در خرید های اینترنتی از اشخاص ناشناس بیشتر دقت کنید!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
داداش من مشکلی ندارم اگر هم تا حالا ازم شکایت نشده فقط به خاطر خانوادم بوده چون اونل آدمای آبرومندی هستن و خدا بهشون رحم کرده و الآن هم داره بهم اخطار میده
من اگر بتونم پول این دوستان رو بدم و این دفعه از سرم رفع بشه دیگه میرم ول خدا رو شکر میکنم و دوما از همه دوستان حلالیت میطلبم و میرم دنبال کار درست و حسابی که بتونم سرمو بالا بگیرم
این قسمت : توبه و حلالیت طلبیدن - کلید اسرار :d

pes2200

کاربر سایت
Sep 7, 2011
180
خودمونیم حالا تا الان چقدر کاسب شدی ؟! :d:|
ببین دوست عزیز من پول همشون رو برگردوندم یعنی الآن فقط به این 3 نفر بدهکارم میتونید از همونا که تو پرشین تولز تاپیک زدن سوال کنید

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
داداش من مشکلی ندارم اگر هم تا حالا ازم شکایت نشده فقط به خاطر خانوادم بوده چون اونل آدمای آبرومندی هستن و خدا بهشون رحم کرده و الآن هم داره بهم اخطار میده
من اگر بتونم پول این دوستان رو بدم و این دفعه از سرم رفع بشه دیگه میرم ول خدا رو شکر میکنم و دوما از همه دوستان حلالیت میطلبم و میرم دنبال کار درست و حسابی که بتونم سرمو بالا بگیرم
تا حالا اینهمه چرت و پرت تو یه پست ندیده بودم:d

اگه به وقتش ازت شکایت میشد خانوادت میفهمیدن چه پدیده ای هستی حداقل دورتو خط می کشیدن یا ادمت می کردن(البته اگر به گفته خودت اونا مثه تو نباشن)

دوستان اصلا حرفاشو گوش نکنید شکایت کنید که اگه نکنید نسبت به مالباختگان بعد خودتون مسیول و مقصر خواهید بود

.

([{•}])([{•}])

کاربر سایت
Aug 21, 2014
121
نام
Shayan Vaziri
ببین دوست عزیز من پول همشون رو برگردوندم یعنی الآن فقط به این 3 نفر بدهکارم میتونید از همونا که تو پرشین تولز تاپیک زدن سوال کنید
چرا عاقل کند کاری که باز آورد پشیمانی!

pes2200

کاربر سایت
Sep 7, 2011
180
خودمونیم حالا تا الان چقدر کاسب شدی ؟! :d:|

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
چرا دوتا دوتا پست میدی اوکی فهمیدم ! :d

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
تاپیک هندیه آیا :d
فقط یه پلیس هندی کم داریم :d
ولی نمیدونم چرا دلم واسه بعضیا میسوزه آخه این کارا چیه که میکنید.کسب روزی حلال آسونتر از کار خلافه و این قدرم فشار نداره

perseus

کاربر سایت
Aug 29, 2009
76
نام
مجيد
طبق ماده دو قانون تشدید مجازات مرتکبان ارتشا و اختلاس و کلاهبرداری مصوب 28/6/1364 مجلس شورای اسلامی وتایيد 15/9/1367 مجمع تشخيص مصلحت نظام٬ ذکر شده است که هرکس به نحوی از انحا امتيازاتی را که به اشخاص خاص به جهتداشتن شرایط مخصوص تفویض میشود٬ نظير جواز صادرات و واردات و آنچه عرفا موافقت اصولی گفته میشود٬ در معرض خرید وفروش قرار دهد و یا از آن سوءاستفاده نماید و یا در توزیع کالاهایی که مقرر بوده طبق ضوابطی توزیع کند٬ مرتکب تقلب شود و یا به طورکلی مالی یا وجهی تحصيل کند که طریق تحصيل آن فاقد مشروعيت قانونی بوده است٬ مجرم محسوب و علاوه بر رد اصل مال بهمجازات سه ماه تا دو سال حبس و یا جریمه نقدی معادل دو برابر مال به دست آمده محکوم خواهد شد.
طبق قانون ایشون حتی اگر پول دوستان رو هم برگردونن مجرم هستن و باید مجازات بشن و اگر مالباخته ها شکایتی نکنن ,در صورت دستگیری فرد و مشخص شدن جرم های گزارش نشده وافرادی که گزارش ندادن هم مشمول جریمه میشن.

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
دوستان عزیز ببخشید اینو میگم میدونم چه حالیه پولی از دست آدم بره که حق نیست ولی میخواستم بگم طرف اگه حتی قتل هم کرده باشه دادن فحش یا ناسزا خارج از انسانیته.اگه پولتون رفته بسیار خوب پیگیری قانونی هست و قانون به همون اندازه ی جرم جزای طرف رو میده.
حتی مامور قانونی که یه دزد و میگیره هیچ حقی نداره که طرفو با مشت و لگد بزنه اگر زده از طرف قانون نزده و اینا همه حق الناس دوستان.
آدم با شرایط بد نباید مدارا کنه ولی با ناراحتی و حال بد باید مدارا کنه که برای خود آدم بهتره

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر