دلیل یا دلایل عدم فروش نه چندان خوب 3ds در ایران ؟ + نظرسنجی و نظر شما کاربران محترم

به نظر شما چرا 3ds چندان خوب در ایران موفق نبوده ؟

• اکثر بازیهای این کنسول با سلیقه های اکثر گیمرهای ایرانی سازگار نیست ؟

رای‌ها: 79 45.1%
  • قدرت سخت افزاری نسبتا ضعیف یا معمولی و یا مشخصات فنی نسبتا پایین

رای‌ها: 16 9.1%
  • هر دو گزینه

رای‌ها: 55 31.4%
  • هیچ کدام (اگر علت اینکه این گزینه را انتخاب کردید را بنویسید ممنون میشوم)

رای‌ها: 25 14.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    175

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
نینتندو پدرکشتگی نداره. این ایرانیهان که با بازیهای آبکی که درجه بزرگسال میگیرن فکر میکنن گیمر حرفه ای هستن! درحالی که بازیهای نینتندو که به شدت حرفه ای هستن رو فقط بخاطر گرافیک کارتونی که دارن، پس میزنن!

به هرحال هرکدوم طرفدارای خودشو داره (البته من طرفدار همون بازی هایی که شما بهش میگی آبکی هستم).اگه نینتندو خلاقیت رودر کنارگرافیک میذاشت یک کنسول تمام عیار ازتوش درمیومد.

- - -ویرایش - - -

پ.ن: من کلا یه تبلیغ از ویتا دیدم اونم call of duty بود که هنوز که هنوزه هم پیدا نکردم بخرم بازی کنم.:D[/QUOTE]

اون call of duty که شما دنبالش میگردین نمره های خیلی داغونی گرفته. بعدش اگه سونی ویتا روول نمیکرد برنده نسل ویتا بود.
الان تازه بعد یک سال ویتا داره سر وسامون میگیره ولی برای3dsهمیشه بازی هایی که فن هاش بخوان اومده وداره میاد.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ps vita هم تا الان 6 میلیون کلا فروخته

کلا سونی تو کنسول دستی شکست خورده اس

سلام باعرض معذرت فقط خواستم بگم
1_ویتا 9میلیون فروخته اون آمارقدیمیه
2-من خودم ویتا دارم خیلی هم ازش راضی هستم وتاوقتی که ساپورت بشه دارمش.,وخیلیا رومیشناسم ویتا دارن بعدش یکبار من ودوستم داشتیم درباره ی 3dsصحبت میکردیم بقیه بچه ها فکرکردن داریم فحش میدیم.
3-خودم تاحالا کنسول نینتندو بازی نکردم ولی خیلی دوست دارم 3dsداشته باشم.ویکی ازآرزوهامه ولی کومایه؟کوتیله؟:dدرواقع باید گفت هیچکدوم خلع دیگری روپرنمیکنه .بعدشم بگم قصد توهین نداشتم.اگه فن های نینتندورو ناراحت کردم ببخشید[/QUOTE]

اصلا بگو 25 میلیون خوبه؟ :d حالا کو به 3ds برسه ;;)

منم هنوز میکرو دارم خیلی ازش راضیم 30 ساله داره برام کار میکنه :d

:d

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
سلام باعرض معذرت فقط خواستم بگم
1_ویتا 9میلیون فروخته اون آمارقدیمیه
2-من خودم ویتا دارم خیلی هم ازش راضی هستم وتاوقتی که ساپورت بشه دارمش.,وخیلیا رومیشناسم ویتا دارن بعدش یکبار من ودوستم داشتیم درباره ی 3dsصحبت میکردیم بقیه بچه ها فکرکردن داریم فحش میدیم.
3-خودم تاحالا کنسول نینتندو بازی نکردم ولی خیلی دوست دارم 3dsداشته باشم.ویکی ازآرزوهامه ولی کومایه؟کوتیله؟:dدرواقع باید گفت هیچکدوم خلع دیگری روپرنمیکنه .بعدشم بگم قصد توهین نداشتم.اگه فن های نینتندورو ناراحت کردم ببخشید

اصلا بگو 25 میلیون خوبه؟ :d حالا کو به 3ds برسه ;;)

منم هنوز میکرو دارم خیلی ازش راضیم 30 ساله داره برام کار میکنه :d

:d[/QUOTE]

سلام.من که گفتم هرکی نظری داره نظرشم محترمه بعدشم مگه همه چیز به فروشه؟(البته اصلا منکر توانایی های 3ds نیستم)من که 3dsندارم پس درموردش نظرنمیدم ولی ازویتام کاملا راضی هستم .(100%)
خب معلومه اونی که magnavox odyssey داره ازش راضیه چون قیمتش از xbox one هم گرون تره:d:)

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
کلا این تاپیک به ویتا هم یک جورایی ربط پیدا میکنه

حالا اگه میگفتی ds . wii u. wii یه ارتباطی به 3ds دارن و ربط پیدا میکنن اما دیگه نمیدونم 3ds چه ارتباط و صنمی با ps vita داره خدا عالمه

نینتندو از ۱۹۸۰ که اولین مدل کنسول دستیشو عرضه کرد اون زمان ۴۳ میلیون کنسول فروخت و تا الان تو این همه نسل همیشه کنسولا دستی نینتندو برنده هر نسل بودن حالا یه کمپانی تازوه وارد نمیتونه هیچی نشده وارد این بازار بشه و موفق هم بشه

خود کمپانی نینتتدو ۱۳۰ سال قدمت داره نینتندو از اول کمپانی سرگرمی ساز بوده

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
حالا اگه میگفتی ds . wii u. wii یه ارتباطی به 3ds دارن و ربط پیدا میکنن اما دیگه نمیدونم 3ds چه ارتباط و صنمی با ps vita داره خدا عالمه

نینتندو از ۱۹۸۰ که اولین مدل کنسول دستیشو عرضه کرد اون زمان ۴۳ میلیون کنسول فروخت و تا الان تو این همه نسل همیشه کنسولا دستی نینتندو برنده هر نسل بودن حالا یه کمپانی تازوه وارد نمیتونه هیچی نشده وارد این بازار بشه و موفق هم بشه

خود کمپانی نینتتدو ۱۳۰ سال قدمت داره نینتندو از اول کمپانی سرگرمی ساز بوده

فکرکنم رقیب 3dsتواین نسل ویتاست.وباقی دوستان هم توصفحات پیش داشتن فروش این دوتا کنسولو مقایسه میکردند.حالا تا ما دوتا پست گذاشتیم همه معترض شدن؟
بعدش فکرکنم همین تازگی ها جشن 20 سالگی پلی استیشن گرفته شد.بعید میدونم تازه وارد باشه.تازه توی دستی هم ده سالی میشه ولی تو برنده بودن نینتندو شکی نیست.
من خودم فن سونی هستم ولی منطقی به همه بحث ها نگاه میکنم ولی فن های نینتندو دیگه طاقت اصلا نذارن و به کنسولای نینتندو ازگل نازک ترگفته بشه میریزن سر یارو وبهش حمله میکنن.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
فکرکنم رقیب 3dsتواین نسل ویتاست.وباقی دوستان هم توصفحات پیش داشتن فروش این دوتا کنسولو مقایسه میکردند.حالا تا ما دوتا پست گذاشتیم همه معترض شدن؟
بعدش فکرکنم همین تازگی ها جشن 20 سالگی پلی استیشن گرفته شد.بعید میدونم تازه وارد باشه.تازه توی دستی هم ده سالی میشه ولی تو برنده بودن نینتندو شکی نیست.
من خودم فن سونی هستم ولی منطقی به همه بحث ها نگاه میکنم ولی فن های نینتندو دیگه طاقت اصلا نذارن و به کنسولای نینتندو ازگل نازک ترگفته بشه میریزن سر یارو وبهش حمله میکنن.

عزیز جان کوته نظر نباش اولا اینجا بحث فقط درباره کنسول دستی هست و منم هر مثالی زدم درباره کنسول دستی بود جشن 20 سالگی سونی ربطی به psp که تازه اولین کنسول دستی سونی بود که سال 2004 لانچ شد نداره اگر به 20 سالگی باشه نیتندو 130 سال قدمت داره

تو همین بازی سنتر خبر رسمی سونی منتشر شد که دیگه هیچ عنوانی از طرف سونی برای ps vita نمیشه این یعنی عدم ساپورت vita با این فروش هم که از 3ds خیلی عقبه پس چوری رقیب همن؟ ویتایی که به قول خودت 9 میلیون فروخته ما به فرض بگیم 25 میلیون حالا 3ds ی که 45 میلیون فروخته اونم آمار قدیمه این کجاهو آن کجا

کسی این دو کنسول مقایسه نکرد اینجا چون 3ds انقدر بازی داره که کسی وقت نکنه به کنسول دیگه فکرم بکنه و کپی خور شدنم در کنارش همه رو طرف 3ds کشونده اونایی که میگی مقایسه شده مثلا یکی vita دار بود اومده بود اینجا از حسودی داشت میتکرید میخره بازی در میاورد که مدیران محترم بنش کردن اونم بن دائم

ما کاری نداریم بقیه خوبن یا بدن ما با عشقی که داریم حال میکنیم خود من هم dsi دارم هم psp با هردوتا هم بازی میکنم هر دوتا هم بازی ها خیلی خوبی دارن اما تمایل اصلیم نینتندوه حالا قرار نیست من طرفدار نینتندو ام بقیه کنسولا کمپانی ها دیگه بگم بدن و ......

البته بحث سایست ها اشتباه هست که سونی سر ویتا این اشتباهات پیش گرفته و نینتندو سر wii u که وضع wii u انقدر بد کرده در مقابل wii که تو نسل هفت پرفروشترین کنسول خونگی نسل هفت شد

یه سر برو تاپیک کنسول ها مثل ایکس باکس 360 و ...... بزن نگاه کنی اکثر حدود 17 تا 18 سالن اما برو تو تاپیک wii سن کنسول داران ببینی اکثرا 20 تا 40 سالن دیگه منی که 29 سالمه از نسل اول تا نسل هشت با دنیا گیم همراه بودم یه چنتا پیرهنی پاره کردم میدونم چی خوبه چی بد و نباید برم کنسول داران دیگه دست بندازم

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
عزیز جان کوته نظر نباش اولا اینجا بحث فقط درباره کنسول دستی هست و منم هر مثالی زدم درباره کنسول دستی بود جشن 20 سالگی سونی ربطی به psp که تازه اولین کنسول دستی سونی بود که سال 2004 لانچ شد نداره اگر به 20 سالگی باشه نیتندو 130 سال قدمت داره

تو همین بازی سنتر خبر رسمی سونی منتشر شد که دیگه هیچ عنوانی از طرف سونی برای ps vita نمیشه این یعنی عدم ساپورت vita با این فروش هم که از 3ds خیلی عقبه پس چوری رقیب همن؟ ویتایی که به قول خودت 9 میلیون فروخته ما به فرض بگیم 25 میلیون حالا 3ds ی که 45 میلیون فروخته اونم آمار قدیمه این کجاهو آن کجا

کسی این دو کنسول مقایسه نکرد اینجا چون 3ds انقدر بازی داره که کسی وقت نکنه به کنسول دیگه فکرم بکنه و کپی خور شدنم در کنارش همه رو طرف 3ds کشونده اونایی که میگی مقایسه شده مثلا یکی vita دار بود اومده بود اینجا از حسودی داشت میتکرید میخره بازی در میاورد که مدیران محترم بنش کردن اونم بن دائم

ما کاری نداریم بقیه خوبن یا بدن ما با عشقی که داریم حال میکنیم خود من هم dsi دارم هم psp با هردوتا هم بازی میکنم هر دوتا هم بازی ها خیلی خوبی دارن اما تمایل اصلیم نینتندوه حالا قرار نیست من طرفدار نینتندو ام بقیه کنسولا کمپانی ها دیگه بگم بدن و ......

البته بحث سایست ها اشتباه هست که سونی سر ویتا این اشتباهات پیش گرفته و نینتندو سر wii u که وضع wii u انقدر بد کرده در مقابل wii که تو نسل هفت پرفروشترین کنسول خونگی نسل هفت شد

یه سر برو تاپیک کنسول ها مثل ایکس باکس 360 و ...... بزن نگاه کنی اکثر حدود 17 تا 18 سالن اما برو تو تاپیک wii سن کنسول داران ببینی اکثرا 20 تا 40 سالن دیگه منی که 29 سالمه از نسل اول تا نسل هشت با دنیا گیم همراه بودم یه چنتا پیرهنی پاره کردم میدونم چی خوبه چی بد و نباید برم کنسول داران دیگه دست بندازم

ن خودم نگفتم توبرنده بودن نینتندو شکی نیست؟ بعدش شما یک جوری صحبت میکنی انگار توهین کردم.بی خیال بابا تا من باشم وارد تاپیک های نینتندویی ها بشم

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
نه بابا این حرفا کدومه . احسان جان احتمالا فک کرده شما هم مثل بعضی ها هستید که یه هو میان تو فروم مجموعه ی نینتندو و از راه نرسیده شروع می کنن به دست انداختن بقیه . اگه پست من رو ببینید متوجه میشید که اصلا لازم نیست ناراحت بشید

پ.ن:احسان مردونه یه کم یواشتر بابا . هرکی میاد تا میخایم بهش اطلاعات بدیم پرش میدی . خب راس میگه ؛ هردوتاشون به این دلیل که "کنسول دستی " هستن رقیب همن این با اینکه کدوم پیروزه سنخیتی نداره . مثل اینه که بگی رقیب بعدی برزیل آنگولاس چون خیلی ضعیفه رقیبش نیست چون برزیل حتما میبره !! خب هردوتا تیم فوتبالن و با هم توو یه مبارزه رقابت میکنن پس رقیبن . در برد برزیلب شکی نیست ؛-) نمیدونم این دوستمون چجوریه پس تا وقتی که به کسی یا سلیقه ی کسی توهین نکرده ماها اجازه نداریم باهاش بد صحبت کنیم . هر کسی تو هر فرومی حق داره حرف بزنه مادامی که به دیگران توهین نکرده.میدونم دلت از خیلیا خونه ولی خب کنترل کن خودتو . من که میشناسمت و میدونم چقدر زحمت میکشی و عشق "بازی" هستی ؛ بقیه شاید ندونن و اشتباه برداشت کنن.مخلصتم من

پ.ن 2 : اینم برای دلجویی از دوست عزیز که فک نکنه ما ... هستیم . حالا یه سری از رفتارهای ما رو بزار پای کهولت سنمون ;-)

آخرین ویرایش:

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
آقای adel3532من یک نوجوانم وبین شما از سن وسال به مراتب کم تری برخوردار هستم.واحترام شما واجب ولی این دلیل نمیشه همه فن های سونی رو دار بزنین.بارها گفتم این کنسولو خیلی دوست دارم واحتمال زیاد تا سال آینده نینتندو را تجربه خواهم کرد.من آدمی نیستم که بیام و بقیه رو مسخره یا خدای ناکرده توهین بکنم.من فقط برای آینده میخواستم از بین wii u و3ds یکی رو انتخاب کنم که جواب سوالمو توی تاپیک های دیگه گرفتم.اگه فن های نینتندو روناراحت کردم ببخشید

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
نه بابا این چه حرفیه . ناراحت کدومه . اتفاقا خودت هم دیدی که من حق رو به شما دادم در مقابل دوست عزیزم احسان و بیشتر حرف هامم خطاب به احسانه(منظورم حرف هاییه که تو اون پست زدم)
با حرفاتون هم موافقم
امیدوارم روزهای خوبی رو با نینتندو داشته باشید (مثل همه ی ما) . همه ی دوستای من میدونم که من اصلا به ""فن"" برند خاص بودن اعتقاد ندارم بلکه من فن "بازی" هستم . اگه یه خورده دقت کنیم ؛ میبینیم همه ی کنسول سازها برای "پول " دارن فعالیت می کنن و عاشق چشم و ابروی هیچ کدوم از ماها نیستن . پس " به نظر من " فن بودن یه کم خارج از منطقه . البته به کسی توهین نشه ها . نینتندو هم چون در نظر من به "بازی بودن بازی" خیلی توجه میکنه ، پیش من از احترام خاصی برخورداره . چون "بازی" درست میکنه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Sega_genesis

hadi 07

کاربر سایت
Jan 6, 2014
27
نام
هادی_کوروش
چون ما ایرونیا مفت خوریم..دل نمیشیم قانونی بازی بخریم هی دنبال دور زدن اینو اونیم.خودمم جمع بستم کسی بهش بر نخوره.(والا واقعیته) بعدشم گیمرا امروزی فقط از گرافیک دم میزنن در حالی که معنیشو نمیدونن..!خدایش اگه یکیشون دستمون همین کنسولو ببینه بعد ما باهاش ماریو بازی کنیم میگه..قارچ خور بازی میکنی!!!بعدش کنسولو تو حلق طرف بایس جاکرد دیگه نخنده به ماریو!!جا بابا بزرگشه..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر