در نسل بعد ps4 وx720 کدام را خریداری میکنید

کدام ps4 یا x720

• مجموع رای دهنده‌ها
    115
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوست عزیز چه سوالایی می پرسیا!!!
تا اون موقع کی مرده کی زنده بعد معلومه دیگه کسایی که عشق سونی هستن میرن رو ps کسایی هم که مایکرو میرن xbox

• Like
Reactions: Mojtabadj88

ppx36

کاربر سایت
Nov 27, 2011
6
کی گفته xbox 3d نداره ؟؟؟؟ قابل توجه شما که خیلی وقته 3d روی xbox هم اومده ( Crysis 2 + Gears Of war 3 + Batman arkham city ) اینارو که من میدونم 3d ساپورت میکنن !

لطفا دوستان اشتباه سخن نگوین و از صحت حرف خود باخبر شوند و سخن بگویند در حال حاضر بهترین بازی سال 2011 که u3 و چند بازی دیگر ps3 دارای 3d هستند و از این به بعد فقط سونی 3d میزند نه 360.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دوست عزیز چه سوالایی می پرسیا!!!
تا اون موقع کی مرده کی زنده بعد معلومه دیگه کسایی که عشق سونی هستن میرن رو ps کسایی هم که مایکرو میرن xbox

یک مورد جالب دیگه اینه که چجوری راجب چیزی که ندیدم نمیدونیم چی هستش نظر بدیم .

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
لطفا دوستان اشتباه سخن نگوین و از صحت حرف خود باخبر شوند و سخن بگویند در حال حاضر بهترین بازی سال 2011 که u3 و چند بازی دیگر ps3 دارای 3d هستند و از این به بعد فقط سونی 3d میزند نه 360.
دوست عزیز من از صحت حرف خودم با خبرم . من بحث TV نکردم که میگی سونی فقط 3d میزنه . من بحثم استفاده از فناوری 3d بود که گفتم اون 3تا بازی از این فناوری پشتیبانی میکنن .
انگار شما از صحت حرف خودت با خبر نیستی و بهت پیشنهاد میکنم یکم اطلاعات عمومی خودت رو تقویت کنی .
اگرم با خبری از صحت حرفات که LooooooooL !!!

ARMIN3DX

کاربر سایت
Aug 22, 2010
204
نام
Arm!n
قطعا PS4 . به شخصه ترجیح میدم جدای LineUp نرم افزاری که هنوز مشخص نیست ،کنسولی بگیرم که حداقل سالم بمونه بعد 2 ماه و بشه باهاش بازی کرد ! تو این نسل کیفیت ساخت بسیار مزخرف x360 مشخص شد برام.

• Like
Reactions: Scαrface

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
من PS1 و PS2 رو تجربه کردم و بعدش رفتم سراغ 360 و به نظرم از Ps3 بهتره و احتمالا نسل بعد هم با توجه به اینکه 360 موفق بوده برم سراغ Xbox 720...

Sâlar

کاربر سایت
Aug 15, 2010
509
نام
سالار
عزیز دل برادر ، هیچ کدوم از گزینه ها هنوز تایید رسمی نشدن !

حالا شما اومدی واسشون نظر سنجی گذاشتی ؟؟؟ :D

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
هر کدوم که هک نشه........... مسلما کنسول سونی دیر تر از رقیبش هک می شه....

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
آخه هنوز هیچ اطلاعی نداریم. چطوری بگیم چی می خریم؟ زوده یه کم این نظرسنجی واقعا. اگه چیزی هم بگیم، با توجه به همینی که الان دستمونه گفتیم.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
هر دو تاش
بنظرت یه گزینه هردو جا نمونده ؟؟؟؟؟؟!!

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
قطعا هر جفتشون ... البته اگه عمر و پولی در بساط باشه! به امید هک شدن هر چه سریع تر اون ها!

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
خدایی یعنی چی این سوال؟
سوالت مثل این میمونه که من از تو بپرسم کدوم یکی از بچه هاتو بیشتر دوس داری در حالی که تو هنوز حتی زن هم نگرفتی!
ولی به هر حال 720!:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر