دکتر کورتکس: منتظر بازگشت Crash باشید!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
crash-bandicoot.jpg

آقای Lex Lang، صداگزار شخصیت دکتر کورتکس در شماره‌های اخیر سری Crash Bandicoot در صفحه شخصیشان خبر از یک پنجشنبه هیجان انگیز می‌دهد!

tgphvwv1dt5hhyoyt6s6.jpg

این هفته از من خواسته شد سه تا شخصیت از سه بازی مختلف رو مجددا احیا کنم که مدت‌هاست خبری ازشون نیست و فراموش شدن. یه دکتر، یک شیطان و یک هوش مصنوعی کامپیوتری. متاسفانه این همه اطلاعاتی هست که فعلا می‌تونم با شما درمیون بزارم. اما منتظر خبرهای بیشتر باشید!!! خیلی هیجان دارم!!!

با توجه به کارنامه کاری Lex Lang به نظر می‌رسد شخصیت دکتر اشاره به Dr Neo Cortex است و این پیفام رمزآلود در کنار دیگر شایعات و ردپاها، می‌تواند به بازگشت سری محبوب Crash Bandicoot اشاره داشته باشد.

همچنین آقای Lex Lang در عناوین زیادی از جمله سری Mass Effect و Resident Evil مشارکت داشته است. آیا شیطان نیز به معنی معرفی شماره جدید از سری Resident Evil است؟

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
440
اینم از کرش دیگه چی میخواین:D
من این 3 تا بازی رو می خوام:D
parasite eve جدید=P~
Dino Crisis جدید=P~
و Resident Evil که ساخته دست شینجی میکامی باشه=P~
البته خبر دارم که هیچ کدام از این آرزوهای ما به حقیقت نمی پیونده ولی بازم آرزو بر جوانان عیب نیست:D

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,712
عجب داستانی شد
e3 امسال یا شدیدن بمب میشه یا شدیدن بورینگ
تا اینجای کار که گزینه اول محتمل تر به نظر میرسه.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
ماکان من رو برسون به بهداری #TeamLSD

کلا روایت داریم TEAM_LSD دست به سنگ بزنه طلا میشه. معجزه هم میکنیم. تک تک اعضا میتونن رو آب راه برن، مرده زنده کنن، ماه قاچ کنن. چند ساعت پیش هم یکی عکس من رو توی ماه دید.

البته احتمالش هست منظورش ریمیک رزیدنت ۲ و دکتر ویلیام برکین هستش:D

نه گویا خود استاد Lex Lang‌ رفته تو صفحه Crash یه سری شکلک گزاشته که خیلی مشکوکه:D ضمن اینکه عکسی که برای تاپیک انتخاب کردم خودش گویاست:D

چه تظمینی هست که کرش جدید موفق ظاهر شه؟

تضمین حضرات ND هستن:D بازی رو یا خودشون دارن میسازن یا کاملا زیر نظر اونهاست. سر این UC4 هم از ابتدای معرفی هینت دادن (همین که فریدون هم اشاره کرد؛ اولین تریلر عین کرش بود) تا همین ایستراگ بازی که به دلیل اسپویل اشاره ای نمیکنیم.

در کل این همه شایعه و هینت و اشاره به Crash بی دلیل نیست. یا واقعا Crash به سونی برگشته یا حداقل برای PS4 در حال ساخته یا سونی از ابتدای نسل پروژه بزرگ ترین ترول تاریخ خودش رو استارت زده:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
تیم ال اس دی بالاخره به هدفش میرسه اینو قول میدم :D

البته ما همین الان هم به نصف اهدافمون رسیدیم. هدف رسیدن به درجات بعدیه. به این مرحله برسیم قابلیت های جدیدی آنلاک میشه. مثلا اعضا میتونن عصاشون رو تبدیل به مار کنن و ...

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
البته ما همین الان هم به نصف اهدافمون رسیدیم. هدف رسیدن به درجات بعدیه. به این مرحله برسیم قابلیت های جدیدی آنلاک میشه. مثلا اعضا میتونن عصاشون رو تبدیل به مار کنن و ...
ماکان این قابلیت E3 قبلی انلاک شد الان ما منتظر انلاک شدن شکافتن دریا و زنده شدن مرده ها هستیم و.... .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر