دومین دوره مسابقات Character battle سایت بازی‌سنتر

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
دلم خنک شد بتمن برد>:)
این بار هم نیتن یا همون ناتان برنده می شه امیدوار نباشید نیتن محبوب تر از سالید هست:d
رای بدید اواتار و امضا بگیرید

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
با اینکه سالید رو دوست دارم ولی نیتن محبوب ترین شخصیت منه برای همین به نیتن رای میدم.Big Boss رو که خیلی عاشقش بودم و از سالید خیلی خیلی بیشتر دوسش دارم حذف شد
شما هم به ن Nathan Drake رای دهید همانا بهترین شخصیت خلق شده ی این نسل گیمینگ بوده و هست

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
هر كيو دوست داريد حذف بشه بگيد كه من بهش راي بدم در غير اينصورت مطمئن باشيد برنده ميشه ! يادتون باشه فقط راي منه كه مشخص ميكنه كي حذف بشه ! :دي

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
دلم خنک شد بتمن برد>:)
این بار هم نیتن یا همون ناتان برنده می شه امیدوار نباشید نیتن محبوب تر از سالید هست:d
رای بدید اواتار و امضا بگیرید

کلا اگه "حیف نون" هم خریف شخصیت های متال گیر بشه، فک کنم برای حریفش تبلیغ کنی:d
این باعث افتخار فن های متال گیر که خیلیها فقط برای حدف "بیگ باس" و "اسنیک" تلاش می کنن :d
وگرنه جام جهانی نیست که:d
---------------------------------------------

Solid Snake
نه بچگی، نه پدر و مادری، نه احساسی..
خدمت به مردم بدون اینکه اسمی ازش بدونن خدمت به همه مردم دنیا..
سربازی که در جلوی چشمانش بهتری دوستش "فرانک" کشته شد ( دوستی که یکبار هم خودش بخاطر قوانین جنگ مجبور به رودر رویی باهاش شد ) و پدر و مادرش هم در لحظه ای که می خواست احساسات رو باهاشون تقسیم کنه در آغوشش مردند.
دستش به خون برادرای خودش آلوده شد و اونارو با دستای خودش کشت..
دختری رو که دوست داشت از دست داد چون سرنوشت اسنیک تنهایی ِ ، اون یه مرد تنهاس با زجرهایی که برای یک انسان خیلی زیاد ِ
اما اون یه انسان نیست، اسنیک یه قهرمان و یک افسانه است ..

I' m Not Hero, Never Was, Never Will Be

url

من بدنی ندارم همه بدنم از روباته ..
- اما قلب داری..

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
به Nathanی رای بدید که Drake نیست ولی فکر کنم که Drake بهش افتخار کنه و اونو جز خانواده ی خودش حساب کنه...حداقل بعد از قرن ها یکی پیدا شد که مثل Drake باشه و آرزوش این باشه که یک روزی مثل مرد بزرگی مثل Drake بشه خیلی وقتها انسانیت حرف اول رو میزنه که Nathan خیلی به Drake اصلی رفته از این لحاظ و همیشه مثل جد خیالیش از خیلی گنجها گذشته و خیلی وقتها چیزی نصیبش نشد ولی خوب برای اون خوب بودن معنی داره....پس شاید یتیم باشه و فامیلی نداشته باشه ولی Drake میتونه لقب خوبی براش باشه حتی اگه فامیلیش نباشه...
پس Sir Nathan Drake میتونه مناسب باشه برای مردی مثل این آدم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
راي ما=مرد روزهاي سخت اسنيك قهرمان:x
واقعا تاحالا همچين شخصيت پردازي اي نديدم>:d<
كلا فك نكنم كسي بتونه mgs4 رو بازي كنه به اسنيك راي نده
عوضش من كل انچارتد هارو بازي كردم بجاي اينكه بيشتر از نيت خوشم بياد بدتر حالم بهم خورد ازش:-&
بازم هم از اين تربيون استفاده ميكنم و انزجار خودمو از هرچي كاراكتر سوسول اعلام ميكنم:d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
راي ما=مرد روزهاي سخت اسنيك قهرمان:x
واقعا تاحالا همچين شخصيت پردازي اي نديدم>:d<
كلا فك نكنم كسي بتونه mgs4 رو بازي كنه به اسنيك راي نده
عوضش من كل انچارتد هارو بازي كردم بجاي اينكه بيشتر از نيت خوشم بياد بدتر حالم بهم خورد ازش:-&
بازم هم از اين تربيون استفاده ميكنم و انزجار خودمو از هرچي كاراكتر سوسول اعلام ميكنم:d

اینا رو جدی گفتی؟؟؟:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر