در ماه چقدر هزینه ی خرید بازی می کنید؟

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
اون اول که psp گرفتم 100 هزار پول بازی دادم 2 تا umdگرفتم ارجینال
هر 2 یا 3 ماه 50 یا 60 پول بازی ارجینال میدادم
تا گذشت که 360 گرفتم الان ماهی 30 پول بازی 360 میدم
داداشم میگه اگه اینقدری که تو پول بازی دادی اگه جمع میکردی بیلگیتس میشدی
تو زندگی مهم عشق و حال کردن هست روزیه آدم هارو خدا میده به اندازه مصرف اونا اگه کم بخوای کم میده اگه زیاد بخوای زیاد میده تا میتونید تو زندگی عشق کنید
در کل من سالیانه 1.5 تا 2 میلیاون پول کنسول و سخت افزار و گیم میدم

DaxvsOmid

کاربر سایت
Feb 10, 2011
40
بابا خوش بحالتون شما که هیچی پول نمیدین برا بازی من ماهی ۸۰ تومن مستقیم میدم برا بازی
(بازی ps3 گیفت کارت آیتیونز)
غیر مستقیم هم ماهی ۱۷ تومن برا اینترنت

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
من که هیچی پول نمیدم ! همیشه دانلود می کنم , قبلا الکی الکی کلی پول می دادیم اما الان دیگه یه مدت مدیدی هست خودمون دانلود می کنیم :d

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
بستگی بهش داره واسه چه کنسولی باشه اما چون PS3 اوریج میزنم معلوم نیست اما همین ماه حدود 130 تومن خرج کردم واسه KZ3 و GT5 , گاهی هم جز خرید 2 , 3 تا بازی واسه psp خرج دیگه ای نداره که اونم میشه 1 تا 2 هزار تومن . 360 هم که بازی میکردم متوسط ماهی 15 تومن یعنی اگر اوضاع به وفق مراد بود ماهی 4 , 5 بازی میشد .

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
بستگی به اون ماه داره اگه بازی های خوبی وارد بازار بشن شاید تا 30 هزار تومن هم خرج بازی تو اون ماه کنم ( البته فقط برای pc )

بعضی از ماه ها هم هست که من حتی یدونه بازی هم نخریدم

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
من قبلنا شاید ماهی 10 تومن اینطورا می دادم. ولی الان یه سالی هست که هرچی می خوام رو فقط دانلود می کنم. مگه بازی اصل PS3 لازم باشه که اون رو باید براش هزینه کرد دیگه.

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
یه زمانی پول زیاد میدادم اما وفتی دیدم چیزی جز انلاین battlefield و call of duty و یک سری بازی ریسینگ مثل gt و fm حال نمیده بهم بسنده کردم به همینا :d

POPO X

کاربر سایت
Aug 20, 2011
276
نام
پوریا
wii دو هزار تومان
xbox360 پنج هزار تومان
pc پول خاصی نمیدم نهایت از رفیق میگیریم
ds هم دانلود میکنم
ps3 ندارم ولی خیلی دوست دارم داشته باشم

art73

کاربر سایت
Aug 21, 2011
506
نام
علی
ماهی 9 تومن شاید اگر بازی معروف بیاد چون بازار پی سی عنوانای جالبش جدیدا کم شده ( یا من اینطوری فکر میکنم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر