دیوانگان GT !!!

انتخاب فقط یک ماشین از هر دسته !!

• Audi R10 TDI ( Class Race Car) . A

رای‌ها: 22 34.9%
  • Mazda 787B ( Class Race Car) . A

رای‌ها: 10 15.9%
  • Peugeot 908 HDI ( Class Race Car) .A

رای‌ها: 10 15.9%
  • Chevrolet Corvette ZR1(C6)RM (Class Super Car) .B

رای‌ها: 14 22.2%
  • Ferrari 458 Italia (Class Super Car) .B

رای‌ها: 29 46.0%
  • Lamborghini Murciego LP670_4 (Class Super Car) .B

رای‌ها: 17 27.0%
  • BMW Z4 (Class Sport Car) .C

رای‌ها: 18 28.6%
  • Honda S2000 (Class Sport Car) .C

رای‌ها: 11 17.5%
  • Toyota FT_86 Concept 9 (Class Sport Car) .C

رای‌ها: 11 17.5%
  • Ferrari 330 P4 (Class Older Car) .D

رای‌ها: 17 27.0%
  • Ford MARK IV (Class Older Car) .D

رای‌ها: 9 14.3%
  • Jaguar XJ13 (Class Older Car) .D

• Citroen C4 WRC (Class WRC Car) .E

رای‌ها: 15 23.8%
  • Ford Focus RS WRC (Class WRC Car) .E

رای‌ها: 12 19.0%
  • Subaru IMPREZA WRC (Class WRC Car) .E

• Chevrolet Jeff Gordon (Class Nascar Car) .F

رای‌ها: 21 33.3%
  • Ford Carl Edwards (Class Nascar Car) .F

رای‌ها: 9 14.3%
  • Toyota Brian Vickers (Class Nascar Car) .F

رای‌ها: 7 11.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    63
  • نظرسنجی بسته شده است .

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
سوالاتتون رو در اینجا بپرسینچون این تاپیک برای ثبت رکوردهاست ;)
از وقتي كه مهدي رفته ديگه كسي ركوردش رو نميزاره!بزار لااقل مشكلات ما رفع بشه.

---------- نوشته در 12:40 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:33 AM ارسال شده بود ----------

تو قسمت course setting اگه اشتباه نکنم. وقتی که میخوای بری تو مسابقه.---------- نوشته در 09:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:41 PM ارسال شده بود ----------خب از ماشینای پیشنهادیه خودش انتخاب کن.
هيچ ماشيني رو پيشنهاد نكرده!نوشته No Limit!!خدا رو شكر TOP SPEED ماشينا رو نشون نميده وگرنه كارم خيلي راحت ميشد!سرعت R8 تيونينگ شده هم نهايتا 291KM/H ساعت هست كه رقيبم داره از Mclaren مدل 94 يا از فراري استفاده ميكنن كه از لول من بيشتره!در نتيجه قادر به خريدش نميشم!لطفا يه ماشين پر سرعت بم معرفي كنيد.

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
آقایون پایه هستید برای مسابقات Time Trial یا نه ؟؟؟؟b-)

(((تا چند وقت دیگه دوباره مسابقات جدید time trial میذاریم. فقط هم کسایی که اوریجن و آنلاینن. چون مثله اینکه با کپی 1000 نوع تقلب میشه کرد. اساس مسابقاتم خود مسابقات seasonal event میذاریم.پس دیگه همه چیز از تاریخ شروع و پایان گرفته تا نوع ماشین معلومه. نفرات رو مشخص میکنیم و بعد از هر مسابقه همه ی شرکت کننده ها به غیر از نفر برنده،برای برنده یه PSN card 20 $ میگیرن.)))

---------- نوشته در 03:51 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:36 AM ارسال شده بود ----------

از وقتي كه مهدي رفته ديگه كسي ركوردش رو نميزاره!بزار لااقل مشكلات ما رفع بشه.

---------- نوشته در 12:40 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:33 AM ارسال شده بود ----------

هيچ ماشيني رو پيشنهاد نكرده!نوشته No Limit!!خدا رو شكر TOP SPEED ماشينا رو نشون نميده وگرنه كارم خيلي راحت ميشد!سرعت R8 تيونينگ شده هم نهايتا 291KM/H ساعت هست كه رقيبم داره از Mclaren مدل 94 يا از فراري استفاده ميكنن كه از لول من بيشتره!در نتيجه قادر به خريدش نميشم!لطفا يه ماشين پر سرعت بم معرفي كنيد.

بابا برو تو Typical Opponents کنار همونی که دیدی که نوشته no limit. بعدشم یه چند بار مسابقات قدیمی رو برو لولت یه خورده بیشتر بشه. ولی در کل من Chevrollet Corvette ZR-1 2009 رو پیشنهاد میکنم. مخصوصا که تقویت میشه برا خودش هیولایی میشه. لولشم 15 هست نزدیکه به لولت.

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
امروز داشتم تو indy road course تمرین میکردم برای مسابقه فرمولا چلنج فراری ,1.12.7 زدم
دوستان ببینن چطوره یه چند تا مقایسه بکنین ببینیم تایم خوبیه؟
البته تایم اتک نبود همونطور که گفتم داشتم تمرین میکردم,الام بیاین 40 ثانیه بزارین مارو از زندگی کیک کنید

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,859
نام
malek
آهاع تاپیک رو از زیر خاک کشیدم بیرون.هر کی واسه GT6 Academi پایه هستش زود بیاد مسیر مشخص کنیم رکوردها رو هم بزاریم اینجا.............مهدی بیا مهدی بیا...........

هر کی هم که پایس گیمر تگش رو بزاره بریم چک کنیم.

آخرین ویرایش:

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
اگه میخوایید میتونیم تایپکو با GT6 ادامه بدیما !! :d

آکادمی رو یا تو تاپیکش برید رکوردای آکادمیتونو یا تو همون GT6 بزینید. البته میگم فایده نداره. مسابقه اصلی تمام شده. ولی بونوس ها رو میشه یه کاری کرد.

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
تو GT5 هر کسی ادا داره چی تو Drift Trail چی تو Time Trail من پایه هستم . اگه کسی بود بگه تا رکورد بزنیم . فقط تو sesional event بازی میکنیم که شرایط یکسان و حرفه ای باشه که کسی تقلب نکنه . چون این سبکی که شما رفتین اصلا هیچ ارزشی نداره و غیره استاندارده . البته باید به برنده جایزه بدید
71520740712011263351.jpg

آخرین ویرایش:

BLACK CAT

کاربر سایت
Aug 21, 2011
73
نام
Mohsen
تو GT5 هر کسی ادا داره چی تو Drift Trail چی تو Time Trail من پایه هستم . اگه کسی بود بگه تا رکورد بزنیم . فقط تو sesional event بازی میکنیم که شرایط یکسان و حرفه ای باشه که کسی تقلب نکنه . چون این سبکی که شما رفتین اصلا هیچ ارزشی نداره و غیره استاندارده . البته باید به برنده جایزه بدید
دمت گرم خیلی رکورد ها باحالی زدی
تو مولتی حرفه ای هستی؟

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
تو مولتی حرفه ای هستی؟
داش فیروز لنگه نداره :bighug: تکِ تکِ
من بخواطر این که gt نتونستم آپدیت کنم هیچ وقت نتونستم یه دست باهاش مولتی بزنم :(
اما انقدر تو حرفه ای بودنش اطمینان دارم که به شخصه خودم روش شرط میبندم :d

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
تو مولتی حرفه ای هستی؟
مرسی. اره من فقط تو sesional event بازی میکنم

- - -ویرایش - - -

داش فیروز لنگه نداره :bighug: تکِ تکِ
من بخواطر این که gt نتونستم آپدیت کنم هیچ وقت نتونستم یه دست باهاش مولتی بزنم :(
اما انقدر تو حرفه ای بودنش اطمینان دارم که به شخصه خودم روش شرط میبندم :d
مرسی :d تو GT6 حتما با هم بازی میکنیم .
51524733947568641364.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر