راز موفقیت اپل (Apple)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
3 ساله از ایفون استفاده میکنم...بهترین کیفیت پخش بهترین بازی ها بهترین نرم افزار های کاربردی رو داره
جنس بدنش زیرکونیوم هست که یه فلز تازییناتیه که تو انگشتر ها استفاده میشه...
یه وزن خاصی داره که این حسو بهت میده که با گوشی خو ش ساختی طرف هستی و پلاستیکی نیست...
من با 3GSکه پردازنده 700 مگا هرتز و رم 380(حدودا)داره بازی هایی رو انجام میدم که روی بهترین های اچ تی سی لگ داره...
من وقتی با گوشیم عکس ها رو مرور میکنم(عکس!)اگه تند تند هم ورق بزنم عکس ها تار نمیشن(همونی که اول تار میشه بعد تاریش از بین میره)ولی گالاکس اس 2 وقتی باهاش عهکس مرور میکنی تو ورق زدن اول تار نشون داده میشه...
هر کسی یه سلیقه ایی داره...من محصولات اپل رو میپسندم چون داره 3سال از گوشیم پشتیبانی میکنه و اپدیت 6 رو هم قراره بده ...
همه به مارک بیتز هم همین نظرو دارن...که میگن یه مارکه و در باطن هیچی نیست...ولی کیفیت ساخت اونم بالاست و برا من کیفیت ساخت مهمه ته پر فورمنس که عملا فقط جنبه تیلیغاتی داره...
من گوشی نمیخرم که بنچ مارکشو به این و اون نشون بدم ..گوشی میخرم که برنامه مرد نظرمو روان اجرا کنه ..شرکتش منو چند سال پشتیبانی کنه و اپدیت بده و خیالم از این بابت راحت باشه که اون شرکت خودش صاحب سبک باشه نه این که از این و اون کپی کنه...
اینه رمز موفقیت اپل ... که یه طرح اصیل هست

---------- نوشته در 01:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:47 PM ارسال شده بود ----------

برا من پرفورمنس اپل مثل سی پی یو های اینتل میمونه که 6 هسته ایش از 12 هسته ایی amd(سایر شرکت ها)بهتر عمل میکنه

Last edited by a moderator:

Wood

کاربر سایت
Oct 29, 2011
80
نام
پوریا
من اول فکر میکردم اپل چیزی نیست ولی وقتی خریدم فهمیدم موبایل هوشمند یعنی چی خیلی من با این گوشی حال کردم و تونستم با این موبایل خیلی کارا کنم واقعا روح استیو جابز شاد

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
من اول فکر میکردم اپل چیزی نیست ولی وقتی خریدم فهمیدم موبایل هوشمند یعنی چی خیلی من با این گوشی حال کردم و تونستم با این موبایل خیلی کارا کنم واقعا روح استیو جابز شاد

به شما توصیه می کنم از بقیه محصولات هم استفاده کنید

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
IPAD رو هم یه بار استفاده کنید واقعا عاشقش میشید.مخصوصا واسه وبگردی

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
به شخصه بهترین مشخصه محصولات اپل رو سادگی چه در ظاهر چه در محیط کاربریشون میدونم.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
خوب دوستان ظاهرا قرار هست ایفون جدید با ابعاد جدید بعد از سال ها به بیرون عرضه بشه

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235
من موسیقی رو تو محصولات اپل واقعا قبول دارم.....
تو ایفون و ایپدی که من دارم راحت کیفیت صداش از کل دستگاه هایی که داشتم و تست کردم بهتر بوده.....
وقتی متال باز باشین مقایسه بسیار راحت میشه....

Sepehr47

کاربر سایت
Aug 23, 2010
252
نام
سپهر
به نظر من راز موفقیت اپل طراحی های معرکه شه . برای مثال شما یه مک پرو نگاه کنید تا بفهمید که اپل چه معجزه ای کرده . ;)

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
مدیریت تحول استیو جابز!
وقتی دید توان مهارت با ماکروسافت رو نداره، اپل رو از تولید کامپیوتر برد به سمت iPod چیزی که حمایت کل قشر مولتی مدیا باز رو به همراه داشت و ادامه ماجرا.....

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,475
نام
امین
امیدوارم اپل یه ایفون با صفحه نمایش 5 اینچی و رزولوشن 1080p تولید کنه تا منم وارد ios بشم :x

captcha

کاربر سایت
Jun 1, 2011
61
نام
Matarsack
تاپیک فکر کنم زیرخاکی بوده...
ولی در کل من یونیک گرایی و تاکید بر اون رو دلیل اصلی میدونم.

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
زمانی که یک هنرمند باشید (مخصوصا CGArt ) با آشنایی با دنیای apple استایل زندگی و ایده هاتون متحول میشه تو محصولاتش مینیمالیسم موج میزنه

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
زمانی که یک هنرمند باشید (مخصوصا CGArt ) با آشنایی با دنیای apple استایل زندگی و ایده هاتون متحول میشه تو محصولاتش مینیمالیسم موج میزنه

تا قبل از iOS 7، سبک اصلی طراحی‌های اپل skeumorphism بود که نقطه تضاد minimalism ـه. بارها هم به این مسئله اشاره شده.

نقطه‌ی قوت اپل، چیزی که من رو بعنوان فردی که علاقه‌ای به برند اپل نداره، مجاب میکنه که همچنان از محصولاتش استفاده کنم، حسی‌ـه که محصولات و تبلیغاتش در فرد ایجاد می‌کنند. صمیمیت خیلی خاصی در طراحی‌های اپل وجود داره که مشایه‌ـش رو من حداقل در سایر محصولات ندیدمـ.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
يكى از مهمترين عامل ها حداقل براى من طراحى App ها براى iOS هست، تقريبا 80% برنامه ها زيباتر و روون تر نسبت به بقيه OSها اجرا ميشن.

Sent from my iPhone 5s

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
به نظر من اپل واقعا یه سبک زندگیه و باید با محصولات زندگی کنید!

من حدود 3 ساله اپل باز شدم تا قبلش هیچ وقت فکر نمیکردم اینقدر محصولات منحصر به فردی داشته باشه!

البته برای یه کاربر خیلی ساده ایرانی که فقط گوشی موبایل رو زنگ زدن و انگری بردز میدونه اپل یه محصول پر دردسر گرونه ولی برای کاربری که دنبال نهایت استفاده از یه گجت هست اپل میتونه اون فرد رو به خواستش برسونه و توی هر زمینه ای یه همراه خوب باشه!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر