درخواست کمک برای دویل می کرای 3

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
سلام

آقا(و خانوم:cheesygri)من توی مرحله ی 5 بازی دویل می کرای 3 گیر کردم.بعد از این که با عقاب ها جنگیدیم و با دلقکه مبارزه کردیم(فرار می کنه),به تالار اصلی بر مگردم.همونی که یه راه پله ی بزرگ داره.می رم و اون دستگاهه را روشن می کنم(همونی که طبقه ی دوم را باز می کنه و یه دونه از این دایره قرمز ها که مثل فنر عمل می کنه را کف زمین می یاره.)بعد از اون نمیدونم باید چه کنم.طبقه ی دوم هم که می رم فقط یه آیتم بهم می ده.تو را به خدا هر کی بلده بهم بگه لطفا!

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
ببين يه پل بود كه قبلا رفتي روش و خراب شد. در واقع اون پل هنوز هم وجود داره ولي نامرئي است. با همون ايتمي كه ميگي توي طبقه دوم بدست اوردي ميتوني از روش رد بشي!:clover:

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
در بازی دیول مای کری 3 یک قسمت هست یک مجسمه ای هست چند تا دست داره روی هر دستش هم اتیش قرمز داره.مینویسه باید با یک تکنیک خاص جابجاش کنم.چی کار باید بکنم

ebikhafan

کاربر سایت
Jul 11, 2008
75
در بازی دیول مای کری 3 یک قسمت هست یک مجسمه ای هست چند تا دست داره روی هر دستش هم اتیش قرمز داره.مینویسه باید با یک تکنیک خاص جابجاش کنم.چی کار باید بکنم
ببين اون مجسمه ها فقط بهت يك چهارم Blue Orb رو ميدن كه اگه چهار تا شون رو جمع كني به خط جونت اضافه مي كنه.
اگه مي خواي اونو بشكني بايد شمشير (Arm) مخصوص خودش رو استفاده كني. يعني بايد ببيني رنگش چيه و بعد شمشير درست رو استفاده كني. مثلا قرمز براي Rebellion سفيد براي Beowulf نارنجي براي Agni & Rudra بنفش براي اون گيتاره كه اسمش رو يادم رفته و آبي براي اون يخيه كه بازم اسمش رو يادم رفته.
دقت كن كه بايد تعداد آتيش هاي دست و پاهاش رو بشماري و بعد به اوت تعداد به Stylish بالا تر بري. مثلا اگه سه تا بود يعني بايد به Stylish سوم برسي.

سؤالي بود در خدمتيم.

alone_m

کاربر سایت
Sep 2, 2011
3
سوال برای عبور از مرحله 5

سلام دوستان من تازه اینجا عضو شدم یه سوال داشتم ازتون البته یکی از دوستان قبلا این سوال رو پرسیدن که من در زیر نقل قولش می کنم
سلام آقا(و خانوم)من توی مرحله ی 5 بازی دویل می کرای 3 گیر کردم.بعد از این که با عقاب ها جنگیدیم و با دلقکه مبارزه کردیم(فرار می کنه),به تالار اصلی بر مگردم.همونی که یه راه پله ی بزرگ داره.می رم و اون دستگاهه را روشن می کنم(همونی که طبقه ی دوم را باز می کنه و یه دونه از این دایره قرمز ها که مثل فنر عمل می کنه را کف زمین می یاره.)بعد از اون نمیدونم باید چه کنم.طبقه ی دوم هم که می رم فقط یه آیتم بهم می ده.تو را به خدا هر کی بلده بهم بگه لطفا!
و پاسخی که بهش داده شده این بود
ببين يه پل بود كه قبلا رفتي روش و خراب شد. در واقع اون پل هنوز هم وجود داره ولي نامرئي است. با همون ايتمي كه ميگي توي طبقه دوم بدست اوردي ميتوني از روش رد بشي!
من سوالم اینه که وقتی اون ایتمی که میگین رو که شبیه یه نیزه هست رو پیدا کردم رفتم اونجایی که اون پله خراب شده بود بعد نمیدونم چطوری باید اون نیزه مانند رو استفاده کنم تا بتونم از روی اون پل نا مرئی عبور کنم همینجوری رفتم که از رو پل حرکت کنم اما افتادم پایین لطفا راهنماییم کنین

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
دوست عزیز تو اول باید برگردی بری دردوم فکر کنم از پایین بیای میشه در دوم میری داخل اون بالا یه جای هست که یه ایتم رو داخل حصار گذاشتن پشت سرش یه نگاه بندازی معلوه

alone_m

کاربر سایت
Sep 2, 2011
3
باید اون ایتم داخل حصار رو هم بردارم؟؟؟

چطوری میشه اونو برداشت اون حصار رو چطوری بازش کنم؟؟؟

در ضمن اگه به در دوم که اون وسط قرار داره برم میره اون جایی که یه بار با یه چیزی شبیه اسانسور اومدوم اونجا و دیگه راه برگشتی از اونجا وجود نداره

اگه بخوام برام به جایی که اون حصار وجود داشت باید احتمالا از اون در زیرین استفاده کنم

لطفا کمکم کنین :))

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
اون نیزه ای که دستته میبری جای که حصار هست همونجا که پله میخوره میاد بالا به جای اینکه بری بالا بیا پشت سرش نیزه رو فرو کن تو جاش حصار میره بالا

alone_m

کاربر سایت
Sep 2, 2011
3
ببخشین سوالام زیاد شد

با عرض معذرت به خاطر زیاد شدن سوال هام

اگه دقت کنین با زدن دکمه Q میشه اسلحه رو عوض کرد وبا زدن دکمه E میشه شمشیر رو عوض کرد

اما چطوری می تونم این نیزه ای رو که میگین رو استفاده کنم؟؟؟

یعنی باید کدوم دکمه رو بزنم تا اون نیزه رو در بیاره و حصار رو باز کنه؟؟؟

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
اون نیزه که دستته ایتمه برای رد کردن مرحله اسلحه نیست که بگیری دستت باید ببیری جای خودش تا ازش استفاده کنی ا
برا انتخاب اسلحه باید بری جای که میتونی اسلحه هاتو اپگرید کنی همون هیولا طلای اول بازی هم که می بیای دو تا گزینه داری یکی مسیون استارت یکی هم کاستومی که داخل کاستومی میری تو اکویپ اونجا اسلحه رو انتخاب میکنی

erfan09

کاربر سایت
Jun 26, 2012
2
سوال

با عرض سلام
من توي مرحله ي دهم دويل مي كراي 3 گير كردم بعد از اين كه اون گيتاره رو مي گيرم نمي دونم بايد چيكار كنم لطفا كمكم كنيد

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
با عرض سلام
من توي مرحله ي دهم دويل مي كراي 3 گير كردم بعد از اين كه اون گيتاره رو مي گيرم نمي دونم بايد چيكار كنم لطفا كمكم كنيد
اگه اشتباه نکنم باید از یه دری که اون بغل هست بری و ایتم رو برداری با اون ایتم بر میگردی و از آن استفاده میکی تا یک پل رو باز کنی.

tiny4

کاربر سایت
Jun 27, 2012
18
نام
mohammad
سلام من در مرحله 14دیول می کرای 3 گیر کردم بعد از مبارزه با ورجیل نشان میدهد دلقک وپدر دختره که ورجیل کشتش میاند ویه برج از زیر زمین در میاد که نورانی بعد من یک در هست که یک مجسمه رو به روش است مجسمه را میشکنم و وارد در میشوم ما را اونجای میارد که یه غاره بعدش که وارد میشی این زن را میکشی یه گیتار بهت میداد باید چکار کنم#:-s

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر