دسته های XBox 360 و تجهیزات اضافی آن

Lord Aria

کاربر سایت
Nov 26, 2009
151
سلام دوستان
من یه دسته xbox وایرلس و یه ریسیور واسه کامپیوترم گرفتم. آنالوگش همونطور که توو شکا پایین مشخصه یه کم مشکل داره. به نظر شما ایراد میتونه از ریسیور باشه یا دسته؟ درضمن دسته هم مطمئنم اصل هستش
37809151635410335069.png

باسپاس

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
دوستان یه دسته Xbox360 wireless for PC گرفتم که مخصوص کامپیوتر هست و داخلش یه رسیور وایرلس هم داره، حالا میخوام یه دسته دیگه بگیرم، میخواستم بدونم این یکی دسته رو میتونم از دسته وایرلس 360 استفاده کنم، به رسیور وایرلس همین کانکت میشه؟

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
910
نام
amin
دوستان یه دسته Xbox360 wireless for PC گرفتم که مخصوص کامپیوتر هست و داخلش یه رسیور وایرلس هم داره، حالا میخوام یه دسته دیگه بگیرم، میخواستم بدونم این یکی دسته رو میتونم از دسته وایرلس 360 استفاده کنم، به رسیور وایرلس همین کانکت میشه؟

آره داداش . میتونی تهیه کنی تا 4 دسته رو ساپورت میکنه .

mohammad_109

کاربر سایت
Nov 13, 2014
130
نام
محمد
سلام
دوستان این دسته xbox 360 wireless for windows همه بازیهارو ساپورت میکنه ؟
باطریاش چند وقته تموم میشه ؟ اون دوستای که دارن چطوری شارژ میکنن باطریشو ؟
من تاحالا با دسته بازیهای اول شخص رو انجام ندادم
بازیهای مثل call of duty و ....
میخواستم بدونم بادسته راحت تره یا موس و کیبرد ؟

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
910
نام
amin
سلام
دوستان این دسته xbox 360 wireless for windows همه بازیهارو ساپورت میکنه ؟
باطریاش چند وقته تموم میشه ؟ اون دوستای که دارن چطوری شارژ میکنن باطریشو ؟
من تاحالا با دسته بازیهای اول شخص رو انجام ندادم
بازیهای مثل call of duty و ....
میخواستم بدونم بادسته راحت تره یا موس و کیبرد ؟

دوست عزیز موس و کیبرد واسه بازی های اول شخص یه چیز دیگست و معلومه بازی با موس و کیبرد در بازی های اول شخص راحتره و بهتره ولی میتونی این بازی ها رو هم با دسته بازی کنی و خودتو به اون عادت بدی وگرنه اصلا نمیتونه واست جالب باشه . البته حتما از گیمپد مایکروسافت استفاده یا از این گیمپد حرفه ای ها .

king_of_software

کاربر سایت
Jul 25, 2007
128
دوستان سلام
راستش من این سوال رو در بخش ps3 هم مطرح کردم ولی جوابی نگرفتم البته شاید جواب مثبت نداشت
به هر حال گفتم اینجا که هم مطرح کنم شاید اینجا دوستانی باشن که به جواب رسیده بتشند

آیا بالاخره راهی پیدا شد که دسته ایکس باکس 360 رو به ps3 زد
البته اگر رابطی نیاز داره طوری باشه تو ایران پیدا بشه،چون یه سری اداپتور هست ولی تو ایران خیلی کمیاب هست یا نیست.

ممنونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر