راهنمايي در بازي Tomb Raider Anniversary

navid8800

کاربر سایت
Dec 21, 2007
3
موقعی که به سمتت میان کلیک راست موس رو نگه دار بعدش وقتی بهت نزدیک شدن شیفت و یک جهت رو بزن بعد لارا به صورت پرشی جاخالی می ده بعدش
می تونی هدشاتشون کنی به همین خاطر اونا سپرو جلوی صورتشون می گیرن و تو می تونی با زدن دکمه ی Q سپرشون رو بگیری!

سلام زنگولک جان.من ديگه دارم رواني ميشم آخه نتونستم اسبا رو بکشم ميشه با روش تصويري و با شرح کار کليدها برام توضيح بدي چجوري بايد بکشمشون (تمام پستها رو هم خوندم اما نتونستم)
دستت درد نکنه . منتظرم :wallbash::praying:

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
سلام زنگولک جان.من ديگه دارم رواني ميشم آخه نتونستم اسبا رو بکشم ميشه با روش تصويري و با شرح کار کليدها برام توضيح بدي چجوري بايد بکشمشون (تمام پستها رو هم خوندم اما نتونستم)
دستت درد نکنه . منتظرم :wallbash::praying:
خوب کشتن Centaurs اصلا سخت نیست. این فیلمو ببین:

پ.ن: توجه داشته باشید که باگی در مورد گرفتن سپرها مشاهده شده, به این صورت که به هیچ عنوان نمیشه سپرو گرفت, امیدوارم شما این مشکلو نداشته باشی.

navid8800

کاربر سایت
Dec 21, 2007
3
خوب کشتن Centaurs اصلا سخت نیست. این فیلمو ببین:

پ.ن: توجه داشته باشید که باگی در مورد گرفتن سپرها مشاهده شده, به این صورت که به هیچ عنوان نمیشه سپرو گرفت, امیدوارم شما این مشکلو نداشته باشی.

مرسی ولی فیلم ***** بود تازه کامل هم نبود.اگه اون باگی که میگی داشته باشه چکار باید بکنم(90% داره):crying1::crying1:
میشه سیو بهعد از کشتنشو بهم بدین؟
مرسی :groupwave:

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
مرسی ولی فیلم ***** بود تازه کامل هم نبود.اگه اون باگی که میگی داشته باشه چکار باید بکنم(90% داره):crying1::crying1:
میشه سیو بهعد از کشتنشو بهم بدین؟
مرسی :groupwave:

من که مشکلی در فیلم نمی بینم. اما تو این صفحه میتونی راهنمای ویدئویی boss رو دانلود کنی.
اگه مجبوری, برای پیدا کردن سیو ها برو به این لینک. نصبش خیلی راحته فقط اجراش کن. تمام سیو ها رو داره.
موفق باشی.

navid8800

کاربر سایت
Dec 21, 2007
3
من که مشکلی در فیلم نمی بینم. اما تو این صفحه میتونی راهنمای ویدئویی boss رو دانلود کنی.
اگه مجبوری, برای پیدا کردن سیو ها برو به این لینک. نصبش خیلی راحته فقط اجراش کن. تمام سیو ها رو داره.
موفق باشی.
سلام.از راهنماییتون خیلی ممنون.فیلمو دیدم . مشکل اینجاست که صفحه آروم نمیشه و اون نشونه سفید هم نمیاد .نشونه همش قرمزه اونم پایینه نه رو سرش.
شاید من کلیدی رو نمیزنم یا اشتباهی میزنم نظر شما چیه؟

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
سلام.از راهنماییتون خیلی ممنون.فیلمو دیدم . مشکل اینجاست که صفحه آروم نمیشه و اون نشونه سفید هم نمیاد .نشونه همش قرمزه اونم پایینه نه رو سرش.
کلیدش که همون کلید استفاده از طنابه (Q), حلقه سپر باید به سمت تو باشه تا بتونی بگیریش, مشکلی که ممکنه پیش بیاد اینه که centaurs قبل از بیحرکت شدن دستشو بیاره جلو و تو نتونی حلقه رو بگیری.

اگه اینطوری شد باید دوباره امتحان کنی.

pajman

کاربر سایت
Jan 6, 2008
14
آقا سلام
ببخشید مزاحم شدم
من تازه دارم این بازی رو رد می کنم ولی اونجای که باید داخل سالنی بشی که زیر پات آبه وباید خودتو برسونی به لبه تا بتونی اهرمی که در رو باز مکنه رو ببینی گیر کردم منظورم مرحله اوله دقیقا اونجای که بعد از اینکه برای اولین بار توی اب شیرجه می زنی و بعد اولین کلید رو می گیری تا در رو باز کنی

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,041
نام
علی
اونجا دو تا سالن داره از پله میری بالا بعد میپری طرف دیگه بعد لبه میگیری میری بالا همینجوری باید بری وقتی رسیدی بالا باید پیش کله مجسمه باید چوپ رو بگیری بعد خودش میچرخه اون طرفو هم همینطور فکر میکنم شما زود میپری او بدو تا لبه بهد بپری طرف مقبلو میگیره مشکلی نداره!

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,041
نام
علی
آقا سلام
ببخشید مزاحم شدم
من تازه دارم این بازی رو رد می کنم ولی اونجای که باید داخل سالنی بشی که زیر پات آبه وباید خودتو برسونی به لبه تا بتونی اهرمی که در رو باز مکنه رو ببینی گیر کردم منظورم مرحله اوله دقیقا اونجای که بعد از اینکه برای اولین بار توی اب شیرجه می زنی و بعد اولین کلید رو می گیری تا در رو باز کنی

نتونستم اون پستو ویرایش کنم برات بهتر توضیح میدم
اول برو طرف چپ برو داخل سالن بعد برو ته سکو بپر رو سکوی کوچکتر بپر و فرورفتگي یا سکو روی ديوار بعد برو به راست بعد بپر بعدی رو بگیر ادامه بده به راست جهد عقب بگیر بپر به عقب برو بالا راهو ادامه بده بعد خفاشها رو بزن بعد بپر اون طرف سکو راهو ادامه بده بعد بدو تا ته سکو بعد بپر تا تنیه چوبی رو بگیری اون میچرخه و اولین کلیدو فعال کردی اون طرف هم باید این کارو بکنی

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,041
نام
علی
آقا سلام
ببخشید مزاحم شدم

نتونستم اون پستو ویرایش کنم برات بهتر توضیح میدم
اول برو طرف چپ برو داخل سالن بعد برو ته سکو بپر رو سکوی کوچکتر بپر و فرورفتگي یا سکو روی ديوار بعد برو به راست بعد بپر بعدی رو بگیر ادامه بده به راست جهد عقب بگیر بپر به عقب برو بالا راهو ادامه بده بعد خفاشها رو بزن بعد بپر اون طرف سکو راهو ادامه بده بعد بدو تا ته سکو بعد بپر تا تنه چوبی رو بگیری اون میچرخه و اولین کلیدو فعال کردی اون طرف هم باید این کارو بکنی

netarya

کاربر سایت
May 23, 2008
2
نام
هومن
منم اونجایی که 2 تا قول شبیه اسب داره گیر کردم لطفا کمک کنید . میتونم بزنمشون ولی هر 3 ساعت یه ذره از خونشون میره
سلام به همه ،
راستش من براي حل مشكل كشتن اون دو تا اسب گذرم به اينجا افتاد ولي جالبه كه حالا مي خوام راه حل ارائه بدم .
اول از همه قبل از اين كه از تكنيكي كه ساير دوستان به اشكال مختلف توضيح دادن استفاده بكنم به روش خودم يكي از اسب ها رو كشتم ، به اين شكل كه تا اونا مشغول چرخيدن و آتش افكند بودن منم پريدم توي اون بركه و رفتم توي تونل آبي كه منتهي ميشد به دستگيره باز كردن در اون ساختمون كه الان جلوش آتيش گرفته و كنار دستگيره چند دقيقه اي منتظر شدم و جالب اينه كه خط عمر يكي از اسب ها كه زرد رنكه و سمت راست بالاي تصوير خود به خود كم مي شد و انگار يكشون در اثر اصابت اون آتيشا مي ميره . وقتي برگشتم تا ترتيب اون يكي رو بدم ، هر كاري كردم نتونستم Move + دايره يا همون shift رو وقتي صحنه آهسته مي شه فعال كنم تا اون دو تا نشان سفيد بايد و قص علي هذ ا . ( عرض كردم دايره چون من دارم اين بازي رو تو كنسول playstation 2 بازي ميكنم ) .
خلاصه اينكه براي بعضي از دوستان كه هنگام حمله مستقيم اسب ها و آهسته شدن تصوير تركيب دكمه شيفت و حركت فعال نمي شه به اين دليله و با تغيير اين تنضيمات مشكل حله .
بايد تشريف ببريد تو منوي Option و قسمت Control . يكي از پارامترهايي كه قابل تغييره نوع شليكه .
Target Lock كه 3 حالت داره
1 - Advanced Toggle
2 - Advanced Hold
3 - Manual
بايد تارگت لاك روي حالت Advanced Toggle باشه تا زمان حمله لارا كرافت اسلحشو خلاف نكنه و نتونه اون حركت اكروباتيك رو انجام بده .
بقيه توضيحات هم كه دوستان دادن كه وقتي پريد يه تك تير زمان قرمز شدن نشانه به كله اسب ميزني و بلافاصله دكمه مربع تو كنسول و Q تو PC رو ميزني تا سپر رو از دستش در بياره و بازم حول حوالي سپر افتاده هي ميچرخي و شليك ميكني تا اون نور سبز رو بخاد بهت بزنه تا سنگ شي كه تو اين حالت شما سپر رو بر ميداره و نور به سمت خودش منعكس ميشه و با چند تا شليك سنگ شده جناب اسب رو ميتركوني .

netarya

کاربر سایت
May 23, 2008
2
نام
هومن
منم اونجایی که 2 تا قول شبیه اسب داره گیر کردم لطفا کمک کنید . میتونم بزنمشون ولی هر 3 ساعت یه ذره از خونشون میره
سلام به همه ،
راستش من براي حل مشكل كشتن اون دو تا اسب گذرم به اينجا افتاد ولي جالبه كه حالا مي خوام راه حل ارائه بدم .
اول از همه قبل از اين كه از تكنيكي كه ساير دوستان به اشكال مختلف توضيح دادن استفاده بكنم به روش خودم يكي از اسب ها رو كشتم ، به اين شكل كه تا اونا مشغول چرخيدن و آتش افكند بودن منم پريدم توي اون بركه و رفتم توي تونل آبي كه منتهي ميشد به دستگيره باز كردن در اون ساختمون كه الان جلوش آتيش گرفته و كنار دستگيره چند دقيقه اي منتظر شدم و جالب اينه كه خط عمر يكي از اسب ها كه زرد رنكه و سمت راست بالاي تصوير خود به خود كم مي شد و انگار يكشون در اثر اصابت اون آتيشا مي ميره . وقتي برگشتم تا ترتيب اون يكي رو بدم ، هر كاري كردم نتونستم Move + دايره يا همون shift رو وقتي صحنه آهسته مي شه فعال كنم تا اون دو تا نشان سفيد بايد و قص علي هذ ا . ( عرض كردم دايره چون من دارم اين بازي رو تو كنسول playstation 2 بازي ميكنم ) .
خلاصه اينكه براي بعضي از دوستان كه هنگام حمله مستقيم اسب ها و آهسته شدن تصوير تركيب دكمه شيفت و حركت فعال نمي شه به اين دليله و با تغيير اين تنضيمات مشكل حله .
بايد تشريف ببريد تو منوي Option و قسمت Control . يكي از پارامترهايي كه قابل تغييره نوع شليكه .
Target Lock كه 3 حالت داره
1 - Advanced Toggle
2 - Advanced Hold
3 - Manual
بايد تارگت لاك روي حالت Advanced Toggle باشه تا زمان حمله لارا كرافت اسلحشو غلاف نكنه و نتونه اون حركت اكروباتيك رو انجام بده .
بقيه توضيحات هم كه دوستان دادن كه وقتي پريد يه تك تير زمان قرمز شدن نشانه به كله اسب ميزني و بلافاصله دكمه مربع تو كنسول و Q تو PC رو ميزني تا سپر رو از دستش در بياره و بازم حول حوالي سپر افتاده هي ميچرخي و شليك ميكني تا اون نور سبز رو بخاد بهت بزنه تا سنگ شي كه تو اين حالت شما سپر رو بر ميداره و نور به سمت خودش منعكس ميشه و با چند تا شليك سنگ شده جناب اسب رو ميتركوني .

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
سلام

این دو نفر از دوستان من هستن اگه ممکنه در این مراحل راهنمایی کنید تا بتونم بهشون بگم

1 در قسمتی که از بالا سنگها پله پله می شوند از پایین به کمک یک تکه سنگ مکعبی شکل که دورتادور دیوارها تیغه های اهنی در حال حرکتند به کمک حلقه ها به بالای پله ها امدم و روبرویم ان سمت دیوار یک راهرو وجود دارد که سمت راست ان یک سکو و برای رسیدن به سکو دو تا حلقه وجود دارد که به کمک حلقه ها روی ان سکو امدم و بالای ان سکو دو تا سنگ را پریدم و گرفتم ولی خواستم به راهروی بغلی بپرم که هرچه سعی میکنم نمی توانم بپرم و سقوط می کنم روی ان سکو که بودم روی سقف یک حلقه طلایی وجود دارد که از روی سکو نمی شود انرا گرف چیکار باید بکنم ؟

2 در جایی که چند تا سنگ به چند ستون چسبیدن و می آرمشون کنار باید 4 ستون بالا می آید باید چی کار کنم؟

ممنون میشم اگه زود جواب بدین

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
سلام

این دو نفر از دوستان من هستن اگه ممکنه در این مراحل راهنمایی کنید تا بتونم بهشون بگم

1 در قسمتی که از بالا سنگها پله پله می شوند از پایین به کمک یک تکه سنگ مکعبی شکل که دورتادور دیوارها تیغه های اهنی در حال حرکتند به کمک حلقه ها به بالای پله ها امدم و روبرویم ان سمت دیوار یک راهرو وجود دارد که سمت راست ان یک سکو و برای رسیدن به سکو دو تا حلقه وجود دارد که به کمک حلقه ها روی ان سکو امدم و بالای ان سکو دو تا سنگ را پریدم و گرفتم ولی خواستم به راهروی بغلی بپرم که هرچه سعی میکنم نمی توانم بپرم و سقوط می کنم روی ان سکو که بودم روی سقف یک حلقه طلایی وجود دارد که از روی سکو نمی شود انرا گرف چیکار باید بکنم ؟

2 در جایی که چند تا سنگ به چند ستون چسبیدن و می آرمشون کنار باید 4 ستون بالا می آید باید چی کار کنم؟

ممنون میشم اگه زود جواب بدین

من واقعا برای سوال شماره یک متوجه نشدم کجا رو میگید.یا عکس بگذارید یا یکم بهتر توضیح بدید
اما برای سوال دومتون باید یکی یکی وارد اتاقکها بشید و دو طرح روی دیوار(یکی تصویر نقاشی و یکی هم علامتی که بالای اون شخص توی نقاشی هستش رو حفظ کنید بعدش بیاید توی محوطه اصلی و ستون رو بچرخونید تا تصویری که روی ستون هست با تصویر بالای ستون مچ بشه و دقیقا با تصویری که روی دیوار توی اتاقک دیدید یکی بشه موقع چرخوندن اگه درست اینکارو بکنید صدای کلیک میاد که نشون میده درست چرخوندید
البته فقط روی دیوار 4 تا از اتاقکها نقاشی کشیده شده و بقیه اتاقکها کمکی بهتون نمیکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر