دلتون واسه چه بازی لک زده؟

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
8 سال پیش:
بازی رمبو و بازی کُمیکس واسه سگا:-D
اویل سه برای ps1
یادشون بخیر

4 سال پیش:
اقا دلم واسه بازی جکی چان ps1 تنگ شده
یادش بخیر اون باس فایته که با یکی که شبیه مایکل جکسون میرقصید ، میجنگیدیم:D
با ماهیتابه و ماهی و.. هر چی میشد انیمی رو کتلت میکردیم
پ.ن:یه وقت فکر نکنید به خاطر شبکه کیش یادش افتادمااا:p:-"

View attachment 99308 View attachment 99309 View attachment 99310 View attachment 99311

و الان میخوام بگم واسه داینوکرایسس 2
بازی بود که نهال جمع کردن XP رو تو وجودم کاشت
چقدر جاش خالیه:(
download.jpeg.jpg

پ.ن: 4سال دیگه اگر زنده بودم میام‌ یه دونه دیگه میگم:D

playstation2

کاربر سایت
Jan 3, 2023
145
یه نسخه جدید یا ریمیک از Parasite Eve که خاطرات ps1 رو زنده کنه 8->
View attachment 288825

بازی The 3rd Birthday برای psp
در اصل ادامه Parasite Eve بود

images

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
911
نام
کیوان
دلم میخواد برگردم 13-14 سالگی دوره راهنمایی، از مدرسه میومدی، ناهار داغ و تازه میزاشتن جلوت، میخوردی و در عرض کمتر از 30 ثانیه بعد اتمام ناهار میرفتی کامپیوتر رو روشن میکردی بدون دغدغه بازی میکردی.😢
Max Payne 2.
Mafia.
Hitman Codename 47.
GTA Vice City.

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
990
نام
امیر حسین
دلم لک زده برای neverhood :D
بهترین پوینت اند کلیک عمرم :D
دلم لک زده برا بازیهای دارینوس با اون کاور ها و پکیج های بی نظیرش. برای اون دقترچه و بوی داخل جعبش :D برای بازی ومپایر و شهر پراگش :D مافیای دارینوس و سایبریا :D
خدای من. نزدیک ۲۰ سال گذشت از اون دوران :(
از دیابلو ۲ دارینوس رسیدیم به امروز که دیابلو ۴ بازی میکنیم. چه دورانی بود. چقد همه چیز خوب بود. چقد دنیا قشنگ تر بود. چقد اونوقتا که خیلی چیزا رو نمیفهمیدیم و نمیدونستیم قشنگ تر بود :D تف به مسبب هاش....

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,340
نام
Majid
سینگل پلیرا رو که اکثرا گفتن، چون قدیم دسترسی به بازیا کمتر بود همه معمولا با یک سری بازیا مشترک خاطره داریم پس من آنلاینو میگم :D

دلم واسه لابی های سم MW2 (قدیمیش) تنگه، با اینکه رفیقی هم نداشتم اون زمان بازم خیلی میچسبید، حسی که میداد وقتی یکی بهت میگفت چیتر :-"
مپای مورد علاقم هم Terminal, Skidrow, Favela, Highrise بود، چقد تو اینا وقت گذشت :(

تو اون یکی تاپیک میگفتن چرا بازی اندازه قدیم نمیچسبه! من خوشبختانه هنوز از ویدیو گیم لذت میبرم اما بنظرم نمیشه انکار کرد چقد دغدغه های روزانه رو لذت بردن تاثیر داره.
مشقای فردا رو انجام میدادم با خوشحالی جوین میدادم به یه سرور ته دغدغم این بود که ساعت داره 1 شب میشه و هر لحظه ممکنه بابام با لگد بیاد داخل، حالا میای دو دقیقه گیم بزنی یه لودینگ اون وسط میاد تمام دغدغه کار، حقوق، قیمت دلار و کوفت زهر مار یه دفعه لود میشه تو مغزت تو بکگراندم فعالیت میکنه :D

خلاصه بزرگ شدن چیز بدیه، پیشنهاد نمیشه :-" :D

Skylar

Gold User
Apr 29, 2015
256
دلم برای باز ای لک نزده چون با این سرعت نت هر بازی رو میتونم سریع گیر بیارم...اما حقیقتش اینه که مشغله اونقدر دارم که نهایتا بتونم اخبار گیم رو دنبال کنم و بیام اینجا شاید نهایتش یکی دو روز درهفته بتونم اونم فقط چند ساعت بازی کنم.

دلم برای اون زمانی تنگ شده که با مامان بابام رفتیم یه لوازم خانگی (قابلمه و آبمیوه گیری و زودپز و...) و برام میکرو خریدن و اون لحظه فکر میکردم خوشبخت ترین آدم روی زمینم.

دلم برای بچگیم لک زده که سگا رو میبردم خونه مادربزرگم و با پسر داییم می نشستیم شورش بازی می کردیم تا بوی آداپتور دستگاه بلند بشه.

دلم برای اون زمانی تنگ میشد که مامان بابام اینا میرفتن مهمونی من به بهونه درس میموندم خونه و سریع کابل برق کیس رو که مامانم توی ایام درسها توی پلوپز قایم کرده بود برمیداشتم بازی میکردم و تا صدای ماشینشون و در حیاط میومد سریع توی ده ثانیه کابل رو میکشیدم و میذاشتم سرجاش.

دلم برای اون لحظه ای تنگ شده که با پسر همسایمون چند روز پولمون رو میذاشتیم رو هم تا اونقدری بشه بریم کلوپ شورش در کشتی رو تموم کنیم.

com.kameliadev.crisisbeat_b6b5f08c-c775-4960-9892-9c8a647df52a.png

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
دلم لک زده برای neverhood :D
بهترین پوینت اند کلیک عمرم :D
دلم لک زده برا بازیهای دارینوس با اون کاور ها و پکیج های بی نظیرش. برای اون دقترچه و بوی داخل جعبش :D برای بازی ومپایر و شهر پراگش :D مافیای دارینوس و سایبریا :D
خدای من. نزدیک ۲۰ سال گذشت از اون دوران :(
از دیابلو ۲ دارینوس رسیدیم به امروز که دیابلو ۴ بازی میکنیم. چه دورانی بود. چقد همه چیز خوب بود. چقد دنیا قشنگ تر بود. چقد اونوقتا که خیلی چیزا رو نمیفهمیدیم و نمیدونستیم قشنگ تر بود :D تف به مسبب هاش....

وای اون بازی های دارینوس حقیقتا هر وقت یادش می افتم کم میمونه گریه کنم. البته من هنوز سایبریاهاش را دارم هر از گاهی نصب میکنم یک دور دیگه میرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر