درخواست کمک - PSP های Brick شده

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
بابا شما که سورس رو نزاشتین ما بگیریم کلا کاره سختی چون باید پین هایی که مربوط به برنامه ریزیه رو پیدا کنیم..اما بعد کلی گشتن تونستم یه برنامه گیر بیارم که با وصل کردن usb پی اس پی مستقیم میری تو xmb دستگاه کار راحت شد چون بر قراری ارتباط usb خیلی اسونتره..
یه چی دیگه به اسم epsilon bios گرفتم که تو سایت گفته بود بریز تو روت مموری ولی فکر کنم باید بره تو فلش کارش مثل ریکاوری 3.3oe هست..کلا باید صبر کنیم که من اصلا نمیتونم:((

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
بمیرم برات روزای اول چقدر شاد بودی ها از اینکه داره درست میشه الان چی؟!!
خب به جای این دنگ و فنگ برو یک مدچیپ بگیر بده برات یگانه درست کنه دیگه
من 70 تومن جمع کردم
اگه پی اس پی اولیه درست بشه 300 بفروشم؟چون مدچیپ هم داره

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,541
نام
محمدرضا
یه راه دیگه هم هست.برو یه psp پیدا کن که مثلا صفحه نمایشش ترکیده یا یه همچنین چیزی!!!مادربوردش رو بردار بگذار رو کنسول خودت(البته به این آسونیا نیست:p)

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
من تو یه خراب شده به اسم آمل زندگی میکنم:biggrin1: تو این خراب شده تنها کسی که پی اس پی داره منم الانم اگر یه عده میدو نن پی اس پی چیه از برکات منه :-" منم که نمیتونم هی بیام تهران بگردم.. تو تایپیک در خواستها هم گفتم اگه کسی تو تهران مدچیپ یا مادربرد یا پی اس پی نابود شده که فقط مادربردش سالم باشه گیر اورد به ما هم ندایی بده:( :(( ولی انگار کسی نبود که دست یاری به سوی ما دراز کنه:cool: به یگانه هم یه بار زنگ زدم گفت به خاطر تحریم نمیتونم فعلا مد چیپ بیارم:mad: تنها راهی که مونده اینه که اینقدر با این مین خراب ور بریم تا فرجی حاصل بشه:dots: :praying: :praying: :praying:

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,541
نام
محمدرضا
یک فرد تو انگلیس گفته 50 پوند میگیرم درست میکنم.اون فرد تونسته به حافظه فلش دستگاه های بریک شده دسترسی پیدا کنه اما هنوز به کسی راه رو نشون نداده!!!

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
من یه برنامه گیر اوردم که اگه usb وصل باشه میشه مستقیم xmb رو لود کرد دو تا گزینه ی write xmb و read xmb داره همینو بس یه برنامه دیگه هم دیروز گیر اوردم که کاری به نوع فریمور نداره هر چی تو فلش باشه رو تو هارد میریزه (سورس fw ) حالا تنها چیزی که میمونه فعال کردنه usb هست ...اگه اشتب میگم بگین:confused:

choobin11

کاربر سایت
Aug 4, 2006
107
constantin و chalenge جان ....من فکر می کنم این Topic از همه مهمتره....خیلی مایلم یه راهی برای کار پیدا کنم فقط این که تنهایی نمی تونم ...می خواسنم که با کمک شما یه راهی پیدا کنیم که بشه flash رو دوباره پر کرد ...البته خودتونم میدونید که استفاده از روش MOD Chip هم خیلی سخته هم پیدا کردن این Chip set کاره سختیه...در هر حال من دارم دنبال روشی میگردم که راحت تر باشه...

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,541
نام
محمدرضا
الکی خودتون رو خسته نکنید هیچ راهی نیست که بشه درستش کرد.این یارو انگلیسیه هم یه آب زیر کاهیه:cheesygri در ضمن من به دارک الکس و MPH که ایمیل دادم گفتم آیا راهی هست جفتشون گفتن ما کنسول رو ازت می خریم!!!
یعنی چی یعنی اوناهم میدونن اما نمیگن.باید خیلی خدا باشی تو کار سخت افزار و فلش تا بتونی به حافضه دسترسی پیدا کنی...USB MODE هم فعال نمیشه چون سیستم عاملی روی کنسول نیست که بخواد فعالش کنه;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر