دنیای بازی دیجیتال ( DBD )

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
سلام.من بازی zombie driver رو نصب کردم ولی توی بازی که میرم صفحه خیلی روشنه.
سیستمم هم اینه:
geraphic:ati readon 256 9550
ram:1.5
cpu:2.3
حالا میخواستم ببینم آیا این بازی به سیستمم نمیخوره؟

• Like
Reactions: alisantori

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
سلام.من بازی zombie driver رو نصب کردم ولی توی بازی که میرم صفحه خیلی روشنه.
سیستمم هم اینه:
geraphic:ati readon 256 9550
ram:1.5
cpu:2.3
حالا میخواستم ببینم آیا این بازی به سیستمم نمیخوره؟
سلام مشخصات سیستم موردنیاز این بازی، به این صورت هست:
[Minimum:
o OS: Windows 7/Vista/XP (Only) Administrator rights required
o Processor: 1.6 GHz Intel Pentium processor or equivalent AMD Athlon processor
o Memory: 1GB
o Graphics: 128 MB DirectX 9.0c compatible or better video card with pixelshader 3.0
o DirectX®: 9.0c
o Hard Drive: 800MB of free space
o Sound: DirectX 9.0c compatible sound card

Recommended:
o OS: Windows 7/Vista/XP (Only) Administrator rights required
o Processor: 2.0 GHz dual core processor
o Memory: 2GB
o Graphics: 512 MB DirectX 9.0c compatible or better video card with pixelshader 3.0
o DirectX®: 9.0c
o Hard Drive: 800MB of free space
o Sound: DirectX 9.0c compatible sound card
که به نظر میرسه سیستم شما در اجرای این بازی مشکلی نداشته باشه. شاید درایو کارت گرافیک رو به روز کنید، مشکل حل بشه.

دوستان، کسی میتونه بگه چرا بازی برای من اجرا نمیشه؟ توی 9 تا پست بالاتر مشکلو گفتم. حالا اگه نتونستم بازیو اجرا کنم، مشکلی نیست. فقط کسی میتونه بگه علت این پیغام خطا چیه؟ سیستمم دقیقا چه مشکلی داره؟

آخرین ویرایش:

Farzin-M

کاربر سایت
Jan 28, 2008
45
نام
محمد (فرزين)
سلام
راستش من که به شدت منتظرم اپیزود دوم Tales Of Monkey Island رو بذارن رو DBD.
اپیزود اول رو تموم کردم . اما دلم نمیاد یک دفعه برم اپیزود سوم رو شروع کنم .
نمیدونم چرا این یک اپیزود طلسم شده ( اپیزود های 3 و 4 و 5 رو خیلی زود گذاشتن تو DBD )در در حالی که توی قسمت نامه های همین شماره اخر مجله 2 بار از طرف
خواننده های مجله درخواست شده این اپیزود رو بذارن. ( تو شماره های قبلی هم بارها این درخواست بود.)
فکر نمیکنم جواب " ما به مسوولان مربوطه گفتیم اما کو گوش شنوا " جواب قانع کننده ای به خوانندگان مجله باشه.
اما رویهم رفته ایده DBD ایده بسیار عالی و خوبیه. من که این روز ها با Halo 1 برگشتم به خاطرات گذشته.
فرزین

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: alisantori

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
سلام
نمیدونم چرا این یک اپیزود طلسم شده ( اپیزود های 3 و 4 و 5 رو خیلی زود گذاشتن تو DBD )در در حالی که توی قسمت نامه های همین شماره اخر مجله 2 بار از طرف
خواننده های مجله درخواست شده این اپیزود رو بذارن. ( تو شماره های قبلی هم بارها این درخواست بود.)
فکر نمیکنم جواب " ما به مسوولان مربوطه گفتیم اما کو گوش شنوا " جواب قانع کننده ای به خوانندگان مجله باشه.
اما رویهم رفته ایده DBD ایده بسیار عالی و خوبیه. من که این روز ها با Halo 1 برگشتم به خاطرات گذشته.
فرزین
به نظر من که توی شماره‌ی بعد میزارن
اگر خیلی منتظری
اینترنتی بخر
هزینش 2000 (با پست) بیش‌تر نمی‌شه

Farzin-M

کاربر سایت
Jan 28, 2008
45
نام
محمد (فرزين)
به نظر من که توی شماره‌ی بعد میزارن
اگر خیلی منتظری
اینترنتی بخر
هزینش 2000 (با پست) بیش‌تر نمی‌شه

سلام دوست عزیز.
منم یه جورایی احساس میکنم تو این شماره میذارن .
ولی اگه این شماره نذاشتن دیگه میره رو اعصاب :)
همونطور که گفتید اینترنتی میخرم.
راستش دنبال لینک دانلودش هم همینجا تو بازی سنتر گشتم ولی پیدا نکردم .
6-5 روز دیگه معلوم میشه.
ممنون از شما
فرزین

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
بچه ها کسی میدونه چه جوری میشه هیلو رو آنلاین بازی کرد؟
فکر نکنم که به حالت عادی بشه. چون همونطور که خودتون میدونید، بازی اوریجینال نیست. به نظر من، زیاد امیدی به Multi زدن بازیهای تو DBD نیست. مگه اینکه با برنامه هایی مثل Hamachi وGameranger بخواید آنلاین بازی کنید که من دقیقا از طرز کار این برنامه ها اطلاع ندارم.
سلام
فرزین
من خودم در این زمینه خیلی شانس آوردم.:biggrin1:من یکی از پکیج های بازی رایانه رو به خاطر اینکه بازی Planescape : Torment توش بود، خریدم. و توی اون پکیج از قضا اپیزود 2 Mi بود و من نشستم بازیش کردم. ولی کاملا حس شما رو درک میکنم. منم خودم اگه اپیزود 2 رو بازی نمیکردم، اصلا سراغ اپیزودهای دیگه نمیرفتم. چه دلایلی هم واقعا میارن برای نذاشتن این بازی. به قول خود شما:" ما به مسوولان مربوطه گفتیم اما کو گوش شنوا " انگار مسولان مربوطه اهل مریخن. خب مسولان مربوطش خود شما هستید دیگه. اسم مجله ی شما روی این محصوله. یعنی حرف شما اینقدر ارزش نداره که این آقای مسئول بیاد 200 مگ و خورده ای دانلود کنه بذاره تو DBD ؟:biggrin1: { البته مگه اینکه کاسه ای زیر نیم کاسه باشه. مثلا پشت DBD نوشته محصول مشترک دنیای بازی و کربن رایانه، امکان داره انتخاب بازی ها با کربن رایانه باشه.} ولی به نظر من، به دلیل درخواست زیاد، این اپیزود رو یه روز تو DBD میذارن. نگران نباشید.
ببینم جایی هست ناقصی های رو بفروشه ؟
دوست عزیز، فکر کم جملتونو ناقص نوشتید.:smile: ناقصی های چی؟

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
سلام دوست عزیز.
منم یه جورایی احساس میکنم تو این شماره میذارن .
ولی اگه این شماره نذاشتن دیگه میره رو اعصاب
همونطور که گفتید اینترنتی میخرم.
راستش دنبال لینک دانلودش هم همینجا تو بازی سنتر گشتم ولی پیدا نکردم .
6-5 روز دیگه معلوم میشه.
ممنون از شما
فرزین

رفیق اگه میخوای دانلود کنی این لینک دانلود که مستقیم هم هست:
http://d06.gamecentersolution.com/T...83&DCID=0&ATAG=days:18,visits:2&DID=379223267
با این برنامه هم کرکش کن(اگه نحوه ی کارش رو نفهمیدی بگو تا بهت بگم):
http://www.multiupload.com/DMOJLJG738

فکر نکنم که به حالت عادی بشه. چون همونطور که خودتون میدونید، بازی اوریجینال نیست. به نظر من، زیاد امیدی به Multi زدن بازیهای تو DBD نیست. مگه اینکه با برنامه هایی مثل Hamachi وGameranger بخواید آنلاین بازی کنید که من دقیقا از طرز کار این برنامه ها اطلاع ندارم.
منم منظورم با اینجور برنامه ها و ریختن پچهایی روی بازی بود که بشه آنلاین بازی کرد چون میرم تو بخش مولتی و یه سرور انتخاب میکنم میگه cd key ارجینال میخواد.

Farzin-M

کاربر سایت
Jan 28, 2008
45
نام
محمد (فرزين)
رفیق اگه میخوای دانلود کنی این لینک دانلود که مستقیم هم هست:
http://d06.gamecentersolution.com/TalesofMonkeyIslandChapter2Setup.exe?CID=4381&CN=Reflexive.net&AN=Tales+of+Monkey+Island%3a+Chapter+2&AID=1483&DCID=0&ATAG=days:18,visits:2&DID=379223267
با این برنامه هم کرکش کن(اگه نحوه ی کارش رو نفهمیدی بگو تا بهت بگم):
http://www.multiupload.com/DMOJLJG738

منم منظورم با اینجور برنامه ها و ریختن پچهایی روی بازی بود که بشه آنلاین بازی کرد چون میرم تو بخش مولتی و یه سرور انتخاب میکنم میگه cd key ارجینال میخواد.

سلام دوست عزیز.
بازی رو دانلود کردم. کرک هم کردم. ( البته من فرق method 1 . method 2 . loader رو نفهمیدم.
گذاشتم همون method 1 فایل exe بازی رو کرک کرذ. دیگه اون صفحه اول کذایی که شما فقط میتونید 40 دقیقه بازی کنید نیومد.)
دستت درد نکنه دوست عزیز. واقعا ممنون از کمکت.
امیدوارم همیشه مثل اواتارت شاد و خندان باشی :)
فرزین

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر