دسته های XBox 360 و تجهیزات اضافی آن

a_mehrabi_70

کاربر سایت
Jun 21, 2007
456
نام
AMIR HOSSEIN
سلام.
می بخشید آیا از دسته های x360 تو کامپیوتر هم استفاده کرد؟
چیز اضافه ای هم میخواد؟
ممنون میشم جواب بدید.
اینطور که من فهمیدم فقط دسته های قبلی ( دسته های با سیم ) میشه به PC وصل کرد و باهاش بازی کرد

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
دسته هاي وايرلس رو هم با يك گيرنده مخصوص مي شه به كامپيوتر وصل كرد
می بخشید قیمت هم دارید؟
تو تهران گیر میاد؟
از لحاظ کارایی چطوره؟
ممنون میشم جوابمو بدین چون چند وقته تو کف dmc4 هستم.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
می بخشید قیمت هم دارید؟
تو تهران گیر میاد؟
از لحاظ کارایی چطوره؟
ممنون میشم جوابمو بدین چون چند وقته تو کف dmc4 هستم.

این همون XBox 360 Wireless Gaming Reciver هست که قیمتش نباید خیلی گرون باشه توی ایران.
باید بگردی دنبالش.اگر پیدا نکردی بگو آقا پیام از دوبی برات بیاره :

Code:
http://www.xbox.com/en-US/hardware/x/xbox360wirelessgamingreceiver/

mokhtar

کاربر سایت
May 19, 2006
533
نام
mokhtar
این همون XBox 360 Wireless Gaming Reciver هست که قیمتش نباید خیلی گرون باشه توی ایران.
باید بگردی دنبالش.اگر پیدا نکردی بگو آقا پیام از دوبی برات بیاره :

Code:
http://www.xbox.com/en-US/hardware/x/xbox360wirelessgamingreceiver/

سلام الان این میشه از کجا پیدا کرد

من شنیدم یه سیمی هست که به سر کنسول وصل میشه و یه سر دیگه یوسبی داره

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام الان این میشه از کجا پیدا کرد

من شنیدم یه سیمی هست که به سر کنسول وصل میشه و یه سر دیگه یوسبی داره

این رو ممکنه پیام بتونه برات بیاره.باید بگردی ببینی پیدا میشه یا نه... :smile:
راحت گیر نمیاد

boy_ofpersia

کاربر سایت
Dec 31, 2008
250
نام
آرمان
این دسته ی با سیم به هیچ روشی توی تهران-کرج پیدا نمیشه؟
به NextGen هم زنگ زدم، نداشت:(
این دسته هایی که با شکل و شمایل دسته های xbox360 توی بازار هست، کارایی های دسته ی ارجینال رو داره؟ چون من هدفم اینه یدونه دسته با سیم بگیرم بشینم با پی سی بازی کنم، چون دسته ی پیشنهاد شده در همه ی بازی ها همین دستست!
جدیدا یه دسته ی فراسو دیدم که شبیه سازی شده ی دسته xbox هست!
http://farassoo.com/product/gamepad/fgp-660.htm
شاید تا حالا 6-7 تا دسته خریده باشم که همشون آشغال بودن و با بیشتر بازی ها سازگاری ندارن! به نظرتون اینم از همون آشغالاست؟

ha.sun

کاربر سایت
Apr 22, 2009
19
نام
hasan
http://www.narenji.ir/content/view/1319/1/قلاب ماهی گیری

این وسیله غیر معمول، در واقع یک چوب ماهیگیری برای کنسول بازی Xbox360 است. قبلاً هم وسایل مختلفی از تفنگ‌های لیزری گرفته تا گیتار برقی مخصوص کنسول های بازی عرضه شده است، اما این چوب ماهیگیری که برای Xbox360 طراحی شده، ظاهراً جدید ترین ابزار جانبی آنها تا امروز است که بسیار واقعی‌تر از بقیه به نظر می‌رسد.
اگر هنوز لذت ماهیگیری را تجربه نکرده‌اید و به آن علاقه دارید، یا به تمرین بیشتری برای کسب تجربه در این کار احتیاج دارید، دوست ندارید با اتصال این چوب به Xbox360 خود بدون اینکه خیس شوید ماهی بگیرید؟

این لنس ماهیگیری با قیمت 69 دلار برای اکس باکس ارایه شده است و به زودی برای نیتندور wii و کامپیوتر هم به بازار عرضه خواهد شد.
the-strike-rod-20090423-600.jpg

منبع

HHS

کاربر سایت
Aug 20, 2008
99
نام
هادی
این دسته سیم دار ایکس باکس چجوری به پی سی وصل میشه؟ کار خاصی باید بکنیم؟ من که میزنم کار نمیکنه ولی رو کنسول مثل بلبل کار میکنه!(وقتی به پی سی وصل میکنم اون چهار تا چراغش روشن میشه و بعد از 5 ثانیه خاموش میشه و انگار نه انگار چیزی به این پی سی وصل شده!
در ضمن دسته سیم دار رو من خیلی راحت گیر آوردم!دیروز رفتم کنسول گرفتم (تهران ،میدان امام خمینی ،پاساژ لباف)به فروشنده گفتم دسته هم دارید گفت، آره !با سیم میخوای یا بی سیم! گفتم ارزونتره!بی سیمو گذاشت جلوم!گفتم چرا !گفت خوب با سیم نه باطری میخواد نه دنگ و فنگ داره واسه همین گرونتره ،منم خر شدم با سیم رو گرفتم!(ولی هم سبکتره هم راحتر شناخته میشه و هم مشکل عقب جلو بودن نداره (طول کابلش کافیه!)
طول کابل هم بیشتر از 3 متره حدودا 3 متر و نیم یا بیشتر (از نظر بلندی مشکلی نداره)

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
این دسته سیم دار ایکس باکس چجوری به پی سی وصل میشه؟ کار خاصی باید بکنیم؟ من که میزنم کار نمیکنه ولی رو کنسول مثل بلبل کار میکنه!(وقتی به پی سی وصل میکنم اون چهار تا چراغش روشن میشه و بعد از 5 ثانیه خاموش میشه و انگار نه انگار چیزی به این پی سی وصل شده!
در ضمن دسته سیم دار رو من خیلی راحت گیر آوردم!دیروز رفتم کنسول گرفتم (تهران ،میدان امام خمینی ،پاساژ لباف)به فروشنده گفتم دسته هم دارید گفت، آره !با سیم میخوای یا بی سیم! گفتم ارزونتره!بی سیمو گذاشت جلوم!گفتم چرا !گفت خوب با سیم نه باطری میخواد نه دنگ و فنگ داره واسه همین گرونتره ،منم خر شدم با سیم رو گرفتم!(ولی هم سبکتره هم راحتر شناخته میشه و هم مشکل عقب جلو بودن نداره (طول کابلش کافیه!)
طول کابل هم بیشتر از 3 متره حدودا 3 متر و نیم یا بیشتر (از نظر بلندی مشکلی نداره)
یه سر به این تاپیک برن!
اینم لیست بازیایی که به طور کامل این کنترلر رو ساپورت میکنن!
آخرین درایور این کنترلر برای xp sp2!

mroohnikan

کاربر سایت
Oct 29, 2008
163
نام
مهدی
سلام دوستان من یه مشکلی دارم
دسته من اون اتصال برای وصل کردن هدستو نداره یعنی از اول روش نبوده میخواستم ببینم جایی گیر میاد؟

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
سلام دوستان من یه مشکلی دارم
دسته من اون اتصال برای وصل کردن هدستو نداره یعنی از اول روش نبوده میخواستم ببینم جایی گیر میاد؟
جان !!!! مگه میشه ؟؟؟؟ فکر کنم دسته شما تقلبی باشه ! چون حتی قدیمی ترین و جدید ترین دسته هم این رو داره !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر