دموی Dead Space 3 را زودتر تجربه کنید.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

19ds1uvb7gjy3btlqa39.jpg

Visceral Games نسخه Demo بازی Dead Space 3 را برای تعطیلات کریسمس هدیه می‌دهد.
Dead Space 3 شامل المان‌های جدید از جمله co-op که به گیمر این امکان را می‌دهد تا تجربی همکاری را در فضایی تاریک داشته باشند. بازی در سیاره جدید و یخ زده و برفی Tau Volantis جریان دارد, همچنین بازی در مد co-op به دلخواه است. در این بخش با شخصیت John Carver بازی شروع می شود به داستان او پرداخته می‌شود ماموریت های جانبی برای او و مکانیزم ها منحصربفرد در گیم پلی را تجربه خواهیم کرد.
بازی برنده 15 critic جایزه E3 و جایزه Best of Show از مجله Game Informer شده است.
Electronic Arts امروز رسما تایید کرد Demo بازی Dead Space 3 به تاریخ 22 ژانویه در دسترس قرار می‌گیرد برای Xbox Live Marketplace و PlayStation Network اما دارندگان Xbox 360 با ثبت نام یک هفته زودتر می‌توانند به Demo دسترس داشته باشند.

اشخاصی که به گرفتن Demo علاقه دارند می‌توانند از طریق وب سایت بازی با وارد کردن اطلاعات ID اکانت Origin خود code بازی را دریافت کنند و دارندگان Xbox 360 نسخه demo در 15 ژانویه می توانند دانلود کنند. EA ذکر کرد این Code ها محدود هستند.

Dead Space 3 در تاریخ 5 فوریه برای Xbox 360,PlayStation 3 و PC در دسترس است. همچنین تایید شده Demo بازی برای نسخه PC وجود نخواهد داشت.

آخرین ویرایش:

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
ما نسخه 1 بازی رو بازی کردیم باسه 7 پشتمون بس بود ...

3 روز خواب نداشتم از ترس ...

خدایی ترس واقعی به این میگن .

sahand09

کاربر سایت
Aug 9, 2012
64
نام
سهند فقیهی
100 البته که نسخه های 1 و 2 این عنوان ترسناک بودن، برای من بیشتر صحنه هایی ترسناک بودن که توی یه اتاق کاملا تاریک بودی، یهو یه بادکنک میترکید، یا تلویزیون روشن میشد! :d یا یهو یه نکرومورف از رو زمین پامیشد! اما به نظر من این بازی بیشتر از نظر هیجان جذابیت داره تا ترس، مثلا هیجان اینکه چجوری فقط با یه خشاب cutter ، از پس یه لشکر نکرومورف بر بیای و ... اما به هر حال من روی این عنوان خیلی تعصب دارم، هر جوری باشه بازی میکنمش...

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
بدترين نكرومورف ها اونايي بودن كه هر چي تير ميزدي بهشون بازم مثل قارچ دست و پا در مياوردن...و فقط فرار راه نجات بود...خيلي رو اعصاب بودن...:-s:d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بدترين نكرومورف ها اونايي بودن كه هر چي تير ميزدي بهشون بازم مثل قارچ دست و پا در مياوردن...و فقط فرار راه نجات بود...خيلي رو اعصاب بودن...:-s:d
اون سبزا خيلي بدجور بودن خيلي قوي و سرسخت بودن بدنشونم ضدضربه بود مگه اونكه كاترت اپديت ميبود:d

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
ما نسخه 1 بازی رو بازی کردیم باسه 7 پشتمون بس بود ...

3 روز خواب نداشتم از ترس ...

خدایی ترس واقعی به این میگن .
واقعا میترسیدید ؟ من که اصلا با این بازی نمیترسیدم . آخرین بازی هم که یه خورده برام ترسناک که دلهره آور و استرس زا بود ، الن ویک بود . بازی خوبی هم بود خداییش . اویل6 رو هم که هنوز بازی نکردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر