دموی MGR Revengeance به همراه Zone Of Enders HD Collection در ماه آینده عرضه می گردد

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
ZOE-HD-Box.jpg

ماه آینده(اُکتــبر) کالکشن HD دو عنوان از ساخته های استاد هیدئو کوجیما یعنی Zone Of Enders 1 و 2 برای دو پلتفرم PS3 و X360 عرضه می شود که شامل نسخه دموی Metal Gear Rising: Revengeanc خواهد بود.
این دمو که برای نخستین بار به گیمرها و علاقمندان به این عنوان اجازه میدهد تا آن را تجربه کنند یکی از جذاب ترین و اصلی ترین مکانیزم های بازی یعنی "بریدن اجسام مورد نظر" را به نمایش می گذارد.
همانطور که پیشتر اشاره شد Zone of the Enders HD Collect دو شماره نخست ZOD یعنی Zone of the Enders و Zone of the Enders: The 2nd Runne را شامل می شود.
گفتنیست این مجموعه در تاریخ 30 اُم October سال جاری بر روی دو پلتفرم X360 و PS3 عرضه می گردد.

[منبع]

Last edited by a moderator:

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,173
نام
امیر
نخیر داداش تقریبا هیچ بازی ای اینجوری نبوده.
رفیق کم کم داری به استاد توهین میکنیا. منم که طاقت توهین به استادو ندارم یه چیزی میگم بعد ...... بن میشم. (البته با افتخار)

شما وقتی هیچ اطلاعی نداری بهتره حرفی نزنی. کوجیما در Catlevania LoS هم دست داشت و تقریبا بیشتر موفقیت این بازی مدیون استاد بود.

بازی جدید ایشون هم (Project ogre) که در حال ساخته و وقتی نمرات درخشانش اومد قدرت استاد رو درک میکنید >:)

جو گیر نشو ! توی los کوجیما نظارت کلی داشته رو روند ساخت تاثیر انچنانی به جز چند مورد خاص نداشته کلا mgs بلده بسازه ولی همون رو عالی می سازه

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
جو گیر نشو ! توی los کوجیما نظارت کلی داشته رو روند ساخت تاثیر انچنانی به جز چند مورد خاص نداشته کلا mgs بلده بسازه ولی همون رو عالی می سازه

رفیق به نظر شما چی باعث شد LoS به موفقیت برسه؟ سرمایه ی عظیم کونامی (لووول)؟ (که فک کنم بدونی تقریبا کونامی هیچ سرمایه ی عظیمی به MS نداد)
یا سابقه ی درخشان این شرکت اسپانیایی؟ (تقریبا افتضاح بود سابقه ـشون) یا تعداد زیاد نفرات استودیو؟ (کلا به زور میشدن 50 نفر)

تنها دلیل موفقیت به نظرم حضور استاد بوده و گفته بودن طراحی شخصیت اول (گبریل) کاملا طراحی خود استاد بوده و در خیلی از بخش ها کمکشون کرده.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
کلا mgs بلده بسازه ولی همون رو عالی می سازه
والا بازی های دیگه ای هم بودن که واسه ژاپنی ها ساخته شدن و امتیاز های خیلی بهتری از غربی ها گرفتن ، واقعیت اینه که کوجیما فقط بلده mgs بسازه و بس ، دیگه اما و اگری نداره .
جو گیر نشو ! توی los کوجیما نظارت کلی داشته رو روند ساخت تاثیر انچنانی به جز چند مورد خاص نداشته

39m08ja1vsv22oatb1o.jpg

-------------

پس شانسی که اسم کوجیما تو هر بازی میاد خوب از آب در میاد دیگه ؟
همین MGR:R زیر نظر کوجیماست مطمئن باش بیاد استاندارد کوجیما رو داره.
البته هر کسی نظر شخصی اش رو داره اما بدون اطلاعات راجع به هر موضوعی نظر دادن کار اشتباهیه.

آخرین ویرایش:

psn

کاربر سایت
Sep 12, 2012
76
نخیر داداش تقریبا هیچ بازی ای اینجوری نبوده.
پس برو اطلاعاتت رو درست کن داداش چون اشتباه می کنی .
رفیق کم کم داری به استاد توهین میکنیا. منم که طاقت توهین به استادو ندارم یه چیزی میگم بعد ...... بن میشم. (البته با افتخار)

شما وقتی هیچ اطلاعی نداری بهتره حرفی نزنی. کوجیما در Catlevania LoS هم دست داشت و تقریبا بیشتر موفقیت این بازی مدیون استاد بود.

بازی جدید ایشون هم (Project ogre) که در حال ساخته و وقتی نمرات درخشانش اومد قدرت استاد رو درک میکنید>:)
اقا خواهشا بیشتر از این مارو نخندون ، اطلاعات کامل راجع به Catlevania LoS رو مطمئنی که داری ؟ الان بیا به من لینک بده کارگردان این بازی چه کسی بوده . نویسنده چه کسی بوده و... حالا چون 2 تا مشاوره داده بازی رو زدی به نام کوجیما . هر چند عنوان ذکر شده هم باز در حد میانگین 90 و بالای اون نیست !

می خوای بن بشی برو بشو ولی کلا همه عالم می دونن کوجیما هست و فقط MGS ، هیچ اثر مهم دیگه ای هم نداره حالا شما برای اینکه الکی هایپ کنی اول اومدی بازی سطح پایینی مثل Zone Of Enders رو گنده کردی حالا هم بحث رو کشوندی به حرف های انحرافی . دیگه صحبتی ندارم .

البته هر کسی نظر شخصی اش رو داره اما بدون اطلاعات راجع به هر موضوعی نظر دادن کار اشتباهیه.
شمایی که اطلاع داری . بیا یه بازی به غیر از MGS عنوان کن که کوجیما در نقش کارگردان ظاهر شده و میانگین قابل قبولی دریافت کرده . نظر چیه دیگه ؟ چیزی که مشخصه که دیگه نظر شخصی نیست .

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
شمایی که اطلاع داری . بیا یه بازی به غیر از MGS عنوان کن که کوجیما در نقش کارگردان ظاهر شده و میانگین قابل قبولی دریافت کرده . نظر چیه دیگه ؟ چیزی که مشخصه که دیگه نظر شخصی نیست .

Create a new bambool:

Zone of the Enders: The 2nd Runner for PlayStation 2 - GameRankings

83 کفایت می کنه؟

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,173
نام
امیر
رفیق به نظر شما چی باعث شد LoS به موفقیت برسه؟ سرمایه ی عظیم کونامی (لووول)؟ (که فک کنم بدونی تقریبا کونامی هیچ سرمایه ی عظیمی به MS نداد)
یا سابقه ی درخشان این شرکت اسپانیایی؟ (تقریبا افتضاح بود سابقه ـشون) یا تعداد زیاد نفرات استودیو؟ (کلا به زور میشدن 50 نفر)

تنها دلیل موفقیت به نظرم حضور استاد بوده و گفته بودن طراحی شخصیت اول (گبریل) کاملا طراحی خود استاد بوده و در خیلی از بخش ها کمکشون کرده.

دقت کن گفتم بخ جز چند مورد خاص تاثی چندانی نداشته ! صد در صد تاثیر داشته ولی دیگه از این خبر ها هم نیست که هر جا کوجیما باشه بازی خوب از کار در میاد نمونش همین ZOE (حالا نگو ZOE خوبه چون اصلا با استندارد های ایشون نمی خونه:d)

پس شانسی که اسم کوجیما تو هر بازی میاد خوب از آب در میاد دیگه ؟
همین MGR:R زیر نظر کوجیماست مطمئن باش بیاد استاندارد کوجیما رو داره.

داداش میشه چندتا مثال بزنی از این بازیهایی که کوجیما کارگردان بوده و خارق العاده در اومده؟ کوجیمما عالی MGS میسازه ولی بازی خیلی قوی دیگه ای نداره

اولا که 83 با استاندارد های کوجیما نمی خونه :d ولی خدایی خودت بازی کردی ZOE؟ والا اصلا خوب نبود به نظر من!

ویرایش :http://en.wikipedia.org/wiki/Snatcher این رو هم من دوست دارم کوجیما دیرکتورش بوده ولی خوب واقعا چیز دیگه ای نیست!

psn

کاربر سایت
Sep 12, 2012
76
مهندس این لینک هارو من خودم صفحه قبل گذاشتم . این میانگین نسخه اول این عنوان :

Zone of the Enders for PlayStation 2 - GameRankings

با میانگین 77 درصد ! و از همه شاهکار تر میانگین نسخه GBA با 70 درصد ! :
Zone of the Enders: The Fist of Mars for Game Boy Advance - GameRankings
و در اخر نسخه دوم هم با میانگین 83 درصد

واقعا عجب IP موفق و بزرگی :))

psn

کاربر سایت
Sep 12, 2012
76
اقا به خدا قسم ما نگفتیم کوجیما کارگردان بدیه ! من خودم عاشق سری بازی mgs هستم ولی باید قبول کرد که کوجیما به غیر از سری بازی MGS نتونسته IP موفق دیگه ای خلق کنه ، دیگه تاپیک منحرف می شه و اینم اخرین پستم بود .

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
مهندس این لینک هارو من خودم صفحه قبل گذاشتم . این میانگین نسخه اول این عنوان :

Zone of the Enders for PlayStation 2 - GameRankings

با میانگین 77 درصد ! و از همه شاهکار تر میانگین نسخه GBA با 70 درصد ! :
Zone of the Enders: The Fist of Mars for Game Boy Advance - GameRankings
و در اخر نسخه دوم هم با میانگین 83 درصد

واقعا عجب IP موفق و بزرگی :))

رفیق شما میدونی "meta" یعنی چی؟؟
متای این ip شده 83 یعنی بازی یه بازیه خوبه (شاهکار نیست) ولی در مورد چه بازی هایی؟ بازی هایی که غربی ان با این متا خوبن ولی وقتی بازی کاملا برای ژاپن ساخته شده و با سلیقه ی این افراد بیشتر میخونه باعث میشه نقدهایی براش بیاد که نمره ی پایین 2 بهش بدن (Haters) که به شدت باعث میشه متای بازی پایین بکشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر