دلتون واسه چه بازی لک زده؟

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
اقا دلم واسه بازی جکی چان ps1 تنگ شده
یادش بخیر اون باس فایته که با یکی که شبیه مایکل جکسون میرقصید ، میجنگیدیم:D
با ماهیتابه و ماهی و.. هر چی میشد انیمی رو کتلت میکردیم
پ.ن:یه وقت فکر نکنید به خاطر شبکه کیش یادش افتادمااا:p:-"

View attachment 99308 View attachment 99309 View attachment 99310 View attachment 99311
اره واقعا چقدر خوب بود
من تمومش نکرده بودم بعد از چندین سال بالاخره رفتم سراغش که روی کامپیوتر نصبش کنم
بعد از سر و کله زدن با امولاتور و اینا ...
فک کنم تا اخرین باس رفتم اون دیگه خیلی سخت بود بیخیال شدم :D
ی بازی دیگه هم که رفتم دنبالش پپسی من بود :x:D

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
یادش بخیر fox hunt ps1 چه روزایی داشتیم..آخر خنده بود :))..این بازی چند بار تموم کردم.اون زمان..قسمت پایانی دیسک 1 که تو بیمارستان باید فرار میکردی آخر خنده بود ..capcom چی میساخت اون زمان:-<..یادش بخیر

View attachment 99313

View attachment 99314

View attachment 99315

View attachment 99316
درسته عجب گیمی خیلی باحال بود خودت تو فیلم بودی :D

یادش بخیر اون قسمت بیمارستان رو ویلچر مشکلترین قسمت بازی بود :))

منم تا حالا چندین بار تمومش کردم جالبه که راههای مختلفی هم داشت :>

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
درسته عجب گیمی خیلی باحال بود خودت تو فیلم بودی :D

یادش بخیر اون قسمت بیمارستان رو ویلچر مشکلترین قسمت بازی بود :))

منم تا حالا چندین بار تمومش کردم جالبه که راههای مختلفی هم داشت :>

از همه سخت تر قسمت پایانی بازی بود .تو سفینه بودی باید فرار میکردی ..با یه اشتباع سفینه منفجر میشد ..آخر خنده بود..:D

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
از همه سخت تر قسمت پایانی بازی بود .تو سفینه بودی باید فرار میکردی ..با یه اشتباع سفینه منفجر میشد ..آخر خنده بود..:D
آره اونم سخت بود همش باید جا خالی میدادیم :)) برا من اون قسمت بیمارستان از همه سخت تر بود تا آخرش شانسی خوردیم تو دیوار افتادیم پایین ;)) مرحله رد شد بعدا که از اول دوباره بازی را رفتیم راهش را پیدا کردم :D

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
دلم به یه بازی نوآر خفنه ، با گرافیک نسل جدید. کوچه های تنگو دراز و شب های طولانی، جنایی باشه ، قهرمانش خسته و بی حوصله باشه که ناخواسته وارد بازی یه کثیفی میشه:D

خيلي از زمان اين پستت ميگذره ولي خبببب :D
Condemned 2 همه خصوصيات بالا كه گفتي رو داره به جز گرافيك كه ماله نسله قبله و بازي هم چاشني ترس هم داره .

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
خيلي از زمان اين پستت ميگذره ولي خبببب :D
Condemned 2 همه خصوصيات بالا كه گفتي رو داره به جز گرافيك كه ماله نسله قبله و بازي هم چاشني ترس هم داره .

آره واقعأ گل گفتی condemned 1 و 2 جزع بهترینها نسل قبل ..خودم رو xbox جفتشون تا آخر بردم..قسمت راز جنایت سر قطع شده زن تو بازی خیلی وحشتناک..باید دنبال قاتلش بگردی ..واقعأ شاهکار sega هست کاشکی ادامشو بسازن .

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
آره اونم سخت بود همش باید جا خالی میدادیم :)) برا من اون قسمت بیمارستان از همه سخت تر بود تا آخرش شانسی خوردیم تو دیوار افتادیم پایین ;)) مرحله رد شد بعدا که از اول دوباره بازی را رفتیم راهش را پیدا کردم :D

باید راه مار پیچ بیمارستان حفظ میکردی تا رد بشه واقعأ سخت بود

• Like
Reactions: live is life

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
اینم یه عنوان دیگه دوست داشتنی ps1 زمان خودش عالی بود ..سبک اشاره کلیک بود مثل دراکولا /.اول بازی شروع میشد تو یه موزه بودی باید یه مجسمه رو میدزدید..که داستان از این جا شروع میشد ..هنگام برداشتن مجسمه تو موزه یه اتفاقی میفتاد یه دریچه زمان باز میشد که به زمان قدیم سفر میکرد ..یادش بخیر.:-<

Louvre The Final Curse (2CD) (SLES-03158-13158) (FullRUS) (Kudos) (Front).jpg

213010775_2be04afc-4576-45b7-9e12-88ab0a79976d.jpg

• Like
Reactions: live is life

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,995
نام
احمد
دارک سولز 1 و بلادبورن.
البته این دو بازی رو خیلی وقته N بار تموم کردم و روزی 3-4 ساعت تو بازی هاشون هستم، از این ناراحتم دیگه همچین سبکی بازی نیست. همه بازی ها یا شدن انلاین یا لوت باکس یا اکشن مزخرف

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر