راهنمائی کم کردن Ping time برای بازی در Xbox Live

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

masoud500

کاربر سایت
May 28, 2011
85
برای تغییر سرویس adsl به wireless باید چقدر هزینه بشه؟

سرویس adsl مودم وایرلس و پینگ از کامپیوتر حدود 270 اما تو لایو به شدت مشکل پینگ دارم .
راستی این subnet , gateway , ip رو که به ایکس باکس باید بدم باید همینا باشه یا بستگی به سرویس اراءه دهنده ی اینترنت داره ؟

برای تغییر به وایرلس یه رادیو وایرلس باید بگیری که نصب میشه رو پشت بوم. دیتا رو از ISP میگیره میاره تا خونه شما.
بعد یه سیم ازش میاد پائین وصل میشه به همین مودم adsl که الان داری. فقط سیم تلفن از کار دیگه خارج میشه.
رادیو 150 تومن + سرویسی که انتخاب میکنی. 1 مگ نامحدود ماهی 150 - 512 یکماه 65. محدود هم یکماه 5 گیگ 23 تومنه فکر کنم.
ولی قبلش حتما از شرکتی که میخوای بگیری بپرس ببین منطقه شما وایرلس خوب جواب میده یا نه.

subnet همیشه همونه که نوشتم
gateway 99% همونه.
ip هم 192.168.1 همیشه همینه فقط عدد آخر رو خودت میتونی به دلخواه از 2 تا 254 بذاری. من مثال نوشتم 20. فرقی نمیکنه.

دارم یه آموزش کامل از نحوه تنظیم و همه موارد در این رابطه درست میکنم. به محض اینکه تکمیل شد میذارم. ;;)

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
برای تنظیمات مودم تو ویندوز اینترنت اکسپلورر رو باز کن تو قسما آدرس بزن : 192.168.1.1 ( اکثر مودم ها با این آدرس تنظیم میشن برای d-link 192.168.1.50 هستش)
بعد user name & password میخواد. بزن:
user: admin
pass: admin یا پسورد رو خالی بذار. بقیه قسمت هایی رو که تو پست اول گفتم رو خودت بگردی پیدا میکنی.

اونی که گفتی رفتم ولی user نمی خواد و فقط pass می خواد که اونم با اونایی که گفتی زدم ولی نشد و نرفت. فقط یک pass می خواد. چی بزنم؟

masoud500

کاربر سایت
May 28, 2011
85
اونی که گفتی رفتم ولی user نمی خواد و فقط pass می خواد که اونم با اونایی که گفتی زدم ولی نشد و نرفت. فقط یک pass می خواد. چی بزنم؟

اینایی که من گفتم برای حالت defult مودمه. شاید عوضش کردن. باید از اونی که واسه اولین بار اینترنت رو واست راه انداخت بپرسی.
اگه اولین بار از شرکتی که adsl گرفتی اومدن واست نصب کردن زنگ بزن از پشتیبانی بپرس.
معمولا مودم ها پسوردشون یا خالیه یا admin یا administrator یا 1234 یا 0000 هستش.

Royal

کاربر سایت
Nov 30, 2009
101
نام
ロイヤル
داداش دمت گرم بابت اطلاع رسانی
مال من
وایمکس 512 مبین نت هستش

میشه به من راهنمایی بدی
ممنون

آخرین ویرایش:

masoud500

کاربر سایت
May 28, 2011
85
داداش دمت گرم بابت اطلاع رسانی
مال من
وایمکس 512 مبین نت هستش

میشه به من راهنمایی بدی
ممنون

وایمکس معمولا پینگ اش یه چیز بین adsl و wirelessه. ولی برای شما خیلی زیاده پینگ تایمت.
اینجوری نمیشه بازی کرد بازی هم کنی اعصابت خورد میشه.
به یک بار تست نمیشه اعتماد کرد. با همین سایت از چند تا سرور مختلف تست بگیر ببین بازم 600 به بالا میده یا نه؟
یک بار هم با کامپیوتر بگیر. strat > run
ping 4.2.2.4 -t بعد ببین پینگت چنده.
مخلصیم.

پست اول آپدیت شد.

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
تو تنظیمات مودم من portforwarding نداره و یه portmaping و یه port trigger داره . که قبلا تو port trigger یه چیزایی وارد کرده بودم .

تو کدومش این پورت ها رو وارد کنم ؟

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
من تو تنظیمات مودم رفتم. حالا سوال اینجاست که اگه من اون کارایی رو که گفتی انجام بدم اونوقت مودم و اینترنت اشکالی پیدا نمی کنه؟(سرعت کم نمی شه؟ راحت میشه به اینترنت با کامپیوتر وصل شد؟)

---------- نوشته در 11:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:22 PM ارسال شده بود ----------

میگم اگه ممکنه میشه یه راهنمای تصویری واسه تنظیم مودم بذاری؟ فقط ip رو پیدا کردم اما port forwarding و بقیه نکاتی رو که گفتی پیدا نکردم!

---------- نوشته در 11:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:29 PM ارسال شده بود ----------

تو اونی که برای منه پیش زمینه رنگ آبی داره و ماله zyxel هست.

---------- نوشته 25-01-2012 در 12:00 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 24-01-2012 در 11:44 PM ارسال شده بود ----------

port forwarding رو هم پیدا کردم اما توش نمی شد port اضافه کرد.اونجا یک service name داشت که چندینتا گزینه بود و یک server ip که من همونی که گفته بودی رو زدم توش و add کردم.
ولی اگه خودت با zyxel رفتی بی زحمت یک راهنمای تصویری بذار آخه با اونی که گفتی خیلی فرق داره! یا اینکه اگه کسی zyxel داشته و تونسته که ping رو کم کنه لطفا یک راهنمای تصویری بذاره.

masoud500

کاربر سایت
May 28, 2011
85
تو تنظیمات مودم من portforwarding نداره و یه portmaping و یه port trigger داره . که قبلا تو port trigger یه چیزایی وارد کرده بودم .

تو کدومش این پورت ها رو وارد کنم ؟

نه port trigger نکنننننننننننننننننننن. trigger پورت ها رو مسدود میکنه. شما وقتی بخوای کسی نتونه از یک پورت استفاده کنه تریگر میکنی.
تو همین عکس دومی که گذاشتی ردیفی که trigger داره رو کلا خالی بذار. بقیه چیزا رو درست زدی. فکر کنم برای شما بجای forward زده open port.
امتحان کن ببین سرعتت چطور شده؟؟؟

آقا سرویس های اداری شاتل خوبه!؟

یعنی dial up بهتر از شاتل. من 2 سال شاتل داشتم تازه اختصاصی فقط عذاب کشیدم. کلا شاتل مزخرفه.
اگه حرفمو قبول نداری واست دلیل بیارم. با شاتل زیر 500 نمیشه پینگ گرفت.
بهتره به نظر من در وحله اول وایرلس بگیری. بازم اگه adsl میخوای لایزر یا ندا گستر از همه بهتره. آسیا تک هم خوبه. وایرلس هم رسپینا خوبه.

من تو تنظیمات مودم رفتم. حالا سوال اینجاست که اگه من اون کارایی رو که گفتی انجام بدم اونوقت مودم و اینترنت اشکالی پیدا نمی کنه؟(سرعت کم نمی شه؟ راحت میشه به اینترنت با کامپیوتر وصل شد؟)

---------- نوشته در 11:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:22 PM ارسال شده بود ----------

میگم اگه ممکنه میشه یه راهنمای تصویری واسه تنظیم مودم بذاری؟ فقط ip رو پیدا کردم اما port forwarding و بقیه نکاتی رو که گفتی پیدا نکردم!.

نه به هیچ وجه مشکلی واسه اینترنتت پیش نمیاد. اصلا با نت کامپیوتر کاری نداره.
چشم. این روزا یه ذره سرم شلوغه ولی در اولین فرصت آموزش تصویری میذارم.

آخرین ویرایش:

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
من الان پینگ رو به بارسلونا و پاریس گرفتم! هر دو زیر 250 بود!!!!!!! بعد از 5 دقیقه دوباره گرفتم هر دو شدن بالای 1000!!!! چرا اینطوریه!!!؟؟؟؟

چند دقیقه بعد !!!! به همون سرور قبلی!!!!

آخرین ویرایش:

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
نه port trigger نکنننننننننننننننننننن. trigger پورت ها رو مسدود میکنه. شما وقتی بخوای کسی نتونه از یک پورت استفاده کنه تریگر میکنی.
تو همین عکس دومی که گذاشتی ردیفی که trigger داره رو کلا خالی بذار. بقیه چیزا رو درست زدی. فکر کنم برای شما بجای forward زده open port.
امتحان کن ببین سرعتت چطور شده؟؟؟

یعنی الان همه این پورت هایی که توی تریگر وارد کردم رو ببرم توی port maping ?

زامبی

کاربر سایت
Dec 28, 2011
62
سلام آقا مسعود;) (ASOT 500)
gunner.gif
،خوبی شما؟:d
شرمنده،دو تا سوال فنی::-/
داداش این Adsl شما سرعتش چقدره؟از کدوم شرکت میگیری با چقدر ترافیک در ماه؟

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر