دوست دارید در آینده چه بازی ساخته بشه

نظر شما راجع به این تاپیک چیست؟

• عالی

رای‌ها: 11 26.8%
  • خوب

رای‌ها: 8 19.5%
  • متوسط

رای‌ها: 7 17.1%
  • بد

رای‌ها: 2 4.9%
  • اصلا ولش کن!!!

رای‌ها: 13 31.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    41

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
متاسفانه در تقویم بلیزارد تا سال 2014 هیچ خبری از ساخت این بازی نیست. شاید بعد از پایان پروژه Titan ما شاهد ساخت سری جدید بازی باشیم که اونم میره تو سال 2015 به بعد...

ساخته بشه اصلا 2020 بیاد!!!:d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
من یک عمره دنبال Dino Crysis 4 میگردم.. ولی با این اوضاع کپکام فکر نکنم اگر ساخته بشه چیز جالبی از آب دربیاد..

babakxz2

کاربر سایت
May 5, 2011
472
سلام به دوستان گل به نظر من اگه بیان سول ریور 1 را دوباره بازسازی کنند داستانش که دیوانست یکی از بهترین بازیهاست که تو عمرم بازی کردم:d

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
No one lives forever 3 ... این شاهکار با اون Production Value و Cast و این چیزا من نمیدونم چرا دیگه شماره جدیدی ازش ساخته نشد . واقعا بازیه باکلاس و خفنی بود ...

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
1. اول از همه که منتظر MGS5 هستم. Ground Zeroes هم که داره میاد :x

2. دوم :
من یک عمره دنبال Dino Crysis 4 میگردم.. ولی با این اوضاع کپکام فکر نکنم اگر ساخته بشه چیز جالبی از آب دربیاد..

3. سوم :
Harvest Moon Back To Nature
میدونی این بازی یعنی چی؟
میدونی نسخه جدید این بازی یعنی چی؟
اینا یعنی یک عمر از مدرسه بیایی خونه دسته ps رو بگیری ولللللللللللللللللللللل نکنی>:)
اما آخرش هم نتونی بری شهر=((

کاملا باهاتون موافقم.:d>:d<

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
من دوست دارم یک بازی Open World نقش افرینی ترسناک فوق العاده خشن ساخته بشه که داستان نداشته باشه و از همون اول بازی به هر کجا و هر منطقه ای که بخواهیم بتونیم بریم
بعد در بازی Race های مختلفی وجود داشته باشه ولی کلاس وجود نداشته باشه و خودمون هرچی رو بخوایم بتونیم یاد بگیریم
بعدش دوست دارم این بازی هیولاها و دشمن های خیلی ترسناکی داشته باشه و ازادی عمل درش فوق العاده زیاد باشه
مثلا فرض کنید که یک نوع جادوی وحشتناک در بازی باشه که یاد گرفتن اش خیلی سخت باشه و بتونه مردم رو به زامبی تبدیل کنه
بعد به ما ماموریت میدن که مثلا یک افسر رو در یک شهر نظامی بکشیم
بعدش ما میریم با اون جادو نصف مردم شهر رو زامبی میکنیم و هرج و مرج میشه و اون افسر هم زامبی میشه و میمیره که این یعنی ازادی عمل واقعی
یا مثلا یک هیولای وحشتناک ( مثل اون هیولای فیلم در اعماق ) رو با جادو زندانی میکنیم و در یک شهر رها میکنیم تا همه رو بخوره که البته بعدش اگه فرار نکنیم ممکنه خودمون هم به اون دنیا بریم!
بعد این بازی باید خیلی خشن باشه و درش دل و روده بیرون بیاد و دست و پا قطع بشه و وحشتناک خونین باشه و اگه مثلا یک نفر یک پا اش قطع بشه تا ابد پای قطع شده اش روی زمین افتاده باشه یا مثلا یک نفر اگه شکم اش پاره بشه دل و روده اش بیرون بریزه و روده هاش همونجا بمونه
درجه بندی سنی این بازی هم باید M باشه
ولی به شخصه بعید میدونم که حالا حالاها همچین بازی ای ساخته بشه
دیگه خسته شدیم از این نقش افرینی های بچه گونه و با درجه ی T
نقش افرینی ای باید ساخته بشه که از نظر خشونت در تاریخ ثبت بشه

آخرین ویرایش:

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
570
نام
محمد
من دوس دارم یه parasite Eve ساخته بشه مثل نسخه 2 من دوس دارم یه Dino crisis ساخته بشه مثل نسخه 1 یا 2 من دوس دارم یه Resident evil ساخته بشه مثل نسخه های اولی

amak

کاربر سایت
Sep 10, 2012
183
نام
امیر علی
من دوست دارم یک بازی Open World نقش افرینی ترسناک فوق العاده خشن ساخته بشه که داستان نداشته باشه و از همون اول بازی به هر کجا و هر منطقه ای که بخواهیم بتونیم بریم
بعد در بازی Race های مختلفی وجود داشته باشه ولی کلاس وجود نداشته باشه و خودمون هرچی رو بخوایم بتونیم یاد بگیریم
بعدش دوست دارم این بازی هیولاها و دشمن های خیلی ترسناکی داشته باشه و ازادی عمل درش فوق العاده زیاد باشه
مثلا فرض کنید که یک نوع جادوی وحشتناک در بازی باشه که یاد گرفتن اش خیلی سخت باشه و بتونه مردم رو به زامبی تبدیل کنه
بعد به ما ماموریت میدن که مثلا یک افسر رو در یک شهر نظامی بکشیم
بعدش ما میریم با اون جادو نصف مردم شهر رو زامبی میکنیم و هرج و مرج میشه و اون افسر هم زامبی میشه و میمیره که این یعنی ازادی عمل واقعی
یا مثلا یک هیولای وحشتناک ( مثل اون هیولای فیلم در اعماق ) رو با جادو زندانی میکنیم و در یک شهر رها میکنیم تا همه رو بخوره که البته بعدش اگه فرار نکنیم ممکنه خودمون هم به اون دنیا بریم!
بعد این بازی باید خیلی خشن باشه و درش دل و روده بیرون بیاد و دست و پا قطع بشه و وحشتناک خونین باشه و اگه مثلا یک نفر یک پا اش قطع بشه تا ابد پای قطع شده اش روی زمین افتاده باشه یا مثلا یک نفر اگه شکم اش پاره بشه دل و روده اش بیرون بریزه و روده هاش همونجا بمونه
درجه بندی سنی این بازی هم باید M باشه
ولی به شخصه بعید میدونم که حالا حالاها همچین بازی ای ساخته بشه
دیگه خسته شدیم از این نقش افرینی های بچه گونه و با درجه ی T
نقش افرینی ای باید ساخته بشه که از نظر خشونت در تاریخ ثبت بشه

من خودم دقیقا همین سبک رو میخوام ولی نه اینکه در این حد ترسناک بیشتر دوست دارم اکشن باشه و ازادی عملش هم در حدی باشه که حرف های بازی هم خودت بزنی [
:dالبته اینی که من میگم فکر کنم سال 2099 ساخته شه یا توسط ناتی داگ و یا توسط راک استار:d]
اگه یه موضوع ازاد باشه خیلی خوب میشه مثلا نه اکشن باشه نه ترسناک و نه .....
یا اینکه بتونی موضوعه بازی هم خودت انتخاب کنی

ولی جدی اگه ساخته بشه من از پای سیستم پا نمیشم :-o :d :-o :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر