دسته های XBox 360 و تجهیزات اضافی آن

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دسته بی سیم Halo3 Limited Edition

این دسته بعد از عرضه بازی Halo 3 همزمان با عرضه کنسول های مدل Halo3 Special Edition وارد بازار شد که زمینه این دسته تصاویری از بازی Halo 3 می باشد.

این دسته به همراه خود مجسمه(فیگور) شخصیت بازی را دارد.

packagingHalo3Controller_C.jpg

packagingHalo3Controller_S.jpg

برای دیدن دیگر امکانات این دسته بی سیم می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید :

Code:
http://www.xbox.com/en-GB/hardware/x/xbox360halo3wirelesscontrollerbrute/

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
کیبورد Messenger برای چت در محیط XBL

این کیبورد که به Messenger Kit شهرت داره استفادش در محیط XBox Live برای چت های نوشتاری هست.
خیلی از کاربران XBox 360 که توی XBL چت می کنن نیاز به همچین چیزی دارن چون تایپ با استفاده از 4 کلید اصلی و کلید های جانبی دیگر مقداری سخت هست.
کیبورد مذکور در زیر دسته XBox 360 قرار میگیره و برقش رو از پورتی می گیره که فیش هدفون همراه کنسول توی اون قرار می گیره.
در ضمن این کیبورد به طوری روی دسته شما قرار می گیره که استایل دسته به هم نمی ریزه و شما هم زمانی که دسته رو توی دست می گیرید اصلا اذیت نمی شید.

boxchatpad.jpg

اطلاعات بیشتر،عکس بزرگ و تریلر این کیبورد رو می تونید توی سایت XBox.Com ببینید :

Code:
http://www.xbox.com/en-GB/hardware/x/xbox360messengerkit/

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دسته های XBox 360 در دو مدل در بازار موجود می باشد.سیمی و بی سیم.

دسته سیمی با پک Core عرضه میشد که بعد از به روی کار آمدن پک Arcade هم دیگر با پک دیده نمی شود و هم در بازار بسیار کم یاب شده است.
دسته بی سیم که در حال حاضر برو روی کنسول ها عرضه می شود دارای رنگ های مختلفی می باشد.رنگهای سفید،مشکی،صورتی،آبی و رنگ سبز(در پک Halo3 Special Edition) در حال حاضر برای XBox 360 ساخته شده است.
این دسته ها از تکنولوژی 2.4 گیگا هرتزی بی سیم استفاده می کنند که برد کیت بی سیم آن تا 30 قدم دور از کنسول می باشد.همچنین پورتی برای اتصال هد ست نیز در زیر دسته ها موجود می باشد.
لازم به ذکر است دسته ای برای بازی Halo3 عرضه شده که برای زمانی محدود در بازار موجود می باشد و در تاپیک های قبلی به نمایش گذاشته شده است.

boxbluecontrolleremea.jpg

packwirelesscontrollerlightblue.jpg

boxpinkController.jpg

boxbruteController.jpg

boxxbox360controller.jpg

boxxbox360WirelessController.jpg

اطلاعات و تصاویر از دسته بی سیم :

Code:
http://www.xbox.com/en-GB/hardware/x/xbox360wirelesscontroller/

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
HeadSet بی سیم

Headset بی سیم که بر روی Pack های XBox 360 موجود می باشد برای استفاده در XBox Live و برای صحبت کردن و گوش دادن به صحبت های بازیکنان استفاده می شود.

این Headset قابلیت بلند و کوتاه کردن صدا و حتی قطع کردن آن را دارد.این Headset دارای یک گوشی + میکروفون می باشد.گوشی این Headset قابلیت چرخیدن تا 90 درجه را به یک طرف دارد و همچنین پارازیت نیز بر آن اثر ندارد.

boxxbox360Headset.jpg

packagingxbox360Headset.jpg

اطلاعات بیشتر :

Code:
http://www.xbox.com/en-GB/hardware/x/xbox360headset/

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
Wireless Gaming Receiver for Windows

این رسیور بی سیم برای اتصال همزمان چند وسیله جانبی XBox 360 استفاده می شود.استفاده همزمان از 4 دسته بی سیم و 4 هدست بی سیم از قابلیت های این رسیور می باشد و تا 30 فوت فاصله با وسایل وایرلس از آن ها پشتیبانی می کند.جالب است که جدیدترین وسایل جانبی بی سیم XBox 360 با این رسیور سازگاری دارند.
این دستگاه قابلیت پشتیبانی از PC و XBox 360 را دارد.بلندی سیم USB آن نیز 6 فوت می باشد.
در اصل این دستگاه برای کار با لوازم جانبی XBox 360 مانند دسته های بی سیم برای بازی در محیط ویندوز ساخته شده است.
در ضمن جدیدترین درایور های نرم افزاری این قطعه برای Windows Vista موجود می باشد.

boxpcWirelessAdapter.jpg

اطلاعات بیشتر :

Code:
http://www.xbox.com/en-GB/hardware/x/xbox360wirelessgamingreceiver/

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام

این receiver رو میشه تو تهران گیر اوررد؟ به چه قیمتی و از کجا؟

ممنون

باید بگردی...چیزی نیست که توی ایران راحت پیدا کنی...

ولی به فروشگاه های زیر زنگ بزن :

Parto Games
West Game
Next Gen
Max Game
Pixel
اگر دیدی اینا ندارن بگو آقا پیام از دوبی برات بیاره... ;)

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من می خواهم یک دسته اضافی برا X360 ام بخرم.
کسی می دونه دسته بی سیم یا با سیم قیمتش چنده؟از کجا بخرم بهتره؟؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من می خواهم یک دسته اضافی برا X360 ام بخرم.
کسی می دونه دسته بی سیم یا با سیم قیمتش چنده؟از کجا بخرم بهتره؟؟

اول این که کنسولت اگر سفید هست دسته سفید بخر که ست باشه...
دوم این که اگر دوست داری رنگ خاصی بخری مثلا از این رنگهای جدید که توی پست های بالا هست می تونی از آقا پیام بگیری.من رنگ آبی و صورتی توی مغازه ش دیده بودم.
ولی خوب PartoGames.Com و NextGen هم فکر کنم داشته باشن... ;)

frgt10lars

کاربر سایت
Dec 4, 2007
19
آقا من ميخواهم براي كامپيوترم يك دسته Xbox 360 تهيه كنم .رفتم وست و پرس و جو كردم فقط بيسيم داشت كه خيلي هم گرون بود.لطفا يك جاي مطمن يا يك فرد مطمن را معرفي كنيد كه من بتونم ازش دسته هاي با سيم تهيه كنم.شماره يا آدرس يا پل ارتباطي با يك آدم مطمئن را بديد البته اگه براتون مقدوره.خواهشن كسي آدرس اين شادي رو نده كه يك مشت آدم .... توش مشغول امرار معاشند.!!!!!!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آقا من ميخواهم براي كامپيوترم يك دسته Xbox 360 تهيه كنم .رفتم وست و پرس و جو كردم فقط بيسيم داشت كه خيلي هم گرون بود.لطفا يك جاي مطمن يا يك فرد مطمن را معرفي كنيد كه من بتونم ازش دسته هاي با سيم تهيه كنم.شماره يا آدرس يا پل ارتباطي با يك آدم مطمئن را بديد البته اگه براتون مقدوره.خواهشن كسي آدرس اين شادي رو نده كه يك مشت آدم .... توش مشغول امرار معاشند.!!!!!!

کلا کم یاب هست دسته سیم دار.می تونی به فروشگاه پرتو،نکست جن،پیکسل یا مکس گیم مراجعه کنی.این هم سایت هاشونه :

NextGen.IR
PartoGames.Com
MaxGame.IR
Pixel385.Com

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر