رئیس EA Origin به مایکروسافت پیوست.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
250px-MicrosoftStudiosLogo.svg.png
b881371070c7037c1978edc7cdd539f3.jpg

Roger Walkden کسی که ریاست بخش بازاریابی شعبه انگلیس Activision بوده است و همچنین ریاست شبکه EA Origin را در انگلستان برعهده داشت به مایکروسافت پیوست.
Roger Walkden به عنوان مدیرکل کارمندان انگلستان و اروپا مایکروسافت منصوب شد. حال کلیه استدیو‌های اروپایی مایکروسافت ازجمله Rare, Lionhead, Soho Productions, Press Play و استدیو تازه تاسیس Lift London زیر نظر وی هستند.
Walkden گفت:" کار من این است که از پشت صحنه به تیم‌های توسعه کمک کنم." من باید موفق شوم این تیم‌ها آزادی عمل دارند وباید کارهایی را برایشان درنظر گرفته شده انجام دهند, این بزرگترین فرصت من است و باید کارهای بزرگی را انجام بدهم."

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
خب حالا به نظرت چند درصد گیمر ها شبیه تو هستن، چند درصد شبیه من؟ :d
کاری به سیاست ماکرو و کیفیت کاراش ندارم اصلا !
ولی طبع آدمیزاد دنبال تنوع و تجربیات جدیده !
چطور تو حاضری فقط سالی 50 تا فورزا بازی کنی؟ :|

چون که به شدت آواتارم و تیمش رو قبول دارم و خیلی با بازیش میحالم بعدم من صبح میرم شب میام زور بزنم روزی 1 ساعت بازی کنم . حالا ماکرو بیاد 500 تا انحصاری شاخ بده برا من فرقی نمیکنه دیگه مشکل خودتونه اگه مشکلی دارید :d
البته اون 50 تا که مثال بود اما از نظر تنوع هم فکر نمیکنم مشکلی بوده باشه . همون Trials Evo هم جواب دهنده ی خیلی ها بود یا خیلی آرکید های دیگه . شاید ما تو ایران نتونیم به راحتی اونارو بخریم اما اکثریت میخرن و لذتشو میبرن و خیلی وقت ها در حد بازی های رو دیسک ارزش دارن
تنوع آی پی مهم هست اما اینکه یه بازی عالی بدی که ملت بتونن مدت ها بازی کنن هم مهمه دیگه

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
چون که به شدت آواتارم و تیمش رو قبول دارم و خیلی با بازیش میحالم بعدم من صبح میرم شب میام زور بزنم روزی 1 ساعت بازی کنم . حالا ماکرو بیاد 500 تا انحصاری شاخ بده برا من فرقی نمیکنه دیگه مشکل خودتونه اگه مشکلی دارید :d
البته اون 50 تا که مثال بود اما از نظر تنوع هم فکر نمیکنم مشکلی بوده باشه . همون Trials Evo هم جواب دهنده ی خیلی ها بود یا خیلی آرکید های دیگه . شاید ما تو ایران نتونیم به راحتی اونارو بخریم اما اکثریت میخرن و لذتشو میبرن و خیلی وقت ها در حد بازی های رو دیسک ارزش دارن
تنوع آی پی مهم هست اما اینکه یه بازی عالی بدی که ملت بتونن مدت ها بازی کنن هم مهمه دیگه
انحصاری خوب از دیدگاه دوستان چیزی هست که بشه پایرسی کرد که Trials Evo و Fez و Dust: AET و Mark of the Ninja از این شاملشون نمیشه پس انحصاری حساب نمیشن :D.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
خب شما نباید خودت رو ملاک قرار بدی
از ابتدا بگو من روزی یک ساعت وقت دارم بازی کنم، همون یک ساعت رو هم دلم میخواد فورزا بازی کنم ! ;)
انحصاری خوب از دیدگاه دوستان چیزی هست که بشه پایرسی کرد که Trials Evo و Fez و Dust: AET و Mark of the Ninja از این شاملشون نمیشه پس انحصاری حساب نمیشن :D.
تو اصلا چی از من میدونی که دیدگاهم رو هم تفسیر میکنی !
به قدر کافی درباره ی تو و شخصیتت میدونم که بدونم جواب دادن بهت ارزشم رو کم میکنه و باهات دهن به دهن نمیشم !
لطفا شما هم خودت رو کنترل کن در مورد ما نه نظری بده نه کامنتی بذار

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
تو اصلا چی از من میدونی که دیدگاهم رو هم تفسیر میکنی !
به قدر کافی درباره ی تو و شخصیتت میدونم که بدونم جواب دادن بهت ارزشم رو کم میکنه و باهات دهن به دهن نمیشم !
لطفا شما هم خودت رو کنترل کن در مورد ما نه نظری بده نه کامنتی بذار
اولان; من اسمی از شما نبردم، بردم؟
دومان; حرف حساب جواب نداره چون بجای جواب دادن توهین کردی و اسمون ریسمون بافتی.
سومان; کوچیک با بزرگ بودن، 250 مگ یا 45 گیگ بودن، ریتل شدن یا عرضه دیجیتالی، روی ویندوز یا XBL تاثیری روی انحصاری بودن بازی نمیزاره.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
از ابتدا بگو من روزی یک ساعت وقت دارم بازی کنم، همون یک ساعت رو هم دلم میخواد فورزا بازی کنم ! ;)

نه آخه ما قبلا کلی بازی لیست میکردیم و دوستان بازم خودشون رو میزدن به کوچه علی چپ . دیگه گفتم اینبار خودم رو خسته نکنم بحث منطقی کنم :d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اولان; من اسمی از شما نبردم، بردم؟
دومان; حرف حساب جواب نداره چون بجای جواب دادن توهین کردی و اسمون ریسمون بافتی.
سومان; کوچیک با بزرگ بودن، 250 مگ یا 45 گیگ بودن، ریتل شدن یا عرضه دیجیتالی، روی ویندوز یا XBL تاثیری روی انحصاری بودن بازی نمیزاره.
مشکل اینجاست که تو فکر میکنی خیلی ادم کول و خفنی هستی !
حرفی داری مثل یک انسان منطقی بیا بزن و جوابشو بگیر
تیکه میندازی که: دوستان بازی که pirate نتونن بکنن رو حساب نمیکنن !
فکر کردی من زورم نمیرسه point بخرم 4 تا بازی ریزه میزه ی لایو رو دانلود کنم؟ یا تواناییشو ندارم؟ یا بضاعتشو ندارم ؟؟؟
همین الان میخوای حساب کنی ببینی کدوممون بازی اورجینالای 360 ـمون بیشتره ؟؟
این بچه زرنگ بازیا و مچ گیری ها و تیکه اندازی های بازیسنتر دیگه حال ادمو به هم میزنه !
----------------------------------------------------
من از ابتدا گفتم ماکرو در مقابل سونی انحصاری کم داره، رفتین 4 تا بازی لایو رو لیست کردین؟
سونی مگه توی ایکس بی ال کم بازی ارکید و ریزه میزه ی اینطوری داره؟
در کل منظورم انحصاری های خوب ماکرو خیلی کمتر از انحصاری خوب های سونی بود، از نظر تعدادی نصف حتی !

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
مشکل اینجاست که تو فکر میکنی خیلی ادم کول و خفنی هستی !
حرفی داری مثل یک انسان منطقی بیا بزن و جوابشو بگیر
تیکه میندازی که: دوستان بازی که pirate نتونن بکنن رو حساب نمیکنن !
فکر کردی من زورم نمیرسه point بخرم 4 تا بازی ریزه میزه ی لایو رو دانلود کنم؟ یا تواناییشو ندارم؟ یا بضاعتشو ندارم ؟؟؟
همین الان میخوای حساب کنی ببینی کدوممون بازی اورجینالای 360 ـمون بیشتره ؟؟
این بچه زرنگ بازیا و مچ گیری ها و تیکه اندازی های بازیسنتر دیگه حال ادمو به هم میزنه !
----------------------------------------------------
من از ابتدا گفتم ماکرو در مقابل سونی انحصاری کم داره، رفتین 4 تا بازی لایو رو لیست کردین؟
سونی مگه توی ایکس بی ال کم بازی ارکید و ریزه میزه ی اینطوری داره؟
در کل منظورم انحصاری های خوب ماکرو خیلی کمتر از انحصاری خوب های سونی بود، از نظر تعدادی نصف حتی !
الان بهترین موقعیته هرچی از دهنت میاد بهم بگی چون گزارش های من ایگنور میشه :D.
بعد اینکه چون شما چیزی از سیاستها ماکروسافت و روشهای مارکتینگش و.... نمیفهمی دلیل نمیشه تفسیر غلط اش ارائه کنی.
اینکه شما میتونی از طریق Piracy هفته ی 10 تا بازی بخری و سر ماه همه شون رو تموم کنی ربطی به کم یا زیادی انحصاری نداره.
وقتی Minecraft پنج میلیون نسخه (1600 پوینت) میفروشه، وقتی Trials Evo کمتر از یک ماه 100.000 فروش رو رد میکنه، وقتی FEZ به یکی از بهترین بازیهای این سال تبدیل میشه و از چند راسانه معتبر به شایستگی ازش تقدیر میشه، شما نمیتونی اونها قاطی بازی حساب نکنی.
مشکل دانلود دارید مشکل هزینه خرید پوینت دارید کلان با بازیهای مستقل مشکل دارید. این چیزی از ارزش انحصاری های که دیجیتالی عرضه میشن کم نمیکنه.
شما خودت رو در و دیوار بکوبی، از برج میلاد بپری پایین با سر شیرجه بزنی تو دیگ حلیم و خلاصه هرکاری بکنی اینها خوب یا بد چه بخوای چه نخوای جزو انحصاری های ماکروسافت (XBOX360 XBL Windows) حساب میشن و اون روزی که بخوان امار دربیارن و اینها روشمارش کنن 100% عرضه های دیجیتالی هم داخلش هستن.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
^^ این شعرایی که اسم می بری ازشون مث سالاد می مونن، من هیچ وقت با سالاد سیر نمی شم، آدم شکمویی نیستم، اما من ناهار می خوام.
حالا باز بگو فز، تریلز اولوشن، ...
خوبه اینایی هم اسم می بری در حد واکینگ دد و اینا نیستن؛ که اگه بودن واویلتا.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
^^ این شعرایی که اسم می بری ازشون مث سالاد می مونن، من هیچ وقت با سالاد سیر نمی شم، آدم شکمویی نیستم، اما من ناهار می خوام.
حالا باز بگو فز، تریلز اولوشن، ...
خوبه اینایی هم اسم می بری در حد واکینگ دد و اینا نیستن؛ که اگه بودن واویلتا.

حتما بازی هایی که 5 میلیون و 1 میلیون فروش دارن برای خیلی ها غذای کامل هستن و از خیلی بازی هایی که روی دیسک میان و حکم سالاد رو دارن بهترن !
بازی کامل به چی میگین شماها ؟ 40 گیگ فضا یا داشتن بخش سینگل و مالتی پلیر عالی و سرگرم کننده ؟ :-/

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
حتما بازی هایی که 5 میلیون و 1 میلیون فروش دارن برای خیلی ها غذای کامل هستن و از خیلی بازی هایی که روی دیسک میان و حکم سالاد رو دارن بهترن !
بازی کامل به چی میگین شماها ؟ 40 گیگ فضا یا داشتن بخش سینگل و مالتی پلیر عالی و سرگرم کننده ؟ :-/
چی میگی؟!
اینا همون بازیایی هستن که یه زمانی رو دسکتاپامون بود و تف توشون نمینداختیم، الآن که رو "ایکسِبله" اومده یهو شدن بازی کامل و خدا؟
این یه چیز بدیهی و فکته که بازی های این مدلی هرگز در حد و اندازه بازی های AAA نمی تونن ظاهر شن. یعنی عملا 10 تا بازی این مدلی نمی تونن تاثیری رو بذارن که یه دونه بازی بزرگ AAA می ذاره.
من چیکار به حجم و این داستانا دارم؟!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
چی میگی؟!
اینا همون بازیایی هستن که یه زمانی رو دسکتاپامون بود و تف توشون نمینداختیم، الآن که رو "ایکسِبله" اومده یهو شدن بازی کامل و خدا؟
این یه چیز بدیهی و فکته که بازی های این مدلی هرگز در حد و اندازه بازی های AAA نمی تونن ظاهر شن. یعنی عملا 10 تا بازی این مدلی نمی تونن تاثیری رو بذارن که یه دونه بازی بزرگ AAA می ذاره.
من چیکار به حجم و این داستانا دارم؟!
یا خدا شما روی دسکتاپتون FEZ و Trials Evo ؟ بعد ایا شما با این عظمتتون قادر هستید تشخیص بدید که این بازیهای قراره شبکه XBL رو پربار کنن نه بیان با AAA ها کشتی بگیرین؟
شما با این کمالات و ادبیات درخشانتون (^^ این شعرایی که اسم می بری) میدونید حمایت از indie چیه؟ میدونی جرا امثال behemoth و Signal Studio بزرگ و معروف و پول ساز شدن و مستقل باقی موندن؟ فقط نگو که ماکروسافت و XBL و حمایت امثال من نبوده که خیلی ناراحتم میکنی (:D).

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
الان بهترین موقعیته هرچی از دهنت میاد بهم بگی چون گزارش های من ایگنور میشه :D.
بعد اینکه چون شما چیزی از سیاستها ماکروسافت و روشهای مارکتینگش و.... نمیفهمی دلیل نمیشه تفسیر غلط اش ارائه کنی.
اینکه شما میتونی از طریق Piracy هفته ی 10 تا بازی بخری و سر ماه همه شون رو تموم کنی ربطی به کم یا زیادی انحصاری نداره.
وقتی Minecraft پنج میلیون نسخه (1600 پوینت) میفروشه، وقتی Trials Evo کمتر از یک ماه 100.000 فروش رو رد میکنه، وقتی FEZ به یکی از بهترین بازیهای این سال تبدیل میشه و از چند راسانه معتبر به شایستگی ازش تقدیر میشه، شما نمیتونی اونها قاطی بازی حساب نکنی.
مشکل دانلود دارید مشکل هزینه خرید پوینت دارید کلان با بازیهای مستقل مشکل دارید. این چیزی از ارزش انحصاری های که دیجیتالی عرضه میشن کم نمیکنه.
شما خودت رو در و دیوار بکوبی، از برج میلاد بپری پایین با سر شیرجه بزنی تو دیگ حلیم و خلاصه هرکاری بکنی اینها خوب یا بد چه بخوای چه نخوای جزو انحصاری های ماکروسافت (XBOX360 XBL Windows) حساب میشن و اون روزی که بخوان امار دربیارن و اینها روشمارش کنن 100% عرضه های دیجیتالی هم داخلش هستن.
این بولد های بالا و اون مسیجای توهینی که توی صفحه ی دوستت دادی که هیچ، چون میدونم در بطن چه فرهنگی بزرگ شدی و کدوم گوشه ی این شهر زندگی میکنی، و تقصیر خودت نیست این بد دهن بودنت!
بگذریم ...
در ثانی من به عنوان دفعه ی سوم میگم، ماکروسافت هم در زمینه ی بازی های دیجیتال، و هم در زمینه ی بازی های AAA که نسخه ی فیزیکیش میاد بازار خیلی عقب تر از سونیه !
باز بیا بگو ماینکرفت انقدر فروخت تریالز انقدر فروخت !!
انگری بردز هم زیاد فروخته، شما بشین جا مثلا دِ لَست آو آس از ایکس بی اِل دانلودش کن حالشو ببر !!! :laughing:​
این فقط یک دلیل کودکانست، چون جبهه ی مقابل (سونی) هم به همین نسبت بازی های ریزه میزه ی دانلودی از psn داره و 100% هم مطمئن هستم بازم متنوع تر از ماکرو هست دیجیتالی هاش !
welcome to black list

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
به گفته دوستان که بازیهای آرکید رو حساب نمیکنن سونی پارسال هیچ بازی انحصاری نداشت ولی ماکرو نصف AAA های خفنش رو پارسال عرضه کرد..

سونی هم این آخر نسلی فهمیده که به جای عرضه گونی ای بازیها که کیفیت چندانی ندارن باید مثل ماکرو رو به بازیهای با کیفیت بیاره..

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
به گفته دوستان که بازیهای آرکید رو حساب نمیکنن سونی پارسال هیچ بازی انحصاری نداشت ولی ماکرو نصف AAA های خفنش رو پارسال عرضه کرد..
اون پارسال بود
اوکی راست میگی !
پیارسال چی؟
سال قبلش؟
امسال چی؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر