دومین بازیساز برتر تاریخ

دومین بازیساز برتر تاریخ ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    99

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
Jason Jones ملقب به خائن بزرگ! :D:D ولی خب آدم خفن و قابلی هست و نمیشه منکر کارهایی که کرده شده.
استارتر تاپیک فقط خواسته کوجیما رو بندازه اول هیچ شناختی از این افراد نداره!
فقط چون دیگه halo نساخت! :| بیخیال تا کی میخواست halo بسازه هرکی بود ول میکرد و این کاملا قابل درک :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
استارتر تاپیک فقط خواسته کوجیما رو بندازه اول هیچ شناختی از این افراد نداره!
فقط چون دیگه halo نساخت! :| بیخیال تا کی میخواست halo بسازه هرکی بود ول میکرد و این کاملا قابل درک :D
بحثش طولانی و مفصل هست :D البته خیلی ها ممکنه اصلا اسم این بابا رو تو لیست بهترین ها نیارن ولی کارهایی که کرده خیلی رو این صنعت تاثیرگذار بوده و من با اینکه خیانت کرده ( :D )، اسمش رو تو لیست بهترین ها از نظر خودم میارم :D

• Smile
Reactions: JohnnySilverhand

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
کاش میشد به دو نفر رای داد ... خیلی فکر کردم بین میکامی و کوجیما به کدوم رای بدم ، ولی اخر سر نشونه موس رفت سمت کوجیما :D

چرا نیست
کجاست
کـــجــــاســـت!؟
WHERE IS HE

View attachment 119463
ناموسا انتظار دارم یکی این جا حداقل بفهمه دارم کی رو می گم:D

:)) :)) =))

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
بنده از همینجا اعلام میکنم این نظر سنجی فاقد اعتبار است
گل بگیرن دره نظر سنجی که بیاد نام برترین بازیساز تاریخ استاد میکامی رو به رای بذاره
حالا چون استارتر تاپیک فن کوجیما هست یه چند تا رای به کوجیما بدین طرف دلش نشکنه این همه کار کرده تاپیک زده

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
کسی که قبول نداره مشکل از خودشه :D

من قبول ندارم!برو عموجون!

میاماتو بین 5 بازیساز تاثیرگذار تاریخ هست اما بهترین ها نه!اخرین بازی که کارگردانی کرده برمیگرده به دو سه دهه پیش! قدرت کارگردانیش هم در حد امثال میکامی یا کوجیما نیست!

یکی از رفقا بهم گفت بین بهترین ها و تاثیرگذارترین ها تفاوت قایل شو!به نظرم درست میگه!

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
اولی که گاد هاوارده :D تنها کسی توی این لیست که سه تا بازی پشت سر هم ازش Big Winner سال شدن >:)
دومی هم که رای اکثریت درسته <:-P
ولی در کل نظرسنجی داغونیه...میخواستید یه چیز اشتباهی رو به زور ثابت کنید که نشد :))

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,424
نام
علی
چرا نیست
کجاست
کـــجــــاســـت!؟
WHERE IS HE

View attachment 119463
ناموسا انتظار دارم یکی این جا حداقل بفهمه دارم کی رو می گم:D
نگو دیگه!:D الان میاد دیگه هیچکس به میکامی رای نمیده و همه حالشون بهم میخوره از میکامی!:|:D خیلی دیر شد مثکه!:D
بین میکامی و میازاکی گیر کردم یکم و با اینکه الان دارم دارک سولز 1 ریمسترو میرمو شاهکاریه برا خودش، ولی وقتی یاد اویل 3 میوفتم اصن زشته میکامی نباشه!

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی

میاماتو بین 5 بازیساز تاثیرگذار تاریخ هست اما بهترین ها نه!اخرین بازی که کارگردانی کرده برمیگرده به دو سه دهه پیش! قدرت کارگردانیش هم در حد امثال میکامی یا کوجیما نیست!

یکی از رفقا بهم گفت بین بهترین ها و تاثیرگذارترین ها تفاوت قایل شو!به نظرم درست میگه!
یکم دیر اومدی بهزاد :D ولی خب نتیجه نظرسنجی با اختلافی که داره نشون میده استاد میکامی چه جایگاهی داره
اولی که گاد هاوارده :D تنها کسی توی این لیست که سه تا بازی پشت سر هم ازش Big Winner سال شدن
>:)
bruce straley هم 3 تا بازی آخری که کارگردان بوده Big Winner شدن ولی جزو لیست ایشون نیست :D نیل دراکمن هم که سال دیگه به افتخاراتی که از U2 به اینور جمع کرده قراره اضافه بشه :-"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

مجبور نبودیم صدات کنیم پس :D
ولی در کل جدی حرف بزنیم
بیکار که نشسته بعدش میاموتو (آخرین کاری که شخصا کارگردانی کرده، Zelda: OoT بوده که خب به نظر من واقعا نقطه اوجی ـه تو کارنامه اش)، بعد تموم شدن دوران کارگردانی اش تهیه کنندگی کمپلت 90 درصد بازی های نینتندو رو از سال 1999 تا تقریبا یه سال پیش رو دستش داشته (البته کار دیزاین و کانسپت و کارگردانی Twilight Princess و Pikmin و Mario Galaxy ها رو هم عملا داشته... نهایتا دوباره تغییر مسیر داده به تهیه کنندگی)
میاموتو رو به عنوان ناخدای کشتی بازیسازی نینتندو تو سه دهه اخیر این قدر بالاش می برن (نه لزوما کارگردانی اش) و طرز تفکری که خیلی ها همین جا منسوخ میدونن اش رو این قدر خفن بالا نگه داشته هنوز

و فکر کنم موضوع بحث بهترین بازیسازها باشه نه بهترین کارگردان ها :D
واسه همین من فکر می کنم جای ایجی ائونوما هم تو لیست شدیدا خالیه... این یارو پشت عملا همه زلداها بعد از Ocarina of Time بوده و واقعا سخته یه سری به عظمت زلدا رو این همه سال کیفیت اش رو کامل حفظ کنی

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
خداییش به یوسوزوکی کم محلی کردید اگه جا داشتم انتخاب میکردم:((
اولی که گاد هاوارده :D
عمو هاوارد؟ :D گاد هاوارد همونی نبود که gamebryo رو گرفت اسمش گذاشت creation و سه تا بازی کاملا متفاوت و نسل هفتمی و هشتمی با کدها و باگ های یک شکل تحویل مردم داد؟ خداییش این یارو حقش بودن تو ته لیستم نیست :D

به به خودت نشون دادی بهزاد به این عزیزما نشون بده که لیست کامل و درست یعنی چی>:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر