راد فرگوسن مایکروسافت را به مقصد Blizzard ترک کرد!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
دقایقی قبل مدیر استودیو Coalition راد فرگوسن که وظیفه کارگردانی شماره چهارم و پنجم Gears را بر عهده داشت این استودیو را ترک کرد.
او در این خصوص در حساب شخصی توییتر خود نوشت:

« من از پانزده سال قبل کار خود را بر روی توسعه سری Gears of War آغاز کردم و از آن زمان یکی از تفریحات زندگی‌ام بود. اما حالا زمان تجربه یک ماجراجویی جدید فرا رسیده است. من Gears را در دستان توانا استودیو Coalition رها خواهم کرد و بی صبرانه منتظر هستم تا طرفداران عنوان Gears Tactics را در تاریخ ۲۸ ماه اپریل تجربه کنند.»

rod_fergusson.0.jpg

«از ماه مارچ، به Blizzard می‌پیوندم تا در توسعه Diablo شریک باشم. ترک Coalition کمی برایم دشوار است به این دلیل که عاشق خانواده Gears که شامل طرفداران و تمام کسانی که در استودیو Coalition و Xbox کار می‌کنند، می‌شود. از همه تشکر می‌کنم و این باعث افتخار من است که در کنار شما فعالیت کردم.»

او در سال ۲۰۱۴ به صورت رسمی وظیفه کارگردانی سری Gears را در استودیو تازه تاسیس Coalition بر عهده گرفت، اما قبل از آن هم در سگانه اول Gears of War یکی از افراد کلیدی در کنار Cliff Bleszinski برای توسعه سری بود. در کارنامه درخشان او عناوینی مثل BioShock Infinite و Bulletstorm هم به چشم می‌خورند که راد فرگوسن در توسعه آن‌ها نقش داشته‌است.

فیل اسپنر مدید ارشد Xbox در خصوص جدایی او نوشت:
« راد، از تو به خاطر تلاش و اشتیاقی که برای Xbox و Gears به ارمغان آوردی و باعث ساخت استودیو تراز اول Coalition شدی، تشکر می‌کنم. با بهترین آرزو ها برای ماجراجویی بعدی تو.»

منبع

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
یک نکته کارگردان گیرز4 فردی به نام Chuck Osieja بود که بعد از مدتی استدیو رو ترک کرد و سره نسخه 5 خوده فرگوسن سکان کارگردانی رو بدست گرفت

ولی به عقیده من گیرز4 بازی بسیار بهتری بود نسبت به زمان عرضه در قیاس با گیرز5

مخصوصا از اواسط اکت دو به بعد که وارد اکت سه میشیم بازی بشدت هیجان برانگیز میشه و در اون مراحل به نظرم بزرگترین مشکل صرفا دیالوگ نویسی ها بود و داستان به نحوه زیبایی جلو میره

• Like
Reactions: mohsenebrahimi

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
من نمیدونم قضیه اش چیه که وقتی یکی از مایکروسافت میاد بیرون، فنای مایکرو خوشحال میشن ولی اگه در طول مدت فعالیتش توی مایکروسافت از گل کمتر بهش بگی، همینا میان طومار مینویسن که نه فرگوسن اسطورست و بازیایی که میسازه تو لیگ شما نیست!
سر رفتن کارگردان هیلو اینفینیت هم همین اتفاق افتاد...بعد از رفتنش معلوم شد مقصر اصلی و نابودکننده ی سری هیلو همین یارو بوده و خوب شد پرتش کردن بیرون!

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239
ادامه دادن فرانچیز Gears اشتباه بسیار بزرگی بود
بعد از این 2 نسخه به خصوص نسخه 5 خود Cliff B هم بیاد نمی تونه این فاجعه رو جمع کنه دیگه

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
فصل نقل و انتقالاته انگار

در کل بنظرم دز مورد این جابه جایی ها خیلی زیاده روی میشه. این جابجایی ها تو هر صنعتی اتفاق میفته و قرار نیست آسمون و زمین بهم گره بخورن. تیمای بازی سازی یکنفر نیستن چه بسا با رفتن یه نفر و جایگزین شدنش یه هوای تازه ای تو گروه بیاد طرحای جدید اجرا شن. ایده های جدید بیاد. نتیجه نهایی بازی بهتری بشه

• Like
Reactions: vivanred and Cj_sa

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
می تونم بگم خوشحال شدم:D
کاش فقط تهیه کننده بود، نه مدیر استدیو! امیدوارم تمام جمعیت نسوانی هم که تو تیم جمع کرده بود با خودش ببره، لول!

من نمیدونم قضیه اش چیه که وقتی یکی از مایکروسافت میاد بیرون، فنای مایکرو خوشحال میشن ولی اگه در طول مدت فعالیتش توی مایکروسافت از گل کمتر بهش بگی، همینا میان طومار مینویسن که نه فرگوسن اسطورست و بازیایی که میسازه تو لیگ شما نیست!
سر رفتن کارگردان هیلو اینفینیت هم همین اتفاق افتاد...بعد از رفتنش معلوم شد مقصر اصلی و نابودکننده ی سری هیلو همین یارو بوده و خوب شد پرتش کردن بیرون!
مطمئنی؟! منظورت همین فروم هستش؟:D
جدای از شوخی، وقتی گیرز ۵ اومد فارغ از کل‌کل های بخش امتیازات تو خود تاپیکش اگر می رفتی بیشتر بچه ها داشتن مینالیدن:D
هیلو هم تا نیاد نمیشه نظر قطعی داد اما نسخه قبلی واقعا دیوانگی بود کس دیگه ای رو جای مسترچیف بیاری. همون بهتر که دکمه هاشون رو زدن.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
خدایی گیمرها(فن ها) خیلی بی وفان:D
تا وقتی طرف تو استودیو محبوبشون هست، کسی نه میتونه به کار طرف اعتراض کنه و نه حتی میتونه بگه بالا چشمش ابروهه:D و تمام قد دفاع میکنند:-"

تا طرف رفت : بهتر که رفت، عامل نابودی IP و استودیو بود، مال این کار نبوده اصلا و ...

اینجا رو که داریم میبینیم... قبلا هم سر رفتن امی هنیگ از ND دیدیم...
کلهم اجمعین قدر نشناسیم:p

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین

اینا همونایین که تو خود تاپیک بازی هم به طرف فحش میدادن
خیلی چیز تازه ای نیست :D
حتی برای نینتندو و سونی هم این سناریو هست... ولی خب همه میدونیم چرا واسه مایکروسافت شدیدتره این قضیه :D

Code:888

کاربر سایت
Jul 3, 2013
604
تا وقتی طرف تو استودیو محبوبشون هست، کسی نه میتونه به کار طرف اعتراض کنه و نه حتی میتونه بگه بالا چشمش ابروهه:D و تمام قد دفاع میکنند:-"

تا طرف رفت : بهتر که رفت، عامل نابودی IP و استودیو بود، مال این کار نبوده اصلا و ...

این داستان رو کامل رد نمیکنم :D ولی موضوع اینجاست gears 4 و 5 بازیای خیلی خوبی بودن مخصوصا 5 که واقعا یه گیرز عالی بود ولی خب همون موقع هم بچه ها گفتن راد بدرد کارگردانی نمیخوره و آدمی نیست که بشه ازش انتظار شاهکار داشت. من خودم شخصا از رفتنش هم ناراحتم هم خوشحال. خوشحال از اینکه احتمالا با خروج فرگوسن تمرکز استودیو از گیرز برداشته میشه یا اینکه تا مدت ها قراره استراحت بدن بهش. ولی خب دوس داشتم راد میموند و همون کار تهیه کنندگی رو انجام میداد چون نشون داد ادم Visionary و خلاقی نیست و تو مدیریت ادم بسیار موفق تریه.

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
یه جوری صحبت میکنی انگار همین سناریو برای بروس و امی اتفاق نیافتاده، تازه اونا خروجی کارشون به مراتب بهتر از راد بود:D
=======
به نظر منم راد آدم کار بلدی بود البته به عنوان تهیه‌کننده، نه کارگردان

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,270
نام
Morteza
Bruce straley رو باید بیارن حالا که برنمیگرده ناتی داگ بیاد اینجا حداقل یکاری کنه حیفه بیکار بمونه البته نمیدونم درحال حاضر مشغول کاری هست یا نه

• Smile
  • Like
Reactions: g4mer and Cj_sa

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
یه جوری صحبت میکنی انگار همین سناریو برای بروس و امی اتفاق نیافتاده، تازه اونا خروجی کارشون به مراتب بهتر از راد بود:D
دیگه توی هر گروهی همیشه یه سری دلقک هستن :D ولی یادمه اکثرا ناراحت بودن و نگران بودن که چه بلایی سر بازیای استدیو و کلا ناتی‌داگ میاد!
کسی که با رفتن امی هنیگ و بروس استرلی از ناتی داگ خوشحال شده باشه، اصلا فن ناتی‌داگ نیست.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین

من بعدا باید برات افسانه مردی به اسم Koga رو تعریف کنم که بعد ترک استدیوش (Intelligent System) چه بلایی سرش اومد :))

اینایی که میخونم اکثرا جلوش جوک اند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر