دموی MGR Revengeance به همراه Zone Of Enders HD Collection در ماه آینده عرضه می گردد

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
ZOE-HD-Box.jpg

ماه آینده(اُکتــبر) کالکشن HD دو عنوان از ساخته های استاد هیدئو کوجیما یعنی Zone Of Enders 1 و 2 برای دو پلتفرم PS3 و X360 عرضه می شود که شامل نسخه دموی Metal Gear Rising: Revengeanc خواهد بود.
این دمو که برای نخستین بار به گیمرها و علاقمندان به این عنوان اجازه میدهد تا آن را تجربه کنند یکی از جذاب ترین و اصلی ترین مکانیزم های بازی یعنی "بریدن اجسام مورد نظر" را به نمایش می گذارد.
همانطور که پیشتر اشاره شد Zone of the Enders HD Collect دو شماره نخست ZOD یعنی Zone of the Enders و Zone of the Enders: The 2nd Runne را شامل می شود.
گفتنیست این مجموعه در تاریخ 30 اُم October سال جاری بر روی دو پلتفرم X360 و PS3 عرضه می گردد.

[منبع]

Last edited by a moderator:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
کیوان خوبی بابایی..؟

=====

این Zone of the Enders ارزش بازی کردم داره..؟ سبکش چی هست..؟
سلام به اونایی که نمی تونن شوخی رو از جدی تشخیص بدن، سلام به اونای که میتونن این کارو انجام بدن.
مرسی، تو چطوری؟

Zone of the Enders Images - GameSpot.com

بیا شات ـاش رو نگاه کن تا اومدن بازی:D!
ربات جنگیه!

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
سلام به روی ماهت خوبی کیوان جان؟:d

من که این سری رو تجربه نکردم ولی باید جالب باشه البته یکم زیادی تخیلی میزنه برای من کهنسال ولی باز خوبه:d

psn

کاربر سایت
Sep 12, 2012
76
رفیق ما به خاطر خود بازی میخریمش. کم بازی ای نیست.
میانگینش در Gamerankings زیر 80 درصده ، متاشم همینطور اگه اشتباه نکنم . پس منتقدا خیلی بهش امید نداشتن . فقط یه سری طرفدار دو اتیشه کوجیما برای اینکه بگن به غیر از mgs بازی دیگه ای هم بلده بسازه این عنوان رو بزرگ می دونن .
این لینک نقد هایی که دوست داران کوجیما هی بیخودی بزرگش می کنن :
Zone of the Enders for PlayStation 2 - GameRankings

اینم لینک نقد های نسخه ای که دو سال بعد عرضه شده و بازم ضعیف ظاهر شده و همچنین نسخه GBA که از همه ضعیف تر از اب در اومده :

Zone of the Enders: The 2nd Runner for PlayStation 2 - GameRankings

[url]http://www.gamerankings.com/gba/525242-zone-of-the-enders-the-fist-of-mars/index.html

[/URL]

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
میانگینش در Gamerankings زیر 80 درصده ، متاشم همینطور اگه اشتباه نکنم . پس منتقدا خیلی بهش امید نداشتن . فقط یه سری طرفدار دو اتیشه کوجیما برای اینکه بگن به غیر از mgs بازی دیگه ای هم بلده بسازه این عنوان رو بزرگ می دونن .
این لینک نقد هایی که دوست داران کوجیما هی بیخودی بزرگش می کنن :
Zone of the Enders for PlayStation 2 - GameRankings

اینم لینک نقد های نسخه ای که دو سال بعد عرضه شده و بازم ضعیف ظاهر شده و همچنین نسخه GBA که از همه ضعیف تر از اب در اومده :

Zone of the Enders: The 2nd Runner for PlayStation 2 - GameRankings

Zone of the Enders: The Fist of Mars for Game Boy Advance - GameRankings

من که اون موقع بازی کردم خوشم اومد.

این بازیم کوجیما بیشتر مخصوص ژاپنیا ساخته و انتظاریم نمیره غربی ها از این بازی خوششون بیاد و تحصینش کنن.

psn

کاربر سایت
Sep 12, 2012
76
من که اون موقع بازی کردم خوشم اومد.

این بازیم کوجیما بیشتر مخصوص ژاپنیا ساخته و انتظاریم نمیره غربی ها از این بازی خوششون بیاد و تحصینش کنن.
والا بازی های دیگه ای هم بودن که واسه ژاپنی ها ساخته شدن و امتیاز های خیلی بهتری از غربی ها گرفتن ، واقعیت اینه که کوجیما فقط بلده mgs بسازه و بس ، دیگه اما و اگری نداره .

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
والا بازی های دیگه ای هم بودن که واسه ژاپنی ها ساخته شدن و امتیاز های خیلی بهتری از غربی ها گرفتن ، واقعیت اینه که کوجیما فقط بلده mgs بسازه و بس ، دیگه اما و اگری نداره .

نخیر داداش تقریبا هیچ بازی ای اینجوری نبوده.
رفیق کم کم داری به استاد توهین میکنیا. منم که طاقت توهین به استادو ندارم یه چیزی میگم بعد ...... بن میشم. (البته با افتخار)

شما وقتی هیچ اطلاعی نداری بهتره حرفی نزنی. کوجیما در Catlevania LoS هم دست داشت و تقریبا بیشتر موفقیت این بازی مدیون استاد بود.

بازی جدید ایشون هم (Project ogre) که در حال ساخته و وقتی نمرات درخشانش اومد قدرت استاد رو درک میکنید >:)

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
امیر ، علیرضا ، مهرداد و کیوان ؛ به صف بشین که بریم گلیم مون رو پهن کنیم نوبت بگیریم برای خرید بازی ! :D

من حتماً میخرم کالکشن رو ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر