دوست دارید در آینده چه بازی ساخته بشه

نظر شما راجع به این تاپیک چیست؟

• عالی

رای‌ها: 11 26.8%
  • خوب

رای‌ها: 8 19.5%
  • متوسط

رای‌ها: 7 17.1%
  • بد

رای‌ها: 2 4.9%
  • اصلا ولش کن!!!

رای‌ها: 13 31.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    41

MILAD619

کاربر سایت
Jul 21, 2012
626
نام
MILAD
یه بازی بسازن که open world باشه.تو دوران قدیم باشه.بعد بری تو غار،هر کس که میاد تو رو بکشی.بعد بین مردم هم حرف در بیاد که اون جا یه هیولا هست که هر کس بره تو میمیره!!

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
داخل یه جنگل؛ تو یه مورچه باشی؛ درخت ها انقد بلند باشند که بالا رفتن ازشون توهم محسوب بشه؛ خطر کشته شدن توسط حیوانات دیگه و دوباره هیچوقت زنده نشدن وجود داشته باشه؛ واسه خودت غذا ذخیره کنی و لانه بسازی تا فصل زمستون زنده بمونی؛ گرافیک بازی فوق العاده باشه و همچنین طراحی؛ بازی پایان ناپذیر باشه؛ فضای بازی از هر طرف نامحدود باشه؛ هوش مصنوعی حیوانات و بازی به شدت بالا باشه؛ قابلیت بازی کردن آنلاین هم وجود داشته باشه؛ بازی به شدت حساب شده باشه؛ زیاده روی کردم؟:-/

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من دوست دارم ساخت سری COD تموم بشه حالا تو دنیا هر چی دوست دارن بسازه :d . با اون نظر بالایی هم کاملا موافقم . معتاد کننده هم میشه بازی وحشتناک >:d< مثل Planets vs Zombies :d

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
یه بازی بسازن که open world باشه.تو دوران قدیم باشه.بعد بری تو غار،هر کس که میاد تو رو بکشی.بعد بین مردم هم حرف در بیاد که اون جا یه هیولا هست که هر کس بره تو میمیره!!
میلاد داداش این ایده رو بده به کاپکام استقبال میکنن تپل!!! باور کن!:d

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
داخل یه جنگل؛ تو یه مورچه باشی؛ درخت ها انقد بلند باشند که بالا رفتن ازشون توهم محسوب بشه؛ خطر کشته شدن توسط حیوانات دیگه و دوباره هیچوقت زنده نشدن وجود داشته باشه؛ واسه خودت غذا ذخیره کنی و لانه بسازی تا فصل زمستون زنده بمونی؛ گرافیک بازی فوق العاده باشه و همچنین طراحی؛ بازی پایان ناپذیر باشه؛ فضای بازی از هر طرف نامحدود باشه؛ هوش مصنوعی حیوانات و بازی به شدت بالا باشه؛ قابلیت بازی کردن آنلاین هم وجود داشته باشه؛ بازی به شدت حساب شده باشه؛ زیاده روی کردم؟:-/
آرزو بر جوانان عیب نیست:|
البته ماینگرفت همه ی اینا رو داره ولی گرافیکش .......

curtis1

کاربر سایت
May 16, 2011
17
اه میدونی دوست دارم شماره جدید چه بازی ای رو ببینم؟metal slug
تصور کن برای نسل بعد یک بازی دوبعدی عظیم با گرافیک هنری عالی و کاراکترهای همیشگی و دوست داشتنی metal slug:x
یا...یا...crash bandicoodبا سبک ps1 فکرشو بکن:-o:|=((:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر