در خرید های اینترنتی از اشخاص ناشناس بیشتر دقت کنید!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dyaco

کاربر سایت
Jul 31, 2014
85
دوستانی که پولشونو پس گرفتن می تونن شکایت کنن حداقل به خاطر جعل اسناد

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,592
انگشت ها سمت من نره! خب من پوامو گرفتم برا چی شکایت کنم؟! اصلا نه دلیلی داره و نه قبول میشه!:d
در مورد شکایت کردن دیگران هم فقط نظرم رو گفتم انتخاب کردن یا نکردنش با شماست!
اگه شما قصد شکایت نداری!
بی زحمت از فردا پولتو خوردن دیگه نیا اینجا تاپیک بزنی 5 نفرم دور خودت جمع کنی بعد بگی من شکایتی ندارم
به نظرم هدف از زدن این تاپیک زنده کردن پولت بود تا آگاهی دادن به مردم

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
به قول دوستمون الان که این پسر پشیمونه و داره جبران میکنه..
شاید بگین اینطوری پررو میشه و به کارش ادامه میده ولی اونور قضیه هم هستش که وقتی یه نفر جلوی دوست و آشنا و خانواده آبروش ریخته بشه..
دیگه از این به بعد ترس آبرو هم نداره چون قبلا به فنا دادتش.فقط من تو یه چیز نگرانم که شاید آبروش قبلا ریخته شده و الان داره فیلم بازی میکنه ولی آدم باید مثبت ببینه
دیگه ابرویی هم مونده براش خدایی خوب رویی داره میاد چپ و راستم کامنت میزاره مشخصه اعتماد به نفس بالایی داره صفحه اول همه عکس مشخصاتش رفته بدم دفعه اولش نیست سابقه داره تو این کارا! من یک هزارتومن تو معامله به یک کلاهبردار دیگه سایت که اسمش نمیارم و گم و گور شده دادم ولی انقدر معذرت خواهی کردم و پیام دادم اخر 2 تومن ریختم تو کارتش بجای هزار کلا تو بازارسنتر افراد با انواع و اقسام هستن که باید مواظب بود

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
اقا ایشون اگه میخواست درست بشه و ترسیده بود از ابروش نمیرفت تو همین چند روز چند نفرو تیغ بزنه که پول اینها رو بده بعد بگه میخواستم قرض بگیرم از شما :D
ایشون 99% درست بشو نیس

sami_nik

کاربر سایت
Oct 4, 2006
247
اگه شما قصد شکایت نداری!
بی زحمت از فردا پولتو خوردن دیگه نیا اینجا تاپیک بزنی 5 نفرم دور خودت جمع کنی بعد بگی من شکایتی ندارم

نه دوست من هدف این نیست که پولمون برگشته (البته پول منو هنوز نداده)حالا دیگه شکایت نمیکنیم من خیلی باهاش صحبت کردم قول داده دیگه این کارو نکنه اونقدراهم که میگید حرفه ای نیست. من بارها امتحانش کردم اصلا کسی که حرفه ای باسه که نماد تو تاپیک هی جواب مارو بده بعدشم کسی که حرفه ای باشه با همون خط وهمون شماره حساب وحتی همین اسم کلاه برداری نمیکنه. کی بود جمع میکرد میرفت فقط بهش فرصت دادیم تا دیگه تکرار نکنه اگه کرد بلافاصله شکایت میکنیم بهشم گفتم حواسم تو انجمنهای مختلف بهت هست

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
دوستان شما اون تاپیک پرشین تولز که برای 3 سال پیش هست رو دیدن یکی از بچه ها لینکش رو گذاشته بود ایشون کارش همین هست، همه این پشیمونی و "از فردا کار پیدا کردم" و ... همش کشک هست

اگه حتی 1% فکر می‌کنید که ایشون یهو کاری که سال هاست داره انجام میده رو یه شبه میزاره کنار به راه راست هدایت میشه خیلی ساده‌اید کلید اسرار هم اینطوری نیست داستان هاش.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,792
نام
حامد
20 صفحه رو خوندم.واقعا متاسفم که دوستان تحت تاثیر فیلم این کاربر قرار گرفتن و از شکایت منصرف شدن. مگر طی همین 2 روز همین امامی نمیخواست کلاه این دوستمون رو هم برداره؟ بعدش هم گفت میخواستم ازش قرض کنم.

اقا به این ادم رحم نکنید
همین امروز عصر میخاست 150 تومن در عوض دوتا بازی از من دزدی کنه
ادم نشده.تو وایبرپیام میداد هر کسی خواست پیامهاشو نشونتون میدم
به من زنگ زد کلی التماس کرد که شکایت نکنم
فرصت دادن به همچین ادمی مثل دادن یه گلوله اضافی برا کشتنته
از شانسم چون این تاپیک رو دیده بودم شناختمش.
به من گفت که نگم و تا فردا ساعت 12 پول همه رو واریز میکنه.بهش رحم نکنین که صد در صد ادمای بیشتری رو تیغ میزنه
هر کسی باور نداره اس ام اس هاش مکالمش که بهم زنگ زد و التماس کرد و وایبرش موجوده بگه تابهش نشون بدم

آره درسته از بس امروز بهم فشار اومد مجبور شدم نمیتونستم بقیه پول اینا رو جور کنم
گفتن سر فرصت پول شما رو هم میدم که قبول نکردی به عنوان قرض میخواستم

داداش کلا 3 نفر هستن من با زار بدبختی راضیشون کردم بعد شما به راحتی میای خرابش میکنی امروز پدرم در اومد دیگه بسمه
من اگر میخواستم با یک کارت دیگه اینکارو کنم که تا حالا همین امامی نبود
آقا خواهشن بس کنید نوکر همتونم هستم انسان جایزالخطاست پس توبه به چه دردی میخوره حداقلش اینه که به کاربری که امتیاز نداره اعتماد نمیکنید و دوستان هم تو معملاتشون بیشتر توجه میکنن و از واسطه استفاده میکنن
دوستان مگه شما مسلمان نیستین پس فرق شما با کشورهای نا مسلمان چیه
آقا من بازم عذرخواهی میکنم

داداش من مشکلی ندارم اگر هم تا حالا ازم شکایت نشده فقط به خاطر خانوادم بوده چون اونل آدمای آبرومندی هستن و خدا بهشون رحم کرده و الآن هم داره بهم اخطار میده
من اگر بتونم پول این دوستان رو بدم و این دفعه از سرم رفع بشه دیگه میرم ول خدا رو شکر میکنم و دوما از همه دوستان حلالیت میطلبم و میرم دنبال کار درست و حسابی که بتونم سرمو بالا بگیرم

واقعا با این پست ها همه رو مسخره کرد. ترول کرد. واقعا کسی متوجه نشد که این اقا داره به ریش همه میخنده و این پست ها رو میذاره.

این قسمت : توبه و حلالیت طلبیدن - کلید اسرار :d
اینو خوب اومدی. خوشم اومد که شما متوجه شدی!

ببین مدیر گرامی
این پولی که دادم به دوستان از هیشکی پول کلاهبرداری نکردم اون پول رو قرض کردم با هزلر بدبختی
1 من وفتی تو یه سایت دیگه بن شدم اینجا هم 2 3 تا منفی گرفتم چطور میتونم پول از کسی گرفته باشم حاظرم به جان مادرم قسم بخورم
2 پس دیگه حرف بیهوده نزنین همینجا باز میگم 3 اگر دیدین یک بار دیگه از کسی پول گرفتم همه مدارکو ببرین و شکایت کنید
پس خواهشن دیگه اینقدر اذیتم نکنید
1 خوبه همین پریروز بود که کاربر crash پست گذاشته بود!
2 طلب کار هم هستی!
3 این اقا به قوانین اشناست. اگر پولتون رو پس گرفته باشین اون مدارک و.... در اینده هیچی نیست به جز کاغذ پاره!

جدا از همه چی سبک کار این ........ منو یاد اون داستان انداخت که طرف خر مرده رو به قرعه کشی میذاره 2 درهم. بعد 100 نفر شرکت میکنن.2 درهم برنده رو پس میده و 198 درهم کاسب میشه. این همون داستانه کسی که بیخیال شد که هیچی اونی که پیگیر شد پولشو پس میده!

iMehrdad

کاربر سایت
Jul 5, 2007
241
نام
Mehrdad
خوب تقریبا این تاپیک و کلمه به کلمه دنبال میکردم و در انتها فقط این شعر اومد تو ذهنم:

من انقدر غرق من هستم ، که تو از خاطرم رفتی
و تا این قاعده بر جاست ، من و تو هر دو بدبختیم
همه دنیا رو گشتمو ، فقط این رسم ما تنهاست
که وقتی آدمیت رو شغالا بردنو خوردن
فقط من سیر باشم ، بقیه مردن هم مردن

فقط امیدوارم وقتی همین یارو پول شخص یا اشخاص دیگرو بالا کشید بتونید با وجدانتون کنار بیاین.

آخرین ویرایش:

dk 313

کاربر سایت
May 30, 2010
339
خب بنده هم موفق شدم پول خودم رو از این شخص بگیرم!
اما نظرات و پیشنهادات بنده!
درسته این شخص سابقه ی طولانی در این کار داره ولی اصلا و ابدا در این زمینه حرفه ای نیست ! کسی که حرفه ای باشه آدرس و سایر مشخصاتش به این سادگی رو نمیشه و مهمتر اینکه با یه تهدید کوچیک هم اینقدر نمیترسه!
با تماس ها و پیامک بازی هایی که این چند روز باهاش داشتم کاملا ترس رو در وجودش احساس کردم! یعنی واقعا به هر دری می زد که پول من رو جور کنه!
از یه طرف ترس از خانوداش و مخفی کردن کاراش رو میشد فهمید! شبها که زنگ می زدی جواب نمی داد و بلافاصله اس می داد!
خیلی جالبه هر چی پول که بالا کشیده قبلا رو با ترس از شکایت پس داده و الان هم داره این کار رو می کنه!!!!
در اینکه کارش پست و زشته هیچ شکی نیست ولی این عذاب چند روزش تا حدودی کیفر کاراش بوده! -
اما پیشنهاد من اینه که!
به این شخص فرصت بدیم و شکایت نکنیم ولی به ۲ شرط :
شرط اول اینکه پول تمامی کسایی رو که بالا کشیده رو هم پس بده
دوم هم اینکه ما همه ی مدارک رو حفظ می کنیم ولی سری بعد متوجه بشیم که پول کس دیگه ای رو بالا کشیده ما هم اون موقع اقدام می کنیم!
بنظرم این بهترین روش هست هم اینکه همه به پولشون بدون دردسر می رسن و دوم هم اینکه این شخص می دونه که اگه این کار رو تکرار کنه چندین نفر شاکی داره که نه حکم دزدی بللکه کلاهبرداری رو براش رقم می زنه!
خلاصه اینکه تمنا دارم این روش رو قبول کنید تا هم این شخص هر چند کارش خیلی زشته ولی خب حداقل به خاطر بزرگی شما آبروش جلوی آشناها نره ! آبرویی که الان سر هیچ و پوچ ریخته بشه شاید مسیر آینده ی زندگیش رو در بد مسیری قرار بده و هم اینکه هم مال باخته ها به پولشون می رسن و مهمتر هم مدارک رو حفظ می کنیم تا در صورت تکرار همه با هم دوباره اقدام کنیم!
به سلامتی.

ولی من به این مثل اعتقاد دارم:
سر گرگ را باید همان اول برید نه چون گوسفندان مردم درید.

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
دوستان واقعا ازتون ناامید شدم
تا پولتون رو داد همه چیز رو یادتون رفت
مالباختگان قبل از شما هم همین کار رو کرده بودند که حالا سر شما کلاه رفت
و حالا اگر این یارو سر بقیه رو هم کلاه گذشت مقصر شما هم هستید
خوب حالا به شما چی‌ دیگه این که پول شمارو داده :-/
یا به اصطلاح قول داده که آدم خوبی بشه l-)
متاسفم که این رو میگم اما شما خیلی‌ ساده و زود باورید
این کاری که این آقا میکنه یک نوع بیماریه
یک نوع اعتیاد هست
اینجور کس‌ها به این کارها عادت کرده اند، تا این کار رو نکنند قرار و آرامش ندارند
اینجور کس‌ها آسیب اجتماعی دیده‌اند، آسیب روحی‌ روانی، مبتلا به بیماری اجتماعی و درنهایت عادتهای زشت شده اند
به این زودی و با چند تا قول مشکل حل نمیشه.
این آقا خودش به کمک نیاز داره
اوّل اینکه باید تنبیه یا جریمه شه
بعدش هم باید به آسیب اجتماعی که اون دیده، رسیدگی شه.
باید از نظر روانی مورد درمان قرار بگیره و از نظر اجتماعی پذیرفته شه.

شماها همون کاری رو کردید که بقیهٔ دوستانه مالباخته کرده بودند....

اما همان آش و همین کاسه باقی‌ خواهد ماند
به نظر من بزرگترین کمک به دوست آسیب دیدمون در اوّلین قدم شکایت کردن ازش هست.

اگر این دوستمون خدایی نکرده فکرای بلند پروازانه تری به سرش زد : مثلا با قمه رفت تو خیابون بعدش گیر افتاد و زندگیش تباه شد یا سرش لبه چوبهٔ دار رفت اون موقع چی‌ .... ؟ :(
آیا به اونش هم فکر کردید؟
پس نباید از این بیشترش کنید
مشکلی‌ که دوستمون داره به این راحتیا حل نمیشه.....
پس لطفا ازش شکایت کنید.

امیدوارم که آیندهٔ این جوون خراب نشه و زندگی‌ خوب و آبرو مندانه ای رو داشته باشه.

آدم فقط یک بار زندگی‌ میکنه، پس چرا باید آدم بد باشه؟ o:-)

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
من مالباخته نیستم، ولی با توجه به سوابقی که توی نت داشته خیلی بعیده که بیخیال این کارا شده باشه.
به هر حال امیدوارم واقعاً تغییر رویه داده باشه، حتی اگه احتمالش 0.0001% باشه.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
اگه شما قصد شکایت نداری!
من اصلا و ابدا قصدم از زدن چنین تاپیکی زنده کردن پولم نبود چون امیدی هم به زنده شدن نداشتم فقط و فقط خواستم هشدار بدم !
اگه دقت کنید تو همون پستهای اول هم حرفی از شکایت و .... هم نبردم و الا می تونستم همونجا این شخص رو تهدید کنم!
تا اینکه تو همون پست اول یکی از بچه ها گفت که تو پرشین تولز سر من هم کلاه گذاشت و پولمو بالا کشید ولی با تهدید به شکایت سریع برگردوند من هم همونجا به عنوان تیری در تاریکی گفتم که مدارک قلمبه ای از جمله صدای ضبط شده و ... دارم که اصلا چنین چیزهایی وجود نداشت ولی دیدم تاثیر خودش رو گذاشت و این شخص گفت تا چند روز پول من رو بر می گردونه! من هم صبر کردم و طی این مدت به یک طریق خاصی فقط آدرسش رو پیدا کردم که بگم می دونم کجایی!
از همون ابتدا هم طی کردم که اگه پولمو بدی شکایتی در کار نیست و من صبر کردم و اون پول رو رویخت به حسابم و وقتی هم پول اومد از شکایتم گذشتم!
ضمنا پول اصلا مهم نبود ۱۵۰-۲۰۰ تومن برا گیمرهایی که این همه پول بازی و ...می دن واقعا ناچیزه ولی چون خیلی زور داشت که سرم کلاه رفته اقدام می کردم!
۹ روز تمام وقتی موتوری نزدیک مغازمون میشد نگاهم سریع به اون سمت می رفن که اینبار دیگه پست اومده ولی... ۹ روز الکی چشم انتظار بودم!...۹ روز الکی بازی داده شدم! سر این ها می خواستم پول رو برگردونم!
خب حالا پولم برگشت داده شده راهیی برای شکایت نیست و اگه داده نمیشد مطمپنا شکایت می کردم!
صرفا پیشنهاد دادم که مالباخته ها صبر کنن و پولشون رو بگیرن و اگه موفق نشدن اقدام کنن!
قسم می خورم هدفمم از این تاپیک زنده کردن پول نبود صرفا آگاه ساختن از وجود چنین شخصی بود و قصد به شکایت با پست های بعدی دوستان به ذهنم خطور کرد! چون همیشه ذهنیتی داشتم که شکایت کردن از کلاهبردارای اینترنتی خیلی سخت و پیچیده هست و کمتر به نتیجه می رسه!

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,876
نام
malek
این پست قبلی مال منه
"به قول دوستمون الان که این پسر پشیمونه و داره جبران میکنه..
شاید بگین اینطوری پررو میشه و به کارش ادامه میده ولی اونور قضیه هم هستش که وقتی یه نفر جلوی دوست و آشنا و خانواده آبروش ریخته بشه..
دیگه از این به بعد ترس آبرو هم نداره چون قبلا به فنا دادتش.فقط من تو یه چیز نگرانم که شاید آبروش قبلا ریخته شده و الان داره فیلم بازی میکنه ولی آدم باید مثبت ببینه"

قبلا کل تاپیک رو نخونده بودم و الان که خوندم دیدم شک من درست بود و این بابا قبلا به دفعات آبروش ریخته شده و الان داره خیلی راحت فیلم بازی میکنه.دوستانی هم که میگن طرف تازه کاره و مبتدی هستش راس میگن
به نظر منم خیلی مبتدی هستش و بهش نمیخوره دزد حرفه ای باشه.چیزی که مثلمه این هستش که طرف مشکل روانی حاد داره و تو اداره پلیس و مراکز بازپروری روانشناسای خوب خیلی زیاده

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
خوب تقریبا این تاپیک و کلمه به کلمه دنبال میکردم و در انتها فقط این شعر اومد تو ذهنم:

من انقدر غرق من هستم ، که تو از خاطرم رفتی
و تا این قاعده بر جاست ، من و تو هر دو بدبختیم
همه دنیا رو گشتمو ، فقط این رسم ما تنهاست
که وقتی آدمیت رو شغالا بردنو خوردن
فقط من سیر باشم ، بقیه مردن هم مردن

فقط امیدوارم وقتی همین یارو پول شخص یا اشخاص دیگرو بالا کشید بتونید با وجدانتون کنار بیاین.
الان ما شدیم آدم بده ی قصه و رفتیم کنار pes2200 ! :|
خدایی اگه خدای نکرده این شخص پول شما رو بالا می کشید و بعد پولتون رو بر میگردوند می رفتید شکایت؟!
بعد زدن همین پست ۲ نفر دیگه هم می خواست توسط این شخص سرشون کلاه بره ولی با دیدن این تاپیک طرف رو شناختن! حداقل برا ۲ نفر فایده داشته!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر