رئيس Ubisoft: ما به كنسول هاي جديد نياز داريم.

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
20121126_playstation_4_ps4.jpg

رئيس Ubisoft: ما به كنسول هاي جديد نياز داريم.

مدير كل شركت Ubisoft آقاي Yves Guillemot معتقد است كه نسل فعلي كنسول ها بيش از حد به درازا كشيده است و ضعف و محدوديت سخت افزارهاي نسل حاضر را دليلي دانست كه به دنبال آن اكثر عناوين اخير بدون هيچ گونه نوآوري و خلاقيت عرضه مي شوند.
Guillemot در مصاحبه با Polygon گفت:" گذار از اين نسل خيلي دارد طول مي كشد. "
وي افزود:" ميزان بازدهي مفيد يك كنسول در صنعت بازي 5سال مي باشد در حالي كه كنسولي مثل Xbox 360 هفت سال است كه از عمرش مي گذرد."
"ما به كنسول هاي جديد نيازمنديم چرا كه در پايان هر نسلي از سخت افزار ها به دليل نبود IP هاي جديد و امكانات تازه ما با كاهش سود دهي بازارمان مواجه ميشويم. و من اميدوارم دفعه ي بعد آنها (سازندگان كنسول ها) كمي بيشتر به خودشان بجنبند."
Guillemot گفت خالقان عناوين هميشه در شروع يك نسل جديد ازسخت افزارها با اين طرز فكر كه"ريسك بيشتري بكن و كار متفاوتي ارائه بده" پا به ميدان مي گذارند.درحالي كه در شروع يك نسل بازي ها خوب فروش نمي كنند حتي اگر خيلي خوب باشند و با اينكه همه باطنا مشتاق به امتحان تجربيات جديد هستيم ولي شركت ها چنين ريسكي را قبول نمي كنند.
"ما از هركسي كه ريسك ميكند و نوآوري به كار مي برد استقبال مي كنيم چرا كه تعداد زيادي ازافراد و گيمرهاي hardcore هستند كه به دنبال عناوين جديد و نوآورانه اند در حالي كه بازار بيشتر از عناويني استقبال مي كند كه قبلا امتحانشان را پس داده باشند.
ودر زماني كه اكثريت(در ماركت بازي ها) يادشان رفته كه چگونه دست به خلق تجربيات جديد بزنند ارائه ي سخت افزار هاي جديد هميشه فرصت خوبي براي نوآوري هاي تازه هست."
در حاضر آمار و ارقام خبر از اين ميدهد كه حدود يكسال است كه بازار اين صنعت با كاهش تدريجي سود دهي مواجه بوده و شركت هاي بزرگ در اين صنعت چه شركت هاي ناشر و چه كمپاني هاي صاحب پلتفرم با ضرر هاي مالي متناوب و كاهش نيروي انساني پياپي مواجه مي شوند.
با رشد صنايع ديجيتالي ديگر و ظهور انواع مختلف ديگر از سرگرمي ها كه افت و كاهش سود اين بازار برايشان سود اور است ولي هميشه Ubisoft از عرضه كنسول هاي جديد ابراز خرسندي كرده است و اين اولين بار هم نيست كه براي جهش و پيشرفت صنعت بازي از كمپاني ها مي خواهد تا كنسول هاي جديدشان را هرچه زوتر عرضه كنند .
هردو شركت Microsoft و Sony سخت درتلاش اند تا كنسول هاي جديدشان را در سال 2013 عرضه كنند.

منبع

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
توی این چند هفته اخیر تعدادی از شرکت ها و استدیو ها( Christofer , IO Interactive , Ubisoftو...) دارن به Microsoft و Sony فشار زیادی میارن و از طولانی شدن این نسل , نبود امکانات برای نو آوری و ....
احتمال داره نسل بعد توی VGA رو نمایی شه از سوی یک کدوم از شرکت ها با توجه به این وضعیت.

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
به جا این چرت و پرت گفتن برو از یکی دوتا بازی ساز مستقل و خلاق حمایت بکن!
اتفاقا محدودیت همیشه باعث فوران خلاقیت میشه!
یوبی سافت هم همش فکرش پیش جیب خودشه دیگه نمیدونه کنسول های نسل جدید ارايه بشن چقد طول میشکه تا برا کمپانی های سازنده به سوددهی برسه

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
سالPS 1 Launch : 1994 (6
سالPS2 Launch : March 2000 (6
سالPS3 Launch : Nov 2006 (6
سالPS4 Launch : TBA 2013 ? :d(7

فقط x360 هستش که این وسط عمرش 8ساله میشه اگه نوامبر سال آینده لانچ باشه،PS3 هم 7سال.تازه خیلی دیر هم شده درست گفتن ایشون Yves Guillemot.حالا دوستان بازم حدسیات و فرضیاتشون رو بیان کنن شاید 2015-2020 منتشر شد! ایمیل بزنید به سونی التماس کنید شاید دوروز دیرتر کنسولتون Drop شد! :d

Last edited by a moderator:

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
در حاضر آمار و ارقام خبر از اين ميدهد كه حدود يكسال است كه بازار اين صنعت با كاهش تدريجي سود دهي مواجه بوده و شركت هاي بزرگ در اين صنعت چه شركت هاي ناشر و چه كمپاني هاي صاحب پلتفرم با ضرر هاي مالي متناوب و كاهش نيروي انساني پياپي مواجه مي شوند.

من نمیفهمم الان که بالای 120 میلیون نفر این 2 کنسول رو خریدن ، پس بازی براش عرضه بشه شانس فروشش نسبت به این 120 میلیون کنسول فروخته شده هست ....

حالا نسل بعد بیاد ، کلی طول میکشه تا ملت بخرن ! اصلا یه موقع دیدی خیلی ها نخرن ! پس درصد عظیمی اصلا کنسول جدید رو ندارن که براش بازی بخرن ! پس تعداد بازیهای فروخته شده میاد پایین وحشتناک هم میاد !

----
هزینه ساخت بازیها هم که میگن دو برار میشه حداقل برا نسل بعد ....

---------

از اونور هم که فروش کنسولهای این نسل الان تو شیرینی اصلی فروش با سودش هست ! ( سالهای اول فروش که کلا ضرره !! )

----

تو همین 1 ماه هم مگه دو تا خبر بزرگ در مورد شکونده شدن رکورد فروش تو تاریخ دنیای سرگرمی و ... توسط اون 2 عنوان بازی نداشتیم ؟؟؟

-----

الان بحث من فقط و فقط در مورد سود دهی هست -- چرا میگن الان سود دهی نداره من موندم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamid ps3

کاربر سایت
Jun 2, 2012
72
گرافیکای این نسل خیلی تکراری شده ولی با این وضعه اقتصاد که ما داریم نسل بعدم بیاد به جز یه سری مایه دار بی درد بقیه باید کف کنن.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
مگه خلاقیت و ایده همش به سخت افزاره؟
یه بازی مثل limbo یا shank یا خیلی عناوین دیگه سخت افزار خیلی خاصی میخواستن مثلا؟

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
یه بازی مثل limbo یا shank یا خیلی عناوین دیگه سخت افزار خیلی خاصی میخواستن مثلا؟

پرورش دادن ایده ها نیازمند به ابزارهای قابله ، بازی های AAA برای پیاده کردن ایده های جدید و فرار از کلیشه های موجود تو هر سبکی به صورت قابل توجه نیازمند سخت افزار قابلین . یه بازی مثه HL2 که سرشار از نوآوری بود رو نمی شد با کنسول های نسل قبل ست کرد ؛ بخاطر فیزیک ماورای اون نسل که عامل مهمی هم بود تو گیم پلی ، جدای کیفیت بصری بازی .

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
ببخشيد دوست عزيز شما در مقابل ناشري صحبت ميكنيد كه عنوان خلاقانه اي مثل rayman رو تو كار نامش داره كه از هر نظر اون دو عنواني رو كه نام بردي رو زير ميكنه.
Ubi از لحاظ تنوع و كيفيت محصولاتش حرف اول رو ميزنه ايشونم كه گفته بالاخره اين نسل بايد يه جا stop شه حرفش بسيار متين ديگه عمر اين نسل به ماه هاي اخرش نزديك شده.
خود من بعد از halo 4 منتظر tlou و gta v هستم كه عرضه بشن تا پرونده اين نسل رو براي خودم ببندم.

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
فک کنم Yves Guillemot سرطان داره، داره میمیره میخواد نسل جدید هرچه زودتر شروع شه، بازی ها و بیشتر از اون DLC و آنلاین پس بفروشه یه پوله قلمبه بذاره کنار برا خانوادش. وگرنه همون طوری که دوستان بالاتر گفتن خلاقیت ربطی به سخت افزار نداره. اینا همش بهانه میباشه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر