دیوید کیج: کنترل DualShock به پایان خود رسیده

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
red_dualshock3.jpg

دیوید کیج سازنده جنجالی بازی Heavy Rain در جدید ترین مصاحبه خود با CVG اظهار داشته است که کنترل های DualShock دیگر به پایان خود رسیده اند و امیدوار است با پیشرفتهای صورت گرفته در صنعت ویدئو گیم زمینه تازه ای برای بهبود کنترلها فراهم شود اما اون نمیداند که آیا Kinect و Move راه حل نهایی برای این کار است یا نه..

این روزها با نزدیک شدن به کنفرانس E3 همه چشم به شرکت نینتیدو بستند که شاید با معرفی نسل تازه ای از کنسول Wii تحولی در این صنعت ، خصوصا کنترل های آن به وجود بیاورد..

منبع

• Like
Reactions: F.A7

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
دسته به این خوبی و کاملی ... به خاطر این عوض نمیشه که از اولش هم طراحیش عالی بود .. حالا کلا به چه چیز این کنترلر گیر دادن .. نحوه کنترل .. قیافش یا ارگونومیه اون؟ یا شایدم تکراری بودنش.. نکنه میخوان برا یه چیزی مثل فارنهایت پاشیم برقصیم ؟..کلا گیم و مخصوصا یه بازی مثل باران سنگین با همین یه تصویر و یه مغز و ده تا انگشت جواب پس داده ..

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
به به.باز ایشون در فشاندن.:dبه نظر من این کنترلرها هیچ وقت نباید عوض بشن.اصالت بازی با این کنترلرها گره خورده و اگر روزی خدایی نکرده عوضش کنن بنده به شخصه بازی رو میبوسم میزارم کنار.لذت بازی همینه که بشینی رو صندلی جلوی مانیتور بازی کنی و لذت ببری.

• Like
Reactions: Nima

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
موندم اين كيج كار و زندگی نداره كه اينهمه وقت آزاد داره اين چند وقت هی يه فتوا صادر می كنه؟
همين چهار پنج روز پيش بود كه گفته بود موشن اسكن L.A Noire بدرد لا جرز ديوار نمی خوره!قبلشم برای صدمين بار گفته بود بازی های مثل HR بايد زياد شن قبلشم يه چيز ديگه...
واقعا بايد اين چند وقت كاملا بيكار بوده باشه!

• Like
Reactions: Kainé

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
موندم اين كيج كار و زندگی نداره كه اينهمه وقت آزاد داره اين چند وقت هی يه فتوا صادر می كنه؟
همين چهار پنج روز پيش بود كه گفته بود موشن اسكن L.A Noire بدرد لا جرز ديوار نمی خوره!قبلشم برای صدمين بار گفته بود بازی های مثل HR بايد زياد شن قبلشم يه چيز ديگه...
واقعا بايد اين چند وقت كاملا بيكار بوده باشه!

با وجود این که صحبتت رو قبول دارم سازنده های بازی خیلی چرت و پرت میگن بیشتر وقت ها همشون .

اما صحبتش راجب L.A بیراه هم نبود گفته بود وقتی شما این گونه موشن کپچر انجام میدین بدنی که بعدم طراحی میشه به سر نمیخوره فقط کافیه شما تریلر های بازی رو ببینی من خودم طرفدار L.A هستم اما چند شخصیت که نشون میداد واقعا انگار کله به بدن نمیخوره یک جسم جدا هستش انگار کله بزرگ تر از بدن بعدشم صحبتش راجب گرون در آمدن این سیستم هستش و وقت گیر بودنش .

که دقت کنی باز هم بیراه نگفته بود صحبت قبلیش اما این صحبت کلا به نظر من معنی نداره اگه قرار باشه بازی کنی نترلر نداشته باشی مسخره میشه مگه این که به زمانی برسیم که مثل فیلم های باشه که خودت رو درون بازی قرار میدن که تا اون موقع سن من یک نفر فکر نکنم قد بده برای بازی کردن .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
در کل کیج فک کرده همه مثل خودش بازی میسازن پس باید کنترلر ها عوض شه :d
قشنگ معلوم بود بعضی از دوستان با خشاب پر آماده بودن برای یه همچین حرفی ! :d حالا خوبه نگفته کنترلر ps :d گویا بعد از گذشت 3 نسل عزیزان تازه متوجه شدن راحت نبودن و فرشته ی نجاتی به اسم ... همه رو از دست درد و عذاب نجات داده :dخدا عوضش بده :d

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,974
نام
رضا
برعکس شما من که اصلا راحت نیستم خیلی رو اعصابه!! :d تو این 2 سال هنوز
نتونستم بهش عادت کنم. خدا کنه برای نسل بعدی یه طرح جدید بدن!
حداقل انالوگاشو ضبدری کنن! :d
اون ديگه مشكل از توئه نه دسته!!:d
بعدم باز تو تز دادي مجي:d!!هر چي باشه از اون دسته ايكس باكس بهتره كه انالوگاش ضبدريه!!:d:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
دسته ی PS به نظر من خیلی هم دسته ی باحالیه :d راحتم هست :d و خدانکنه روزی دستش ضربدری بشه :d:d:d
اصلا نشان PS همین دستشه :d

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
اما صحبتش راجب L.A بیراه هم نبود گفته بود وقتی شما این گونه موشن کپچر انجام میدین بدنی که طراحی میشه به سر نمیخوره
اینو از کجا آوردی ؟! :| بخصوص اون قسمت دوم رو :-/
یکم ویرایش ادبی کردم نوشتتون رو :)

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,517
نام
حسین
برعکس شما من که اصلا راحت نیستم خیلی رو اعصابه!! :d تو این 2 سال هنوز
نتونستم بهش عادت کنم. خدا کنه برای نسل بعدی یه طرح جدید بدن!
حداقل انالوگاشو ضبدری کنن! :d

شما احتمالا بیشترx360 بازی میکنی تا psعادت کردی خدا نکنه ضربدری بشن

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اینو از کجا آوردی ؟! :| بخصوص اون قسمت دوم رو :-/

اگه صحبت قبلی کیج که دوستمون بهش اشاره کرده بود رو میخوندی و ویدیو های پشت صحنه ای که از طراحی بازی L.A رو مدیدی و ویدیو های بازی که تا الان امده رو نگاه میکردی به این صحبت کیج پی میبردی من الان تمام ویدیو های که از بازی امده رو دارم حتی یکی هم دارم که داره طریقه موشن کپچر در این روش رو نشون میده .;)

دقیقا تو چند صحنه از این تریلر ها سر شخصیت اصلا به بدنش نمیاد یک جورایی انگار اندام جدا هستش یا کله انقدر بزرگ تر از بدن هستش که مشخص هستش یا کله مثل یه لامپ میمونه روی سر ادم .;)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
دقیقا تو چند صحنه از این تریلر ها سر شخصیت اصلا به بدنش نمیاد یک جورایی انگار اندام جدا هستش یا کله انقدر بزرگ تر از بدن هستش که مشخص هستش یا کله مثل یه لامپ میمونه روی سر ادم .;)
uulkrpg09trud63o2wzs.bmp

چون دیوید کیج فن بوی سونی و شماهم، دلیل نمیشه هر چرندی که بگه شما هم پشتت Blah Blah راه بندازی!. L.A. Noire یه Interactive Movie نیست که بخواد (یا بخواین یا بخوان) مو بمو حرکات تمام بدن بازیگر رو کپچر کنن و بعد با قرار دادن یه QTE اسم بازی روش بزارن. سازنده ی که 5-6 سال وقت گذاشته و میلیون ها دلار هزینه کرده اینقدری شعور داره که قد و وزن و دور کمر و شماره پا و .... هنرپیشه رو هم دقیق بسازه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر