرد) آنجايي كه در سالني كه سيخ ها از زمين بيرون زده و شمشير ها از سقف آويزون هستند بعد از اينكه سيخ هاي سمت راست و چپ را به وسيله ي اهروم پايين اوردم
و بالاي ستون ها رفتم بايد چي كار كنم ؟!؟!؟!!؟!؟!؟؟!؟!:confused:
با تشكر از همه:love:
شما تشریف بیارین اینجا من جوابتون رو دادم;)

protiar

کاربر سایت
Dec 16, 2006
153
نام
Protiar
با سلام به مه برو بچ
من بازی را تا مرحله ای انجام دادم ولی به من پیغام No Licence می دهد
هر کس می داند لطفا مرا راهنمایی کند چون دیگر در بازی نمی رود

Maggy

کاربر سایت
May 29, 2007
20
خوب شما بايد از توي اون اتاقايي كه سنگ رو از جلوي درشون كنار كشيدي عكس هارو به خاطر بسپاري و بعدش به وسيله ي اون دنده هايي كه در پايين ستون ها قرار داره عكس آدمهاي اصلي رو جاسازي كني اون وقت در باز ميشه

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
کمک در Tomb Raider - Anniversary

بچه ها من این قسمت گیر کردم.هر سه تا شمش سنگی که باید توی جای مخصوصش قرار بدی رو پیدا کردم.ولی هرکاری میکنم نمیتونم بزارمش سر جاش.لطفا کمک کنید
53p6hli.jpg

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
4 تا تاپيكي در مورد اين بازي بود با هم ادغام شدند.

لطفا ديگه تاپيك جديد براي اين بازي باز نكنيد و اگه مشكلي داشتين همينجا مطرح كنيد.

با تشكر

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
بچه ها من این قسمت گیر کردم.هر سه تا شمش سنگی که باید توی جای مخصوصش قرار بدی رو پیدا کردم.ولی هرکاری میکنم نمیتونم بزارمش سر جاش.لطفا کمک کنید

شما اول اونا رو تو دست شکسته مجسمه بزار به طلا تبدیل میشه بعد بزار سر جاشون:)

thumb.jpg
[/URL][/IMG]

leoman

کاربر سایت
Sep 30, 2005
352
منم اونجایی که 2 تا قول شبیه اسب داره گیر کردم لطفا کمک کنید . میتونم بزنمشون ولی هر 3 ساعت یه ذره از خونشون میره

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
تو مبارزه با سنتور ها:
ببخشید می شه یکی بگه چجوری وقتی تصویر آهسته شد باید با دکمه ی shift کار کرد؟ من هر کاری می کنم لارا فقط جاخالی می ده فقط یه بار تونستم شانسی با شیرجه بهش شلیک کنم!
دقیقا shift رو با چی و کی بزنم؟

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
نوشته شده توسط HEKTOR
اول بهشون تیر بزنید تا عصبانی شوند و بهت حمله کنند وقتی که حمله کردند صحنه آهسته میشه شما shift را نگه دار و با کلید های جهت نما به یک جهت بپر . صبر کن تا نشانه قرمز بشه و بعد شلیک کن اگر این کار را کنی سپرهاشون را میگیرن جلو حالا با استفاده از قلاب سپرها را بکش وقتی سپر هر دوتاشون را از دستشون گرفتی بهشون شلیک کن ایندفعه فقط با استفاده از نیرو سعی می کنند شما را سنگ کنند وقتی بهشون شلیک کردی و عصبانی شدند و خواستند شما را سنک کنند فورا برید یکی از همون سپرها را بردارید و بگیرید جلوی همون نیرو تا اون بازتاب بشه و خودشون سنگ بشن وقتی سنگ شدن باید فورا خیلی سریع با یک اصلحه قوی بهشون شلیک کنی اگر خیلی سریع باشی با یک بار سنگ شدنشون می تونید اونها را بکشید ... اون یکی را هم به همین طریق بکشید ...

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
ببخشید می شه یکی بگه چجوری وقتی تصویر آهسته شد باید با دکمه ی shift کار کرد؟ من هر کاری می کنم لارا فقط جاخالی می ده فقط یه بار تونستم شانسی با شیرجه بهش شلیک کنم!
دقیقا shift رو با چی و کی بزنم؟

bebakhshid for fingilish neveshtan.win avaz karadam
vaghti behetoon nazdik mishe shift bezan(poshte sare ham)va yeki az dokmeheye jahat nama ro ham poshte sare ham bezan.
man ye pishnahad daram.ghabl az inke biay va mobarezer koni ye jaye digeye bazi emtehani in karo tamrin kon ta khoob dastet biad

leoman

کاربر سایت
Sep 30, 2005
352
بابا شما خیلی با حالین این همه ادعا دارین یه نفر نتونست جواب مارو بده بابا من این قولهایی که شبیه اسبن رو تو اون مقبره چه جوری بکشم

kpourang16

کاربر سایت
Jun 12, 2007
26
نام
کسری
اوایل مرحلهEygpt یه جایی هست که دو تا مومیایی رو می کشین بعد یه درو باز می کنین..بعد اون جا چند تا مجسمه نشستن...یه دستگیره هم اونجا هست که وقتی می کشینش مجسمه ها میان جلو...ولی خیلی سریع دوباره برمی گردن عقب:confused: اصلا اون مجسمه ای که کنار شکاف دیواره اول از همه برمی گرده عقب...اینجا داستانش چه جوریه؟؟؟؟:(
در ضمن بدون کشیدن اون دستگیره هم می شه به اون مجسمه ای که کنار شکاف دیواره رسید...:-"

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان ، من در این مرحله گیر کردم .
وقتی که اهرم رو می کشم ، این سر پرنده که برنزی هم هست نمایان میشه . ولی وقتی که خودم رو به اون می رسونم می بینم که اصلا چنین چیزی وجود نداره .
لطفا کمک کنید .
6gvtsig.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر