دیالوگ های فلسفی و تاثیر گذار در بازی ها

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,584
"The titans who came before us left a precious gift in our hands,and you exploited it,cheapened it,sold it out for your commercial gain.The powerful music of the past,you almost made us forget about it.Almost.Today we shall hear it again-the music of a free people.From the singing of our blades through your flesh,to the pounding of our fists into your skull.
For the honor of Bladehenge,for the freedom of its people,and for the glory of its METAL!"-Lars,Brutal Legend

B3HNAM.M

کاربر سایت
Apr 15, 2011
288
نام
بهنام
pu6gyakg2ck6y0sp010j.png

tipet

کاربر سایت
Aug 12, 2011
6
تو بازی game of thrones تو یه قسمت alista (فک کنم اسمش همینه) به ملکه میگه:
better to die than to be tainted
یه دیلوگم ملکه داره به alista میگه:
this is the game of thrones you win or you die
کلا با دیالوگ های این بازی خیلی حال میکنم.داستان واقعا تاثیر گذاری هم داره

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,421
نام
Matthew
یه تیکه از Max Payne وقتی پارسال بازی می کردم توی ذهنم مونده بود اما نمی دونستم از چه بازی ای هست ... تا اینکه 3 هفته پیش که دوباره تموم کردم
دقیقا هم قسمت این دیالوگ رو فهمیدم و هم از کی بود :d

آخرین ویرایش:

$Klau

کاربر سایت
Mar 30, 2013
21
نام
محمد حسین
Max Payne
Your past is like pieces of a broken mirror You try to pick them up but you only end up cutting yourself
"گذشته تو مثل تیکه های شکسته یک اینه است. تو سعی می کنی که ان ها را برداری اما در نتیجه تنها کاری که می کنی دست خودت رو می بری."

---------- نوشته در 10:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:51 PM ارسال شده بود ----------

Max Payne
I might have laughed, if I had remembered how
ممکنه که من بخندم, البته اگر یادم بیاد چطور!

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازی bioshock infinte با داستان گیراش، ی قسمت نژادپرستی رو نشون میداد البته جای جای.. روی دیوار دستشوی نوشته شده بود؛ فقط ایرلندی ها و رنگین پوستان.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر