دو بازی جدید بر اساس شخصیت محبوب Lara Croft معرفی شد

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
در E3 امسال شرکت square enix دو بازی جدید بر اساس شخصیت محبوب Lara Croft را معرفی کرد.

ezm9fmav2xewcddiyid7.jpg

بازی اول:
Rise Of The Tomb Raider معرفی شد

بازی Rise Of The Tomb Raider ادامه ای بر نسخه reboot بازی Tomb Raider که سال گذشته عرضه شد، خواهد بود.
این بازی در طول کنفرانس شرکت مایکروسافت با یک تریلر معرفی شد.

در این تریلر لارا با یک روان پزشک در حال صحبت است و صحنه هایی از سقوط لارا از یک صخره و مبارزه لارا با استفاده از کمان به نمایش در می آید

بازی Rise Of The Tomb Raider در تعطیلات سال 2015 میلادی منتشر خواهد شد و هنوز پلتفرم های بازی مشخص نشده اند.
تریلر در آپارات

===================

بازی دوم:
بازی Lara Croft and the Temple of Osiris برای Xbox One, PC و PS4 معرفی شد

امروز به صورت رسمی Crystal Dynamics بازی Lara Croft and the Temple of Osiris را برای کنسول های Xbox One, PS4 و PC معرفی کرد. این بازی ادامه ای بر بازی Lara Croft and the Guardian of Light که سال 2010 منتشر شد، خواهد بود. تهیه کننده اجرایی بازی Scott Amos است و بازی مثل شماره قبلی دانلودی خواهد بود.

بازی Lara Croft and the Temple of Osiris دارای بخش CO-OP به صورت 4 نفره خواهد بود و وقایع بازی در کشور مصر اتفاق می افتد. شماره قبلی این بازی تنها از 2 بازیکن در حالت CO-OP پشتیبانی می کرد.

منبع و منبع

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
بله بله من هم میدونم بعد از Underworld اومدن یه راه انحرافی بغلش باز کردن ، ولی فکر کنم لازم نباشه بحث کنیم اون شکلی با این شکلیش چقدر فرقداره ، لازمه ؟! :-/ :D

اینکه بیان 2 تا بازی از یه سری رو همزمان معرفی کنن !!! چیزیه که یوبی سافت با اون یوبی سافت بودنش توش مونده :D هنوز معلوم نیست AC:C رو چه خاکی تو گورش ریخته :| :D

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
وقتی که تمب رایدر گفت I hate tombs فهمیدم سری به هویج رفته, الان هم که تمب رایدر برای رایدریدنش نیاز به مشاوره روانپزشک داره !! :|

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
وقتی که تمب رایدر گفت I hate tombs فهمیدم سری به هویج رفته, الان هم که تمب رایدر برای رایدریدنش نیاز به مشاوره روانپزشک داره !! :|

اتفاقا بازیش بسیار عالی هست . با توجه به شماره سال 2013 می گم .

بازی از حالت بچه گانه خارج شده و فضایی ترس آلود و بزرگ سالانه ای به خود گرفته

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
منم با رفتنش پیش روانشناس حال نکردم چون مثل دختربچه ها شخصیتشو نشون دادن .. میرفت پیش سالی یا نیتن:d مشکلی نداشت

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
منم با رفتنش پیش روانشناس حال نکردم چون مثل دختربچه ها شخصیتشو نشون دادن .. میرفت پیش سالی یا نیتن:d مشکلی نداشت

پیش اصلش رفته . حتما از اتفاقاتی که در شماره قبل (جزیره ) و این شماره براش افتاده مشکلاتی پیدا کرده که رفته .

این صحنه عمق شخصیتش رو نشون می ده و حالات و رفتارش . با حال بود

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
985
نام
Esmaiel
Tomb Raider 2013 بازی خیلی خوبی بود اما متاسفانه اون اصالت سری رو نداشت
از این نظر Lara Croft Guardian of Light خیلی بیشتر اون حس مهاجم مقبره بودن رو به آدم میداد امیدوارم که ادامش هم عنوان خوش ساختی از آب در بیاد

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Tomb Raider 2013 بازی خیلی خوبی بود اما متاسفانه اون اصالت سری رو نداشت
از این نظر Lara Croft Guardian of Light خیلی بیشتر اون حس مهاجم مقبره بودن رو به آدم میداد امیدوارم که ادامش هم عنوان خوش ساختی از آب در بیاد

اصالت داشت . خیلی خیلی عالی بود . به عنوان بازسازی خیلی عالی عمل کرده بود . از یک دختر معمولی تبدیل به یک قاتل و مهاجم مقبره شد و هر چه تو بازی جلو می رفتیم مهارت هاش بهتر می شد

منظورم خیلی خیلی سخت مثل قدیما The Last Reavalation و...
پازل های عناوین Crystal Dynamics در مقابل Core Design عددی نیستند!

معماهای بازی باید متعادل باشه . نه سخت و نه آسون

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
من بهش خیلی امیدوارم .. مطمئنم چنان خیزشی میکنه که همه چی ریزش کنه . :d. لطفا از میلک لارا صحبت نکنید چون داره راه درستو میره .

- - -ویرایش - - -

الان داشتم به این فکر میکردم چرا نمیشه این دو تا در کنار هم قرار بگیرن که چشمم به این عکس افتاد

:d

خیلی به هم میان

bsdr1r39jo9r7uvim9wd.jpg

آخرین ویرایش:

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
اصالت داشت . خیلی خیلی عالی بود . به عنوان بازسازی خیلی عالی عمل کرده بود . از یک دختر معمولی تبدیل به یک قاتل و مهاجم مقبره شد و هر چه تو بازی جلو می رفتیم مهارت هاش بهتر می شد

معماهای بازی باید متعادل باشه . نه سخت و نه آسون
:|
دقیقا نقشی که RE4 تو سری RE داشت TR قبلی تو این سری داشت.تو سری های قبلی 75 درصد اون حس ماجراجویی رو داشت 25 درصد اکشن بود این دقیقا بر عکسش بود.
اون کشف معابد نسخه های قبل لذت جست و جو درونشون....
TR قبلی تو جزء بهترین های سال بود اما برای من درمقابل بیشتر نسخه های قبل با اختلاف عقب.
همون جمله معروف که میگه مکس پین قبلی عالی بود اما مکس پین نبود رو میشه برا این بازی هم بکار برد.
شماره قبل رو میشه گفت آسون ترین معماها رو داشت تو کل بازی سر 1 جاش به خودم گفتم حالا چیکار کنم....معماهاش به شدت واضح بود کم مونده بود نورفکن بزنن بگن این کار رو باید انجام بدی.تا وارد معما میشدی معلوم بود که چیکار باید کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر