دیدن فیلمهای HD در XBOX360

colored pencil

کاربر سایت
Mar 13, 2009
36
سلام دوستان کسی راهی بلد نیست که بشه همین دایویکس هارو با زیرنویس فارسی توش دید:cool: ؟
یا برنامه ای که خودتون تست کرده باشید و بتون متن زیرنویس رو به فیلم بچسبونه ؟
=-=-=-=-=-=-=-=-=-==-=
با تشکر

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,196
نام
محمد امین
سلام دوستان کسی راهی بلد نیست که بشه همین دایویکس هارو با زیرنویس فارسی توش دید:cool: ؟
یا برنامه ای که خودتون تست کرده باشید و بتون متن زیرنویس رو به فیلم بچسبونه ؟
=-=-=-=-=-=-=-=-=-==-=
با تشکر

برای اینطور مبدل ها به لینک زیر مراجعه کن .. جوابت رو می گیری..

http://forum.p30world.com/forumdisplay.php?f=140

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
دوستان چرا وقتي xbox رو واسه ديدن فايلهاي divx آپديت ميكنم ، فقط واسه همون موقع اين فايلها رو پخش ميكنه ، يعني اگر بخوام مجددا اين فايلها رو ببينم و اگر به لايو وصل نباشم ، مجددا پيغام آپديت مياد و حتما بايد باز هم به لايو وصل بشم ، آيا راهي وجود نداره كه آپديت Divx واسه هميشه رو دستگاه ريخته بشه ؟ اگر اينطور نشه كه واقعا خنده دار و مسخرست كه واسه هر دفعه دايوايكس ديدن بايد آپديت انجام بشه . ممنون ميشم پاسخ دهيد .

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
دوستان چرا وقتي xbox رو واسه ديدن فايلهاي divx آپديت ميكنم ، فقط واسه همون موقع اين فايلها رو پخش ميكنه ، يعني اگر بخوام مجددا اين فايلها رو ببينم و اگر به لايو وصل نباشم ، مجددا پيغام آپديت مياد و حتما بايد باز هم به لايو وصل بشم ، آيا راهي وجود نداره كه آپديت Divx واسه هميشه رو دستگاه ريخته بشه ؟ اگر اينطور نشه كه واقعا خنده دار و مسخرست كه واسه هر دفعه دايوايكس ديدن بايد آپديت انجام بشه . ممنون ميشم پاسخ دهيد .
جدا ؟ :eek:
خیلی عجیبه :confused:
اخه من یک بار up کردم و کار میکنه
قابلیت Resume فیلم ها هم که تو دراز مدت میمونه خیلی جالبه :cool:

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
بله دوست عزيز همينطوره ، حتي چندين بار هم امتحان كردم ، نميدونم مشكل از چي هست ؟ اگر دوستاني كه در اين زمينه تجربه دارند راه حلي بلد هستند پاسخ بدهند ممنون ميشم .

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
سلام . من با اپدیتی که از لایو گرفتم از 3gp گرفته تا Dvix و mp4 رو اجرا میکنم ولی با زیرنویس مشکل دارم .
راستی با چه برنامه ای mkv رو به avi تبیل کرد

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
سلام . من با اپدیتی که از لایو گرفتم از 3gp گرفته تا Dvix و mp4 رو اجرا میکنم ولی با زیرنویس مشکل دارم .

دوست عزيز شما فقط يك بار آپديت كرديد اجرا شد؟ يعني واسه هميشه آپديت در سيستم كپي شد ؟ چون من هر وقت آپديت ميكنم فقط واسه همون لحظه اجرا ميكنه و براي اجراي اين فايلها در دفعات ديگه مجددا بايد به لايو وصل بشم . من كه هر چي سوال كردم كسي جواب درست حسابي واسه اين مشكل نداد .

alizandi123

کاربر سایت
Aug 8, 2006
61
نام
علی

فکر کنم بهترین برنامه برای این کار Xilisoft HD Video Converter باشه ولی کار وقت گیریم هست بستگی به سیستمتم داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر