دومین دوره مسابقات Character battle سایت بازی‌سنتر

Legioner

کاربر سایت
May 10, 2012
527
نام
سام
62739578235041604431.jpg

یه قول هایی Ezio داده به من...
حالا اين دختر كي هست كه عكسش گذاشتين اينجا؟:d
در مورد اتزيو بگم كه هيچ وقت من اين شخصيت رو نتونستم به عنوان يه قاتل قبول كنم بيشتر به يه شاعر فوفول كركترش مي خورد.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
به نظر من برا اینکه تقلبارو جلوشو بگیره مدیریت باید یه کاری کنه اونایی که نام کاربریشون تازه ساخته مثلا 2 یا 10 روز رای اونارو حساب نکنه چون بو خیانت میاد و هر جا که نظارتم نباشه امکان دقل بازی هستش . و ماکه رای هارو نمیبینیم که . مثلا امانش هست یکی 10 تا یا 100 تا رای به یکی بده تا اون طرفیکه دوست داره بیاد بالا .

Ninja_Vahshi

کاربر سایت
Jan 21, 2008
223
منم خیلی دوست دارم دانته به فینال برسه ولی با بد کسی افتادیم :((

آره دیگه .:>

62739578235041604431.jpg

یه قول هایی Ezio داده به من...

حالا اين دختر كي هست كه عكسش گذاشتين اينجا؟:d
در مورد اتزيو بگم كه هيچ وقت من اين شخصيت رو نتونستم به عنوان يه قاتل قبول كنم بيشتر به يه شاعر فوفول كركترش مي خورد.

تو FB که چیزی از جاستین باقی نمونده ، اینجام میخواین مادر جاستینو مورد عنایت قرار بدین ؟! در بیارین از این باو . :|

اتزیو تو AC2 بنظرم خیلی داغون بود ، اصلا همین قسمت Bold شده بود ولی تو BH و مخصوصا Revelation یه جلایی به این شخصیت دادن که کامل از اون حالت Full فوفول دراومد .

من که به مارکوس رای دادم . دیدم استاد الطیر حذف شد ، دیگه خوب نبود این یه مرحله بیشتر از استاد بیاد بالا . (دلیل منطقی >:d )

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
به نظر من برا اینکه تقلبارو جلوشو بگیره مدیریت باید یه کاری کنه اونایی که نام کاربریشون تازه ساخته مثلا 2 یا 10 روز رای اونارو حساب نکنه چون بو خیانت میاد و هر جا که نظارتم نباشه امکان دقل بازی هستش . و ماکه رای هارو نمیبینیم که . مثلا امانش هست یکی 10 تا یا 100 تا رای به یکی بده تا اون طرفیکه دوست داره بیاد بالا .

اعضای جدید حق رای دادن ندارند

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
,I have lived my life as best I could, not knowing its purpose"
;but drawn forward like a moth to a distant moon
,and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit
".for a message that eludes my understanding

Ezio Auditore da Firenze

56327567211131708433.gif

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
خب اگه برنده این دور رو اتزیو بدونیم ، یک چهارم میشه این :

کریتوس-مارستون
مکس-دانته
47-بتمن
سالید-اتزیو

و نیمه نهایی احتمالا !!

کریتوس-دانته
بتمن-سالید

فینال !!!!!!!!!!!

کریتوس - سالید

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
هر کی طرف چپ بوده عکسش صعود کرده. احتمالاً تا الان فهمیدین. این دفعه هم پس اتزیو صعود می کنه.
آقا مسئولش کیه شماره حساب، چک، پول نقد، 1 سال بن شدن هر چی بگین قبوله فقط یه کاری کنین این اتزیو نره مرحله بعد/:):d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر