رئیس EA Origin به مایکروسافت پیوست.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
250px-MicrosoftStudiosLogo.svg.png
b881371070c7037c1978edc7cdd539f3.jpg

Roger Walkden کسی که ریاست بخش بازاریابی شعبه انگلیس Activision بوده است و همچنین ریاست شبکه EA Origin را در انگلستان برعهده داشت به مایکروسافت پیوست.
Roger Walkden به عنوان مدیرکل کارمندان انگلستان و اروپا مایکروسافت منصوب شد. حال کلیه استدیو‌های اروپایی مایکروسافت ازجمله Rare, Lionhead, Soho Productions, Press Play و استدیو تازه تاسیس Lift London زیر نظر وی هستند.
Walkden گفت:" کار من این است که از پشت صحنه به تیم‌های توسعه کمک کنم." من باید موفق شوم این تیم‌ها آزادی عمل دارند وباید کارهایی را برایشان درنظر گرفته شده انجام دهند, این بزرگترین فرصت من است و باید کارهای بزرگی را انجام بدهم."

آخرین ویرایش:

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,881
^^ این شعرایی که اسم می بری ازشون مث سالاد می مونن، من هیچ وقت با سالاد سیر نمی شم، آدم شکمویی نیستم، اما من ناهار می خوام.
حالا باز بگو فز، تریلز اولوشن، ...
خوبه اینایی هم اسم می بری در حد واکینگ دد و اینا نیستن؛ که اگه بودن واویلتا.

نمیدونم کلا تا حالا Trials رو بازی کردی یا نه ، اگه نکردی حتما نسخه اول یعنی hd رو بازی کن، بعد ببین همین به اصطلاح سالاد که میگی چجوری میخ کوبت میکنه پای کنسول ، از خیلی از بازی هایی که رو دیسک میان هم سرگرم کننده تر و جذاب تره. اینی که میگم چیزی نیست که بشه روش نظرشخصی گذاشت بلکه تا حالا هرکسی بازی کرده دقیقا همین شرایط رو داشته حالا این یه مورده خیلی بازی های دیگه تو سبک های دیگه هستن که ممکنه اینجوری باشن، مثل dust و mark of the ninja و Spelunky و ...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
نمیدونم کلا تا حالا Trials رو بازی کردی یا نه ، اگه نکردی حتما نسخه اول یعنی hd رو بازی کن، بعد ببین همین به اصطلاح سالاد که میگی چجوری میخ کوبت میکنه پای کنسول
ای اقا. اینها رو قبلان روی دسکتاپیشون داشتن و تف انداختن. چیزی بگو که روی دسکتاپشون نداشته باشن.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,009
نام
محمد امین
اون پارسال بود
اوکی راست میگی !
پیارسال چی؟
سال قبلش؟
امسال چی؟؟؟؟

حالا یک سال PS3 انحصاریش بیشتر بوده یک سال 360 ولی در کل بخوای حساب کنی چندان اختلافی ندارن
شما خیلی از بازی ها من بایشوک و ME و NG و.. هم حساب کن که انحصاری 360 بودن ولی بعدا خارج شدن..

در کل MS تو قسمت لایو و همین بازی های آرکیدی که شما قبولش نداری خیلی طرفدار داره و یکی از مواردی هست که باعث رشد چشمگیر کنسول شد و طبعا وقتی ماکرو این همه علاقه مند رو می بینه رو قسمت آرکید بیشتر سرمایه گذاری میکنه..

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
بازیهای دانلودی و از این قبیل میتونن حکم غذا رو داشته باشن به قول کیوان ولی در صورتی که خیلی خیلی اصن یه وضعی باشن :D مثل TWD و Journey بقیه همون حکم سالاد رو دارن که آخر سال هم مشخص شد .

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
تازه الان فهمیدم چرا دوستان میگفتن سونی امسال انحصاری نداره. چون نتونستن Journey رو پایرت کنن :laughing: وگرنه به تعریف و تمجید و تحویل گرفتن باشه بهترین انحصاری امسال Journey بوده و بس. (میانگین 92 + بیش از 40 تا GOTY) تموم شد و رفت.

این بازی هایی هم که اسم میبرید دقیقا همون بازی های دسکتاپی هستن فقط با رنگ و لعاب بیشتر که طرف دلش بیاد براشون پول بده. همون Trials نسخه ی رنگ و لعاب دار یه بازی 10 مگابایتی به اسم Motorama هست که همین الان هم رو دسکتاپم دارم و هر وقت حوصلم سر میره بازی میکنم. ساعت ها هم سرگرمم کرده.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
Mark of the Ninja یکی از بهترین Stealth هایی هست که تو این نسل عرضه شده، حالا چون بازی دو بعدی هست اینجا مورد لطف قرار می گیره و میشه بازی مزخرف دسکتاپی :D نکته بعدی هم اینکه من متوجه شدم اگه یه بازی رو زیاد تحویل بگیرن یعنی اینکه بقیه بازی ها آشغال هستن :D

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
حالا یک سال PS3 انحصاریش بیشتر بوده یک سال 360 ولی در کل بخوای حساب کنی چندان اختلافی ندارن
شما خیلی از بازی ها من بایشوک و ME و NG و.. هم حساب کن که انحصاری 360 بودن ولی بعدا خارج شدن..
در کل MS تو قسمت لایو و همین بازی های آرکیدی که شما قبولش نداری خیلی طرفدار داره و یکی از مواردی هست که باعث رشد چشمگیر کنسول شد و طبعا وقتی ماکرو این همه علاقه مند رو می بینه رو قسمت آرکید بیشتر سرمایه گذاری میکنه..
خب این بحث ها که مهم نیست وقتمون رو صرفش کنیم،
چون مثلا یه زمانی 3 تا متالگیر هم انحصاری ps بود، ولی الان دیگه نیست !
-------------------------------------------------------------------------------------
اقا من کی گفتم قبول ندارم بازی های لایو رو؟ )x جان من کامنتشو نشونم بده :d
من گفتم ماکرو کمتر بازی داره، عده ای گفتن نخیر بازی لایو داره، منم گفتم خب اون رو سونی هم داره، در نتیجه فرقی ایجاد نمیکنه (بالاخره بازی های psn هم انحصاریه دیگه، باید جزو انحصاریا حساب بشه)
من کلا بازی های دانلودی رو حساب نکردم چون هر دو دارن،
گفتم بازی های اصلی و aaa، که خب ماکرو درسته هر سال عرضه میکنه، ولی ip های تکراریه دیگه !
تو آدمِ بی طرف، حرف بیراهه؟ یا فحشه؟ که بعضیا اینجا به ادم میگن توهین، بعد میرن تو صفحه ی خصوصی خودشون به ادم فحش هم میدن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
Mark of the Ninja یکی از بهترین Stealth هایی هست که تو این نسل عرضه شده، حالا چون بازی دو بعدی هست اینجا مورد لطف قرار می گیره و میشه بازی مزخرف دسکتاپی :D نکته بعدی هم اینکه من متوجه شدم اگه یه بازی رو زیاد تحویل بگیرن یعنی اینکه بقیه بازی ها آشغال هستن :D
57dqd1wu2eoa5kqiy0rf.jpg

اشتباه متوجه شدی حداقل از جبهه ی من :D من نمیگم آشغالن .

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
منم گفتم خب اون رو سونی هم داره، در نتیجه فرقی ایجاد نمیکنه (بالاخره بازی های psn هم انحصاریه دیگه، باید جزو انحصاریا حساب بشه)
آخه مسئله اینه که دوستان اصلا شبکه ای به اسم PSN رو به رسمیت نمیشناسن که بخوان انحصاریاش رو به حساب بیارن. وگرنه باز هایی مثل flOw و Flower هم چیزی کمتر از "عالی" برازنده ـشون نیست.
از دیدگاه دوستان حتی Call of Duty هم روی PS3 بخش آنلاین و مولتی پلیر نداره :D.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
.aMiN.
خب یعنی چی؟ منم Mark of the Ninja رو روی PC بازی کردم :D اصلا بحث سر انحصاری بودن یا نبودن یه بازی نیست، همین Journey مگه بازی دانلودی نیست؟ وقتی یکی مثل تیم شفر کلا میره سراغ ساخت بازی های دانلودی خیلی جالب نیست به اینجور بازی ها بگیم آشغال دسکتاپی :D
من گفتم ماکرو کمتر بازی داره، عده ای گفتن نخیر بازی لایو داره، منم گفتم خب اون رو سونی هم داره، در نتیجه فرقی ایجاد نمیکنه (بالاخره بازی های psn هم انحصاریه دیگه، باید جزو انحصاریا حساب بشه)
از این نظر وضعیت XBLA بهتره، یعنی تعداد بازی های خوبش بیشتره :D
اشتباه متوجه شدی حداقل از جبهه ی من
biggrin1.gif
من نمیگم آشغالن .
خب تو که نظرت این نیست دیگه چرا کامنت منو نقل قول میکنی و علیه ـش جواب میدی؟ :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
.aMiN.
خب تو که نظرت این نیست دیگه چرا کامنت منو نقل قول میکنی و علیه ـش جواب میدی؟ :D

آشغال نیستن خیلی هم خوبن و نظر بقیه هم همینه . فقط نباید در کنار بازی های AAA و یا اینگونه بازیا قرارشون داد و مقایسه کرد و ... مگر این که اصن یه وضعی باشن و 2 تا هم مثال زدم واسه "اصن یه وضعی" ها که دوجین بازیهای طراز/تراز اول و میلیونی رو لوله کردن :D

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
آشغال نیستن خیلی هم خوبن و نظر بقیه هم همینه . فقط نباید در کنار بازی های AAA و یا اینگونه بازیا قرارشون داد و مقایسه کرد و ... مگر این که اصن یه وضعی باشن و 2 تا هم مثال زدم واسه "اصن یه وضعی" ها :D
بستگی داره با چی مقایسه بشن، این جور بازی ها با یه سری بازی های بزرگ نباید مقایسه بشن ولی از خیلی از بازی های Retail بهترن. ضمن اینکه بخوای با جایزه گرفتن حساب کنی، به نظرت Walking Dead از 95% انحصاری های AAA سونی و مایکروسافت بهتره؟ :D

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,753
نام
مراد حلیمی
مايكرو تو xbla و بازيهاش موفقتر بوده تا حالا از psn....(مثه جرني اركيدي نداشته كه وتي بشه ولي از لحاظ فروش و اقتصادي خيلي موفقتر بوده(و البته كيفيت هم عالي بودن))

+

كلا سياست مايكرو رو انتشار انحصاريهاي متنوع در حد سوني نيست و سياستاي مالي و كاريش متفاوته(مثه نينتندو ) در نتيجه نميشه هر چي از سوني انتظار داريم از مايكرو انتظار داشته باشيم و يا بالعكس

همين نسل بعد هم درسته مايكرو چند تا انحصاري خيلي خوب به ليستش اضافه خواهد كرد ولي بازم فكر نكنم نه بخواد و نه علاقه اي داشته باشه كه در حد سوني رو انحصاريها سرمايه گذاري كنه(سرمايه گذاري كه مايكرو نسل بعد رو بخش f2p و mmo و كلا لايو خواهد كرد به نظرم بيشتر از aaa خواهد بود)

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
بستگی داره با چی مقایسه بشن. ضمن اینکه بخوای با جایزه گرفتن حساب کنی، به نظرت Walking Dead از 95% انحصاری های سونی و مایکروسافت بهتره؟ :D

نه خوب TWD اگه 2011 بود اونوقت شرایط فرق میکرد هر چیز نسبت به سال خودش سنجیده میشه الان نمیشه گفت TWD از Portal 2 بهتره چون تعداد جایزش بیشتره ولی میشه گفت TWD از far cry 3 بهتره چون تعداد جایزش بیشتره البته این مقایسه نیست که بگیم مثلا TWD رو نمیشه با FC3 مقایسه کرد چون میدونم نمیشه من فقط تعداد جایزه رو میگم . و اون جایزه ها هم دقیقا به خاطر اصن یه وضعی بودنشون هست , چون همه از TWD و Journey انتظار داشتن که یه چیزی مثل mark of the ninja یا trials یا fez یا ... ( ینی یه بازی دانلودی خوب ) باشن در حالی که دیدی چی شد و خوبه که لیست گوتی رو هم خودت تنظیم کردی :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
نه خوب TWD اگه 2011 بود اونوقت شرایط فرق میکرد هر چیز نسبت به سال خودش سنجیده میشه الان نمیشه گفت TWD از Portal 2 بهتره چون تعداد جایزش بیشتره ولی میشه گفت TWD از far cry 3 بهتره چون تعداد جایزش بیشتره البته این مقایسه نیست که بگیم مثلا TWD رو نمیشه با FC3 مقایسه کرد چون میدونم نمیشه من فقط تعداد جایزه رو میگم . و اون جایزه ها هم دقیقا به خاطر اصن یه وضعی بودنشون هست , چون همه از TWD و Journey انتظار داشتن که یه چیزی مثل mark of the ninja یا trials یا fez یا ... ( ینی یه بازی دانلودی خوب ) باشن در حالی که دیدی چی شد و خوبه که لیست گوتی رو هم خودت تنظیم کردی :D
نه دیگه اما و اگر نمیشه به کار برد، مثلا منم میتونم بگم اگر Far Cry 3 پارسال می اومد امتیازش 94 میشد و 80 تا Goty می برد :D البته بحث من یه چیز دیگه بود و بخوام صحبت تو رو جواب بدم که تاپیک از بحث اصلی خارج میشه. ولی یه مثال میزنم تا متوجه بشی، پارسال Skyrim کلی جایزه برد ولی این دلیل میشه که بگیم Skyrim "اصن یه وضعی بود" و 3 Gears یا مثلا 3 Uncharted (حالا این وضعش تو جوایز از Gears بهتر بود) یا کلی بازی مالتی پلتفرم صرفا بازی های خوبی بودن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر