دکتر کورتکس: منتظر بازگشت Crash باشید!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
crash-bandicoot.jpg

آقای Lex Lang، صداگزار شخصیت دکتر کورتکس در شماره‌های اخیر سری Crash Bandicoot در صفحه شخصیشان خبر از یک پنجشنبه هیجان انگیز می‌دهد!

tgphvwv1dt5hhyoyt6s6.jpg

این هفته از من خواسته شد سه تا شخصیت از سه بازی مختلف رو مجددا احیا کنم که مدت‌هاست خبری ازشون نیست و فراموش شدن. یه دکتر، یک شیطان و یک هوش مصنوعی کامپیوتری. متاسفانه این همه اطلاعاتی هست که فعلا می‌تونم با شما درمیون بزارم. اما منتظر خبرهای بیشتر باشید!!! خیلی هیجان دارم!!!

با توجه به کارنامه کاری Lex Lang به نظر می‌رسد شخصیت دکتر اشاره به Dr Neo Cortex است و این پیفام رمزآلود در کنار دیگر شایعات و ردپاها، می‌تواند به بازگشت سری محبوب Crash Bandicoot اشاره داشته باشد.

همچنین آقای Lex Lang در عناوین زیادی از جمله سری Mass Effect و Resident Evil مشارکت داشته است. آیا شیطان نیز به معنی معرفی شماره جدید از سری Resident Evil است؟

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
440
بزودی همین COD هم گند میزنه و این اکتی پول پرست تعطیل میشه.
اون روزی که اکتی برشکست بشه یکی از بهترین روزهای گیمری منه این شرکت بیشتر از این باعث پیشرفت صنعت بازی های ویدیویی بشه باعث پسرفته

• Like
Reactions: Sobhan_23

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
اون روزی که اکتی برشکست بشه یکی از بهترین روزهای گیمری منه این شرکت بیشتر از این باعث پیشرفت صنعت بازی های ویدیویی بشه باعث پسرفته
متاسفانه با بلیزارد ادقام شده و الان وصله به یکی از خوش نام ترین کمپانی های گیم دنیا
فک نمیکنم ورشکست بشه :)

• Like
Reactions: mdtnt

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
440
اون که بلهبلیزارد به تنهایی کافی است برای این که تا هفت پشت اکتی هم بیمه کنه من ماندم آخهبلیزارد با اون همه سخت گیری سر بازی هاش چه چیزه نزدیکی با این اکتی پول پرست داره

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
اگر قرار بر ساخت شد، بدن دست Insomniac هم من راضیم. البته خود Insomniac یه زمان Spyro رو میساخت که اونم نافرم خوب بود، خیلی خوب بود. ولی به هر حال... به جا رچت یه کرش دستپخت اینسومنیاک خوب باس باشه! به شخصه دوس دارم تستش کنم!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
@Cloud Strife
ماکان اون نردبون رو قرض میدی؟ میخوام برم ببینم اون بالاها چه خبره آخه. شاید بندیکوت ما اونجا نزد ملائک گیر کرده بریم آزادش کنیم :D

والا واسه من نیست، واسه یعقوب نبیه. اگه ماله خودم بود حتما میدم. یعقوب خسیسه نمیده. من خودم عصای موسی رو بهش دادم تا نردبون رو بده.

• Like
Reactions: Democracy

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
بابا اکتی با فروختن این بازی ها مشکلی نداره فقد چون میدونه بعدش سونی باهاش پول پارو میکنه میخواد خیلی بیشتر از عرضش واقعی بازی پول بگیره یا شایدم یه سهمی از فروش سونی هم میگه اینجوذی باشه پس سودیش کجیست[-x:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر