در بازي هاي انحصاري HALO بزرگترين است

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
halo-4-41.jpg

با معرفی دوباره ی مسترچیف، مایکروسافت باز هم هیلو را در بین بزرگان صنعت بازی می بیند، تا جایی که Steve Beinner رئیس بخش بازاریابی جهانی Xbox در مصاحبه ای می گوید: "بزرگترين بازي انحصاري چيزي نيست جز Halo ".​

"بازگرداندن Master Chief كار بسيار بزرگي است، صادقانه ميگويم كاري كه سري Halo انجام داده است را كمتر بازي هايي انجام داده اند. بازي هايي كه بتوانند به اين اندازه بفروشند كم هستند. شما دو عدد عنوان نام برديد GTA و Call of Duty. اما اگر به بازي هاي انحصاري توجه كنيد، هيچ چيزي از Halo بزرگتر نيست."

تهيه كننده خانم Kiki Wolfkill نيز درباره ي Chief افزود :

"او نقطه ي كانوني بسيار قدرتمندي براي عنوان بعدي است. عنوان Halo مدتي است كه بدون شخصيت اصلي خود يعني Master Chief بوده است، و اين امر بدين معنا نيست كه چيزي از بازي هاي اين سري كم شده است. اما ما به قدري چيف را با تعادل و سمبليك ساخته ايم كه دل مردم براي او تنگ شده براي اينكه نميدانند چه اتفاقي براي او رخ داده است."

Halo 4 تعطيلات سال 2012 عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:

A R S A L A N

کاربر سایت
Nov 14, 2011
534
من خودم ایکس باکس دارم و طرفدار ایکس باکس هم هستم...
درسته یکی از بهترین عناوین هست ولی باید قبول کنیم که بهترین نیست

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
پست شما نشانه ی سوزش شماست دینگ دینگ ;;):D
آخ آخ میبینی تروخدا داره دود ازمون بلند میشه ;;) مایکروسافت وقتی یه جمله قصار میگه همه باید خوششون بیاد وگرنه میشن hater و سوخته، بعد دیوید کیج که یه چیزی میگه بمبارون میشه توسط مبارزان حق علیه باطل :-jبرای اسم Halo یه هاله مقدس درست کردید تو این سایت، برای من اهمیت نداره، حرف خودم رو میزنم. حالا میخواد خوشتون بیاد یا نیاد، به همین سادگی :D

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
آخ آخ میبینی تروخدا داره دود ازمون بلند میشه ;;) مایکروسافت وقتی یه جمله قصار میگه همه باید خوششون بیاد وگرنه میشن hater و سوخته، بعد دیوید کیج که یه چیزی میگه بمبارون میشه توسط مبارزان حق علیه باطل :-jبرای اسم Halo یه هاله مقدس درست کردید تو این سایت، برای من اهمیت نداره، حرف خودم رو میزنم. حالا میخواد خوشتون بیاد یا نیاد، به همین سادگی :D
مثه اینکه مفهوم بزرگترین واسه بعضی ها(حالا چه ناظم یا چه کاربر عادی)جا نیفتاده و با عکسا و gif های کاملا اسپم دم در تاپیک نشستن....."بزرگترین" مترادف یا هم خانواده "بهترین" "بالاترین متا"بهترین گرافیک" و .........نیست:dمنظور فن بیس و فروش که فکر نکنم هایپ باشه اگر اینم هایپ که دیگه هیچ........ .

.

.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
بنظر من تو 5 بازی برتر FPS تاریخ گیم هست ولی بهترین...........؟؟؟!! از نظر من نه

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
چیزی که برای ایشون اهمیت داره فروشه و خُب دیگه یه حقیقته که پرفروش ترین بازی انحصاری (حداقل تو این نسل) هیلوئه، سعی کنید باهاش کنار بیایید:D
توی نسل قبل هم فکر میکنم پرفروش ترین بود.
نسبت به فروش کنسول حساب کنی :D.

--------------------------------------
کلا یه نگاه به امتیاز های بازی بندازید که هیچ وقت نسخه های اصلی زیر 90 نشده و حتی نسخه های فرعی هم تقریبا همین هست.
از لحاظ فروش هم هر نسخه اش تقریبا به اندازه یک بازی مولتی پلتفورم روی هر سه پلتفورم، به تنهایی روی یه پلتفورم فروخته.
یادمه اون سال ها سالی که GTA IV اومده بود بعد یه سال، میزان فروش هیلو روی تک پلتفورم 360 بیشتر از فروش GTA IV روی تک پلتفورم بود و تقریبا با دوتا پلتفورم برابری میکرد :|.
میزان امتیاز های بازی هم گویای همه چیز هست.

کلا در باب بازی های انحصاری هیچ بازی ای در حال حاضر قدرت رقابت با Halo رو ندارهه

FIFA09

کاربر سایت
Mar 6, 2009
346
نام
هامون
مثه اینکه مفهوم بزرگترین واسه بعضی ها(حالا چه ناظم یا چه کاربر عادی)جا نیفتاده و با عکسا و gif های کاملا اسپم دم در تاپیک نشستن....."بزرگترین" مترادف یا هم خانواده "بهترین" "بالاترین متا"بهترین گرافیک" و .........نیست:dمنظور فن بیس و فروش که فکر نکنم هایپ باشه اگر اینم هایپ که دیگه هیچ........ .

.

.
خدا رو شکر که ماکروسافت مترجم هایی مثل شما رو داره
پس بزرگترین به معنی فروش هستش نه ؟
منم میگم آنچارتد بزرگترین بازی انحصاری این نسل هستش.
منظور از بزرگترین،از لحاظ کیفیت و نمرات و گرافیک بید.
راستی منظور از بید همان بود بید.
:)

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922

.

.

توی نسل قبل هم فکر میکنم پرفروش ترین بود.
نسبت به فروش کنسول حساب کنی :D.

--------------------------------------
کلا یه نگاه به امتیاز های بازی بندازید که هیچ وقت نسخه های اصلی زیر 90 نشده و حتی نسخه های فرعی هم تقریبا همین هست.
از لحاظ فروش هم هر نسخه اش تقریبا به اندازه یک بازی مولتی پلتفورم روی هر سه پلتفورم، به تنهایی روی یه پلتفورم فروخته.
یادمه اون سال ها سالی که GTA IV اومده بود بعد یه سال، میزان فروش هیلو روی تک پلتفورم 360 بیشتر از فروش GTA IV روی تک پلتفورم بود و تقریبا با دوتا پلتفورم برابری میکرد :|.
میزان امتیاز های بازی هم گویای همه چیز هست.

کلا در باب بازی های انحصاری هیچ بازی ای در حال حاضر قدرت رقابت با Halo رو ندارهه

تکلیف خودتون رو روشن کنید :D بالاخره فروش یا امتیاز؟ اگه بحثه فروشه که با یه مثال خیلی راحت نقض میشه البته اگه بانبول این نباشه که به نسبت تعداد کنسول، یا این نسل و اون نسل... اگرهم منظورتون امتیازه که هیچی جمله قصارتر میشه.

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
13315670081.gif

Go on haters! you`re making our days

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
خدا رو شکر که ماکروسافت مترجم هایی مثل شما رو داره
پس بزرگترین به معنی فروش هستش نه ؟
منم میگم آنچارتد بزرگترین بازی انحصاری این نسل هستش.
منظور از بزرگترین،از لحاظ کیفیت و نمرات و گرافیک بید.
راستی منظور از بید همان بود بید.
:)
اینش دیگه به تو و کسایی که مثه تو فکر می کنن هیچ مربوطیتی نداره
+
اگر خبر رو بخونید کسی که این جمله رو در مورد " بزرگترین بودن halo" گفته در ادامه گفته :
“There’s not many that have broken through and sold that much. You named two of them, [Grand Theft Auto] and Call of Duty. But if you look at platform exclusives, nothing is bigger than Halo.”

حالا ترجمه کن ببین کسی که اون جمله تیتر رو گفته چه منظوری در ادامه داشته

تکلیف خودتون رو روشن کنید :D بالاخره فروش یا امتیاز؟ اگه بحثه فروشه که با یه مثال خیلی راحت نقض میشه البته اگه بانبول این نباشه که به نسبت تعداد کنسول، یا این نسل و اون نسل... اگرهم منظورتون امتیازه که هیچی جمله قصارتر میشه.

منظور beinner که مشخصا فروش بوده چون خودش اشاره کرده......که از اون لحاظ فکر کنم بهترین البته احتمالا میگی gt شماره قبلی از halo3 هم بیشتر فروخته که درسته ولی حتما beinner منظورش اسن نسل بوده و زمانهای قدیم منظورش نبوده..........
از لحاظ امتیاز هم تو خبر نگفته ولی از اون لحاظ میشه قیاس کرد با بقیه..... .

.

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
تکلیف خودتون رو روشن کنید :biggrin1: بالاخره فروش یا امتیاز؟
فروش و امتیاز با هم ... :shrewd:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
منظور beinner که مشخصا فروش بوده چون خودش اشاره کرده......که از اون لحاظ فکر کنم بهترین البته احتمالا میگی gt شماره قبلی از halo3 هم بیشتر فروخته که درسته ولی حتما beinner منظورش اسن نسل بوده و زمانهای قدیم منظورش نبوده..........
از لحاظ امتیاز هم تو خبر نگفته ولی از اون لحاظ میشه قیاس کرد با بقیه..... .

.

اگه قرار باشه فقط این نسل حساب بشه، از Halo کلا 5 تا عنوان تو این نسل عرضه شده! شاهکاره الان؟ :D سری GT روی هم بیشتر از 65 میلیون فروخته و همینطوری هم ادامه داره، در حالی که آخرین امار فروش سری Halo به 50 میلیون هم نمیرسه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر