دومین دوره مسابقات Character battle سایت بازی‌سنتر

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
باشه وحید خان،باشه!:d

:-":-":-"............

به جان خودم سیاوش یه خاطره ای از مکس از بچگی دارم و در وافع چیزی که هستم رو مدیون مکس هستم دیگه مجبور شدم به مکس رای بدم !! :d اگه مکس نبود من هیچوقت حرفه ای دنیای گیم رو دنبال نمیکردم !

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
فادر اند سانشو گوش کردم فعلا.بنظر میاد رو صحنه قتل یکی باشه؟:d
بدی نبود هرچند بدون بازی کردن سخته.بریم برا بعدی:d اریا این پرشین گیگت بگیر نگیر داره:|

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
شاید MGS بازی خوبی باشه ولی شخصیت پردازیش در مقابل مکس پین خیلی جای کار داره..

تو تمام فیلم ها و کتاب ها و بازی ها دیدم یک نفر داره دنیا رو نجات میده تماس میگیره با مرکز ماموریت بهش میدن میره 100 تا دشمن رو میکشه و مثلا دنیا رو نجات میده یک چنتا دوست و دشمن هم وسط راه میبینه و آخرش هم چهارتا جمله تکراری میگه و قسمت بعدی..

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
آقا با هر شخصیتی حال میکنید به همون رای بدید ولی توروخدا شخصیت پردازی اسنیک رو با مکس مقایسه نکنید.
اسنیک قابل مقایسه با مکس نیست.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
آقا با هر شخصیتی حال میکنید به همون رای بدید ولی توروخدا شخصیت پردازی اسنیک رو با مکس مقایسه نکنید.
اسنیک قابل مقایسه با مکس نیست.

آخر نفهمیدم کی بهتره؟!:-/
اسنیک!؟;;):D
من نمیفهمم خسته نشدی از روز اول سالید میخورد به پیاز فروش محلمون هم میگفتی پیاز فروشه شخصیت پردازی بهتری داره :)

حسین جان شما رو نمیگمااا

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
اصلا مقایسه این دوتا ظلمه.اسنیک خیلی خیلی خیلی خیلی بالاتره.
حقت همونه که ایکسباکسه اوریجت که فقط گیم اوریج به خوردش دادی هِی هر روز تقش در بیاد منفجر شه:|دم مایکرو گرم که همچی چیزی برات فرستاده:|
:d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
بابا من که گفتم هرکی با هر کدوم حال میکنه رای بده.مثلا یکی از استیل مکس بیشتر خوشش میاد که انصافا هم خوش استیله مخصوصا توو شماره 2..
یکی با صدای فلانی بیشتر حال میکنه.یکی از سبک فلان کاراکتر خوشش میاد.یکی از نوع نگاهش یا حتی لباسش.همه و همه باعث میشن ما انتخاب کنیم.مثلا من مرحله قبل به بتمن رای دادم نه به خاطر شخصیت پردازی که البته بتمن چیزی کمتر نداره.فقط به خاطر استیل و لباسشو به قولی چون بدجور با بتمن حال میکنم بهش رای دادم ولی هیچجا نیومدم بگم شخصیت پردازیش بهتره.
شخصیت پردازی اسنیک رو با کمتر کاراکتری در تاریخ بازیهای کامپیوتری میشه مقایسه کرد.کمتر بازی هست که توان مقابله داشته باشه.

Ninja_Vahshi

کاربر سایت
Jan 21, 2008
223
یکی با صدای فلانی بیشتر حال میکنه.یکی از سبک فلان کاراکتر خوشش میاد.یکی از نوع نگاهش یا حتی لباسش.همه و همه باعث میشن ما انتخاب کنیم.

با این یه تیکه از حرفتون کاملا موافقم . هر چند با باقی حرفتونم موافقم .

============================

خودم بخاطر اینکه نتونستم بعضی از بازیا رو تجربه کنم حسرت میخورم . نمونش همین سری MGS .

از کجا معلوم ، شاید اگه این سری رو بازی میکردم الان بجا مکس ، سالید یا Big Boss یا یکی دیگه از شخصیتای این سری محبوب ترین شخصیت گیمیم بود .

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
شما تنها چند قدم تا رستگاري فاصله داريد (سازمان حمايت از MGS و رفيق فاب انكر و منكر )

oldsnakebg.gif

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین

تو تمام فیلم ها و کتاب ها و بازی ها دیدم یک نفر داره دنیا رو نجات میده تماس میگیره با مرکز ماموریت بهش میدن میره 100 تا دشمن رو میکشه و مثلا دنیا رو نجات میده یک چنتا دوست و دشمن هم وسط راه میبینه و آخرش هم چهارتا جمله تکراری میگه و قسمت بعدی..

ابروهاشو کمون میکنه هی میپره اینور اونور با صحنه آهسته چند تا قرص روانی میخوره . همرو میکشه و جمله هم نمیگه و قسمت بعدی ... ( خوبه ؟ )

:|

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash

الان هدفت چیه کلا؟!میخوای خودنمایی کنی این جور فکت ول میدی:|؟!

حتی هیترای MGS میدونن داستان و شخصیت پردازی جز TOP 3 ئه!میخواد اونارو هم ترول کنید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر