دنياي كد تقلب و ترينر و سيو بازي ها

m_abtahi

کاربر سایت
Oct 25, 2007
40
بله داداش خودم قبلا کل نت رو زیرو رو کردم پیدا نشد!! اما همین که بخاطر حل شدن مشکلم رفتی و زحمت کشیدی و وقتت رو بخاطر من هدر دادی, بسیار سپاسگزارم, همین واسم بسیار ارزشمنده
آره داداش ما خراب رفاقتیم دیگه....

m_abtahi

کاربر سایت
Oct 25, 2007
40
یه ترینر برای بازی hitman abusolation میخواستم.(تا الان 10 تا گرفتم ولی هیچ کدوم کار نکردند).نسخه بلک باکس رو دانلود کردم من.
سلام دوست عزیز، برای این که ترینر کار کند باید ورژن ترینر شما هماهنگ با ورژن بازی باشد :
ورود به صفحه دانلود ترینر برای نسخه 1.01
ورود به صفحه دانلود ترینر های مختلف این بازی

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
من به این دوتا کد (رمز) کانتر نیاز مبرم دارم ممنون میشم برام بگید :
1-آیا کُدی هست که فقط صدای پا را در بازی زیاد کنه؟
2-در بازی به طور پیش فرض زمانی که میمیریم حدود 4 یا 5 ثانیه طول میکشه تا دوربین اون کسیکه ما رو کشته نشون بده فکر کنم یک کدی بود که این زمان را کاهش میداد.لطفا تمام کدهای مربوط به دوربین را هم بنویسید.

از چه ورژنی از بازی استفاده می کنید :
Counter Strike - Condition Zero
Counter Strike : Source
Counter Strike 1.6
یا ورژن دیگه ای ؟

---------- نوشته در 02:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:25 AM ارسال شده بود ----------

از counter strike condition zero.ولی اگر برای نسخه های دیگه این بازی هم بزارید متشکر میشم.

بله داداش خودم قبلا کل نت رو زیرو رو کردم پیدا نشد!! اما همین که بخاطر حل شدن مشکلم رفتی و زحمت کشیدی و وقتت رو بخاطر من هدر دادی, بسیار سپاسگزارم, همین واسم بسیار ارزشمنده
رو لایکهای پُست هاش کلیک کن!

آره داداش ما خراب رفاقتیم دیگه....
بابا! تو دیگه کی هستی؟؟=p~

m_abtahi

کاربر سایت
Oct 25, 2007
40

از counter strike condition zero.ولی اگر برای نسخه های دیگه این بازی هم بزارید متشکر میشم.

ورود به صفحه آموزش کد های تقلب بازی برای نسخه Counter-Strike: Condition Zero
ورود به صفحه آموزش کد های تقلب بازی برای نسخه Counter-Strike: Source
ورود به صفحه آموزش کد های تقلب بازی برای نسخه Counter-Strike 1.6

---------- نوشته در 01:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:48 PM ارسال شده بود ----------

آقا این بازی کانتر اگه میشد توی آنلاین هم تقلب کنی خیلی حال میداد، همش همین sXe Injected باید نصب کنی، مگرنه کلی هک و مک میزدیم رو رگ میخندیدیم :d :d

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434

رو لایکهای پُست هاش کلیک کن!

بابا! تو دیگه کی هستی؟؟=p~

ورود به صفحه آموزش کد های تقلب بازی برای نسخه Counter-Strike: Condition Zero
ورود به صفحه آموزش کد های تقلب بازی برای نسخه Counter-Strike: Source
ورود به صفحه آموزش کد های تقلب بازی برای نسخه Counter-Strike 1.6

---------- نوشته در 01:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:48 PM ارسال شده بود ----------

آقا این بازی کانتر اگه میشد توی آنلاین هم تقلب کنی خیلی حال میداد، همش همین sXe Injected باید نصب کنی، مگرنه کلی هک و مک میزدیم رو رگ میخندیدیم :d :d
تشکر.الان کانتر رو سیستم عاملم نصب نیست.شما اون دو تا کد رو تو لینکها یی که گذاشتی تونستی پیدا کنی؟امتحانشون کردی؟

m_abtahi

کاربر سایت
Oct 25, 2007
40
تشکر.الان کانتر رو سیستم عاملم نصب نیست.شما اون دو تا کد رو تو لینکها یی که گذاشتی تونستی پیدا کنی؟امتحانشون کردی؟
من فکر نمیکنم که Counter Zero همچین کد هایی داشته باشه، آخه توی چند تا سایت دیگه هم نگاه کردم فقط همین کد ها رو داشتن، کد مربوط به صدای پا یا دوربین ندیدم....شایدم من نمیتونم پیدا کنم، اگه کسی بلده بگه:((

NimA JooN

کاربر سایت
Feb 22, 2012
63
نام
نیما
عاغا رمز بازی Sleeping Dogs رو کسی اگه داره بزاره لطفا :)
اصن رمز داره عایا یا کسی که به من گفت شایعه پراکنی بیش نبوده :D؟؟؟ :-?

m_abtahi

کاربر سایت
Oct 25, 2007
40
عاغا رمز بازی Sleeping Dogs رو کسی اگه داره بزاره لطفا :)
اصن رمز داره عایا یا کسی که به من گفت شایعه پراکنی بیش نبوده :D؟؟؟ :-?

فکر نکنم این بازی کد تقلب داشته باشه اما اگه برای PC میخوای ترینر داره، لطفا بگید برای XBOX360 می خوای یا PC یا PS3 ؟ همچنین این بازی دارای ترفند ها و نکته های زیادی هست...که برای این که بتونم کمکتون کنم باید بگی که از چه کنسولی استفاده میکنی ؟

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر