دوست دارید بازی خاصی را بر روی PlayStation بازی کنید؟ پس توییت کنید!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,194
نام
ماکان
آقای Gio Corsi، کارگردان تیم Third Party Production بخش سرگرمی سونی طی پستی به تمامی طرفداران کنسول‌های PlayStation اظهار داشته‌اند:

"چند وقت پیش آدام بویز تیم جدیدی از خانواده PlayStation با نام Third Party Production رو معرفی کرد که با هدف ایجاد ارتباطی مستحکم میان سازندگان و ناشرین Third Party با ما (سونی) شکل گرفته است. کار اصلی این گروه ایجاد ارتباط نزدیک و تنگاتنگ بین ما و ناشرین Third Party هست تا بازی‌های آن‌ها برای پلتفرم‌های مختلف سونی منتشر شوند. به این معنی که شما از این به بعد بازی‌های جدیدی رو بر روی Platform های سونی خواهید دید و این بازی‌ها شامل IP های جدید، پورت نسخه‌های دیگر و یا ورژن غربی بازی‌هایی است که تنها در بازارهای محدود عرضه می‌شند (مانند برخی از عناوین سری Yakuza که تنها در ژاپن عرضه می‌شود). همچنین تیم‌ها و شرکت‌هایی که تحت این برنامه درحال ساخت بازی برای کنسول‌های سونی هستند می‌تونن از حمایت و منابع ما برای بهتر شدن کارشون استفاده کنند تا بدین طریق ما کیفیت تمامی بازی‌های Third Party رو تضمین کنیم!

من از اینکه تیم ما می‌تونه فرصت‌های جدیدی رو برای کنسول‌های PS پیدا کنه خیلی هیجان زده هستم. ما در خلال این سال‌های متمادی که در این صنعت مشغول به کار بودیم تجربیات ارزشمند فراوانی کسب کرده و اکنون در حال افزودن چیزی جدید به خانواده PlayStation هستیم. ما در حال حاضر‌ مشغول آماده کردن بازی‌های زیادی هستیم و به تازگی نیز ورژن Vita بازی Borderlands 2 را معرفی کرده‌ایم. ما از کار کردن با شرکت Iron Galaxy روی این پروژه بینهایت هیجان زده هستیم و واقعا نمی‌تونم برای نمایش چیزهای جدیدی که در راه هست صبر کنم!

من بزودی چیزهای بیشتری درباری کارهایی که داریم می‌کنیم و بازی‌های جدیدی که براتون داریم رو با شما درمیون می‌زارم. در حال حاضر اگه دوست دارید بازی خاصی رو روی پلتفرم‌های PS ببینید فقط کافیه برای من کامنت کنید و یا از طریق توییتر باهام درمیون بزارید!"

خوب شما هم دوست دارید بازی خاصی را بر روی PlayStation ببینید، خوب دست بکار بشید!

پ.ن: من کامنت‌هارو نگاه می‌کردم بیشتر گیمرها Titanfall رو می‌خوان! یه ابلهی هم گفته Monster Hunter 4 البته به شرطی که Naughty Dog ساخته باشتش!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,194
نام
ماکان
کلا اعصاب نداریا!!همه ی پستات توش پرخاشگری موج میزنه.رفتارت در حد سونی فن ها نیست.

نه عزیزم خیالت راحت، در پست من هیچ پرخاشی وجود نداره!:D از خودت حرف درنیار!:D نگران رفتار من هم نباش!:D ;) کلا یه لطفی بکن بیخیال من شو!:)

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
یکم قدیمیه و مهلتش هم چند وقت پیش تموم شد :D اما مثل اینکه استقبال خوب بوده Gio Corsi گفته هنوز هم میتونین توییت کنین :D
Bayonetta 2 برای PS4 :(

41229798407542204532.gif

دوستان توییت کنین شاید یه اتفاقی افتاد :(

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
فکر کنم گفتن پول ساختش رو خود نینتندو داده. اینجوری باشه محاله برای کنسول دیگه ای بیاد!
نه كلش رو
بالاخره قبل از اين كه نينتندو ناشر بشه و ديگر ماجراها
سگا يك بخشي از هزينه ساخت رو داده.
مگر اين كه نينتندو همون مقدار پول رو به سگا داده باشه و بگيم كه كل هزينش رو نينتندو داره.
بهترين كار صبر هست.

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
فکر کنم گفتن پول ساختش رو خود نینتندو داده. اینجوری باشه محاله برای کنسول دیگه ای بیاد!
نینتندو پابلیشر هست و پابلیشر ها هم معمولا هزینه ساخت بازی رو میدن. اما خب همه چیز به قرارداد سگا و نینتندو بستگی داره. چون IP برای سگا هست. قضیه مثل Ninja Gaiden 2 شده تقریبا :D مایکروسافت پابلیشر بود، اما IP برای Tecmo بود. Tecmo قراردادش با مایکروسافت رو دور زد و تونست با عوض کردن انجین، NG Sigma 2 رو برای PS3 منتشر کنه (چون NG2 با یه انجین مخصوص X360 ساخته شده بود مجبور شدن با یه انجین دیگه NG Sigma 2 رو بسازن. احتمالا به خاطر مسائل حقوقی بین Tecmo و مایکروسافت.) حالا هم اگه سگا بخواد میتونه همچین کاری رو انجام بده. اما شرایط دقیقا یکی نیست. نمی دونیم محتویات قرارداد بین سگا و نینتندو در این مورد چیه.
نه كلش رو
بالاخره قبل از اين كه نينتندو ناشر بشه و ديگر ماجراها
سگا يك بخشي از هزينه ساخت رو داده.
مگر اين كه نينتندو همون مقدار پول رو به سگا داده باشه و بگيم كه كل هزينش رو نينتندو داره.
بهترين كار صبر هست.

اینم هست البته. نینتندو از اواسط کار وارد شد.

در کل همه چیز به قرارداد بین سگا و نینتندو بستگی داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر