دومین دوره مسابقات Character battle سایت بازی‌سنتر

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
خب نوید جان چرا خشونت به خرج میدی! ما که چیزی نگفتیم! الان میریم رای میدیم!:d

حالا بین 2 راهی الن و کرِش به کدوم رای بدیم؟ از اونطرف تهدید به بن شدیم و از این طرف اون الن به کمک احتیاج داره!:d
باید ببینی کدوم به نفعته
من جای تو بودم بی درنگ کراش را انتخاب میکردم :D

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
به مردي راي بدهيد كه سر خدايان را براي شما به ارمغان اورد !! موجوداتي را به خاك و خون كشيد كه هيچكس تاب مقاوت در برابر انها را نداشت !! مردي كه تنها بود و در مقابلش يه دنيا بود !! مردي كه فرمانده ارتش اسپارتان بود و در مقابل خدايان قد علم كرد !! مردي كه تايتان ها را انليش كرد و بعدهم تركاند !! مردي كه قلنج كرونوس را شكست !! كسي كه خداي جنگ را به سجده در اورد !! كسي كه هليوس را به مانند خود كچل كرد !! كسي كه هركولس بي رقيب را به يك تكه گوشت استيك تبديل كرد !! كسي كه سرنوشت ، خواهران سرنوشت را رقم زد !! كسي كه هنوز هم عذادار خانواده از دست رفته خود است !! مردي كه تلاشش مثال زد خاص و عام است !! كسي كه اميد را در دنيا ازاد كرد ( البته كسي نبود استفاده كنه !! ) . در اخر مردي كه شمشيرش دنيا را جر داد . كريتوس كبير !!!

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,625
نام
محمد
viewer.php

پ.ن: حق کپی رایت این حرکت واسه من محفوظه :D

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
من کارکتر مورد نظر خودم را انتخاب کردم اگه اون قهرمان نهایی نشه تمام شرکت کنندگان را بن میکنم ...
میدونین که اینکار را میکنم :D
پس به همونی که من دوست دارم رای بدین
معرفی میکنم:
Crash Bandicoot

خب اقايون من اساسا غلط كردم و حرف زيادي زدم !!!:d هركي به كراش راي نده ، كريتوس او را به سزاي اعمال خواهد رساند !!!:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
باید ببینی کدوم به نفعته
من جای تو بودم بی درنگ کراش را انتخاب میکردم :D
مثل اینکه برای منافع خودمم که شده مجبورم!:d
=============================
بچه ها به Prophet هم رای بدین لااقل رای نگرفته از این دنیا نره!:d
=============================
چون فنهای 360 زیادن آلن ویک اول می شه :(( !
یعنی ما PC فن ها دل نداریم؟:((

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
Scar Face Garrus
ایز ده بست آقا :D
بقیشون(تون) بزنین آغوزدار :D
(برای کرش هم احترامی خاص قائلیم البته :D به گروس رای نمیدهید به کرش رای بدهید که وظیفه هر مسلمان است!)

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
اي ملت به كراش راي بديد كه دست فرمونش مايكل شوماخر را ازار ميدهد !! به كسي كه از نظر هوش مغزي در حد كلم هست !! كسي كه خواهر دارد در حد شفتالو !! كسي كه رفيق دارد در حد تيم ملي !! كسي كه موتور سواريش در حلق همه رفته فرو !! كسي كه با تايتان ( از نوع پلاستيكش و ساخت چين !! ) ها كرد كله به كله !! كسي كه رنگ نارنجيش در حد هلو !! كسي كه سرويس كرد دهن دكتر نوترون !! كسي كه با چرخاندن خود ميپيچاند دنيا را در پيچ خود !! كسي كه نه معلوم است روباه است يا پفك !! كسي كه بامزه گيش مايه تركيدن فك !! در اخر راي بدهيد به اين عجيب موجود يعني كراش زبل !!!!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
با تمام ارادتی که کریتوس کبیر دارم ولی تا وقتی که کراش عزیز دل برادر جایی باشه رای من فقط کراش ـه! :d باشد که قهرمان شود >:)

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
با تمام ارادتی که کریتوس کبیر دارم ولی تا وقتی که کراش عزیز دل برادر جایی باشه رای من فقط کراش ـه! :d باشد که قهرمان شود >:)

يعني امير نا اميدم كردي رفت :| من از قبل رو راي تو به كريتوس حساب كرده بودم اي انسان فاني :d باشد كه كريتوس كبير به حق تو رسيدگي كند :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
یعنی فکر کردی من کراش رو به کریتوس میفروشم؟ عمرا :d
آقا چرا من نظرسنجی نمیبینم تو صفحه ی اصلی ؟ :-" البته شاید به خاطر عقب بودن ساعت باشه :-" :d نیم ساعت دیگه رای میدم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر