دیالوگ های فلسفی و تاثیر گذار در بازی ها

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
جالب بود اما اون اسنیک نیست Big Boss هست کلان MGS3 درباره Big Boss هست.
گیر الکی دادیا :D
کلا اسم رمز تمامی شخصیت های سری MGS اسنیک هست، لبته اسنیک خالی نیست، مثلا بیگ باس Naked Snakeه اما بخاطر سهولت میگن بهش اسنیک ...
اما Big Boss لغب عمومیش هست، لغبی که بهش داده میشه و همه به این نام میشناسنش ...

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
کوروش بزرگ : روی پاهایتان بمیرید بهتر از آن است که روی زانوهایتان زندگی کنید ...

شاهزاده ی ایرانی ، WW ( نسخه ی دوم ) : Most of the people say the life is like a river that spoil you in its way but I say you fix the river's way
ترجمه : اکثر مردم میگن زندگی همانند یک رودخانه ای است که شما را در سر راهش نابود میکند ... اما من میگم شما مسیر رودخانه رو تعیین میکنید ...

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
یکی از بازی هایی که از نظر دیالوگ های طنز واقعا شاهکار بود بازی Portal 2 بود که از لحظه لحظه صحبت هاش آدم شاد میشد.
GLaDOS: Oh, it's you
?Wheatley: You *know* her
?GLaDOS: It's been a long time. How have you been
?Wheatley: [whispers] I think she likes you
!GLaDOS: I've been *really* busy being dead. You know, after you *murdered* me
یا
GLaDOS: I hope you brought something stronger than a portal gun this time. Otherwise, I'm afraid you're about to become the immediate past president of the Being Alive Club. Ha, ha
یا
Cave Johnson: Science isn't about why - it's about why not. You ask, Why is so much of our science dangerous? I say, Why not marry safe science if you love it so much? In fact, why not invent a special safety door that won't hit you in the A$$ on the way out - because you are fired

یا
Fact Core: Before the Wright Brothers invented the airplane, anyone wanting to fly anywhere was required to eat 200 pounds of helium
یا یه قسمتی که دیالوگ های دقیقش را پیدا نکردم اما سیب زمینی بهمون میگه: ببین اون باهوش ترین احمق دنیاست برای همین خیلی خطرناکه ! من نمیتونم بهت دروغ بگم من فقط 2 ولت برق دارم یه سیب زمینی هستم!

کلا این بازی سراسر دیالوگ های طنز و تاثیر گذار بود.و یکی از نقاط قوتش همین دیالوگ هاش بود که من قبلا توی یک بازی پازل به این شکل ندیده بودم.
جالب اینه که در بخش Co-Op دیالوگ هایی جدیدی نسبت به بخش Single وجود داره!
پیشنهاد میکنم گروه کوچکی از دیالوگ های جالب بازی را از لینک زیر مطالعه کنید:
دیالوگ های ماندگار Portal 2

پ.ن: اگر وقت اجازه بده خیلی دوست دارم این صفحه را ترجمه کنم و اینجا قرار بدم.

iliad

کاربر سایت
Nov 25, 2009
107
نام
Ali_Boban
گیر الکی دادیا :D
کلا اسم رمز تمامی شخصیت های سری MGS اسنیک هست، لبته اسنیک خالی نیست، مثلا بیگ باس Naked Snakeه اما بخاطر سهولت میگن بهش اسنیک ...
اما Big Boss لغب عمومیش هست، لغبی که بهش داده میشه و همه به این نام میشناسنش ...
راستشو بخوای این اسم بیگ باس رو من تا حالا نشنیده بودم :-o اگر درست گفته باشی ممنون به اطلاعاتم افزودی;) اما کلن منظور از اسنیک , Solid Snake هست . مثلان Solidus Snake & Liquid Snake کلونای دیگه Big Boss رو به اسم اول صدا میکنن .
از دوستان عذر میخوام که پیام های بدون ربط به تاپیک دادم اما پیش اومد .:">

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
راستشو بخوای این اسم بیگ باس رو من تا حالا نشنیده بودم :-o اگر درست گفته باشی ممنون به اطلاعاتم افزودی;) اما کلن منظور از اسنیک , Solid Snake هست . مثلان Solidus Snake & Liquid Snake کلونای دیگه Big Boss رو به اسم اول صدا میکنن .
از دوستان عذر میخوام که پیام های بدون ربط به تاپیک دادم اما پیش اومد .:">
اسنیک یه اسم رمزه، و سربازان حرفه ای Fox Hound این رمز بهشون داده میشه در ماموریت هاشون ...
حتی اگه MGS 2 را بازی کرده باشی، کمپل به جک میگه اسم تو به خاطر شباهت به کسی که این ماموریت تروریستی را برنامه ریزی کرده دیگه اسنیک نیست و اسم رایدن را برات انتخاب میکنیم
توی اول MGS3 هم میگه، توی این ماموریت به خاطر حساسیت بالا دیگه اسم صدا نمیکنیم و اسم Naked Snake برات انتخاب شده ...

کلا ژاپنی بازیه، همه کلا اسمهاشون اسنیکه دیگه :D

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,310
نام
shahab
دقت کردید خیلی از دیالوگ هایی که برخی از عزیزان میگن اصلا تأثیرگذار نیست ؟ :d

لطفا هر جمله ای رو که متوجه میشید نگید :d « فقط جملات تأثیر گذار رو بگید »

شاید دوست من ان جمله برای ان فرد تاثیر گذاربوده شما خودتان را نارا حت نکن. {ببخشید اسپم کردم}

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon

دوست گُلم، دیالوگ های فلسفی و تاثیرگذار، خاطره انگیز...
شاید دیالوگی، روی یکی از بچه ها تاثیر خاصی بذاره که روی شما هیچ تاثیری نداشته باشه.... آیا شما به ایشون این حق رو نمی دی که اون دیالوگ رو اینجا بذاره و احساسش رو با بچه های دیگه تقسیم کنه....

شخصی که یه دیالوگ به یادموندنی و تاثیرگذار (از نظر خودش) رو اینجا قرار می ده.... آیا می دونی دلیل این کارش چیه...؟

چون خودش از اون دیالوگ لذت برده و می خواد دیگران رو هم تو این لذت سهیم کنه....
دقیقاً شهاب با حرفت موافقم... قبلاً هم یه همچین بحثی پیش اومده... در تایید حرف ها شهاب، منم نقل قول گفته ی خودم رو میذارم.

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
بچه ها من چند روز پیش Darksiders رو تموم کردم... خیلی حال داد... جملات جالب و به یاد موندنی هم زیاد داشت... فعلاً یکیش رو می ذارم...

Destroyer به War میگه:
Heaven hunts you, Hell hates you... you have nowhere to go...! So join me

بهشتیان به دنبالتند، جهنمیان ازت متنفرند... جایی برای رفتن نداری... پس به من ملحق شو...

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
بچه ها من چند روز پیش Darksiders رو تموم کردم... خیلی حال داد... جملات جالب و به یاد موندنی هم زیاد داشت... فعلاً یکیش رو می ذارم...

Destroyer به War میگه:
Heaven hunts you, Hell hates you... you have nowhere to go...! So join me

بهشتیان به دنبالتند، جهنمیان ازت متنفرند... جایی برای رفتن نداری... پس به من ملحق شو...

البته دوستمون برای عفت کلام یه جمله رو حذف کردن که خیلی مهمه!
دمت گرم.

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
البته دوستمون برای عفت کلام یه جمله رو حذف کردن که خیلی مهمه!
دمت گرم.
هان... چی...؟ با منی...؟
;)
راستش من چیزی رو نمی خواستم حذف کنم... اگه جا افتاده به خاطر کند ذهنیه منه...
اگه میشه لطف کنی و بهم بگی... اگر هم اینجا جاش نیست، تو پروفایلم بگو...
;)

S.z.a.r

کاربر سایت
Jul 21, 2011
184
نام
زیــنــب
مکس پین 1
اون قسمتی که الکس رو می کشن مکس میگه : there was nothing i could do. he was dead. I could tell by the empty accusing stare of his eyes
جمله اخرش به نظرم خیلی فلسفی اومد :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر