دوست دارید در آینده چه بازی ساخته بشه

نظر شما راجع به این تاپیک چیست؟

• عالی

رای‌ها: 11 26.8%
  • خوب

رای‌ها: 8 19.5%
  • متوسط

رای‌ها: 7 17.1%
  • بد

رای‌ها: 2 4.9%
  • اصلا ولش کن!!!

رای‌ها: 13 31.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    41

amak

کاربر سایت
Sep 10, 2012
183
نام
امیر علی
با سلام

در این تاپیک میخوایم راجع به اینکه دوست دارید در آینده چه بازی ساخته بشه و داستان بازی راجع به چی باشه

حتی میتونید بگید دوست دارید نسخه های دیگری از چه بازی هایی منتشر بشه و داستان بازی درباره چی باشه

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مثلا من دوست دارم نسخه ی بعدی بازی red dead ساخته بشه با نام (RED DEAD UK) که میشه همون (RED DEAD UNITED KINGDOM) و داستانش راجع به جک مارستون باشه که به لندن رفته و در آنجا مردم در حال انتخابات اند و جک باید ماموریت هایی انجام دهد

این بود نمونه ای از بازی مجازی یا ساخته نشده

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
من دوست دارم بازی فیلم I AM LEGEND رو بدن بیرون . فقط خیلی دوست دارم شاهکار باشه . فیلمش قشنگه. SuperMan هم یه بازیه درست و حسابی ازش بدن بیرون .

L.A NOIRE هم دوست دارم ادامه داشته باشه یه جورایی یا اگرم نداشته باشه یه بازیه جدید تو همین سبک بدن بیرون .

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
سال های ساله که منتظر نسخه ی دوم XIII هستم ولی خب این ubi قیدش رو زده :(( داستانش هم که ادامه خود داستان بازیش هست ...
Beyond good and evil هم همینطور ...

amak

کاربر سایت
Sep 10, 2012
183
نام
امیر علی
البته من خودم یه بازی مورد نظرم هست اسمش رو انتخاب نکردم ولی دوست دارم شبیه بازی bully باشه که کاملا open world هست و دوست دارم که گرافیکش از unchurted هم بزنه بالا و خیلی هم دوست دارم راجع به خودم و دوستام باشه که تو مدرسه ایم و خلاصه شبیه bully باشه دیگه :d

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
من دوس دارم نسخه جدیدی از comix رو بازی کنم بخصوص الانم چن وختیه بازیای دو بعدی با کیفیت دوباره در حال تولید هستن ..

Comix%20Zone.gif

cold fear هم بازیی بود که چن سال پیش یوبی سافت بیرون داد.دوس دارم دنباله ایی براش ساخته بشه با همون سبک و سیاق قسمت اول هوای طوفانی بارون شدید گرافیک بالا.داستان دنیاله قسمت اول باشه و سبک بازیم تغییری نکنه.

Cold_Fear.jpg

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
جاضرم نصف بازیهایی که داره میاد کنسل بشه ولی یه نسخه دیگه از وارکرفت استراتژی ساخته بشه!!

متاسفانه در تقویم بلیزارد تا سال 2014 هیچ خبری از ساخت این بازی نیست. شاید بعد از پایان پروژه Titan ما شاهد ساخت سری جدید بازی باشیم که اونم میره تو سال 2015 به بعد...

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
من دوست دارم یه بازی open world خون اشامی درست شه خیلی دوست دارم ادمارو ببری تو یه کوچه تاریک خونشونو بخوری تبدیلشون کنی :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر