درخواست هر گونه راهنمایی در مورد گوشی

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستان کسی میدونه که Motorola Milestone رو کجا میفروشه ؟؟؟؟ رفتم پایتخت نداشت :(
خواهشا بگین کجا ها داره ؟؟؟؟؟

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
میدونم معایب داره ولی هر دستگاهی یه سری معایب داره، نمیشه که گفت یه گوشی بهترینه، چون تو این قیمت ها (فک کنم 280 باشه الان) بهترین دوربین رو داره من دارم اینو میگیرم وگرنه همین که روش نمیشه بازی نصب کرد واسه نخریدنش دلیل محکمیه.

در مورد بقیه چیزایی که گفتم، نظری نداری؟

W995 چی؟ چه برتری هایی به این گوشی داره؟ نظرت در مورد 5800 چیه؟ دوربینش احتمال زیاد خیلی بدتره ولی روش میشه بازی نصب کرد.

نظرت بُُه افزایش بودجه و خرید Satio چیه؟ ارزشش رو داره؟ تو ایران چنده؟
حرف شما درسته و هیچ گوشی نیست که نکته منفی نداشته باشه!
در مورد دوربین بازم به حرف من توجه نکردی؟!:biggrin1: من دارم بهت میگم توی این قیمت دوربینش بهترین نیست و گوشی s8300 سامسونگ از اون بهتره!و قیمت این گوشی هم 270هست!
بعلاوه اینکه صفحه لمسی خازنی و خوش رنگی داره( amOLEDهم هست)
یه سر برو لینک زیر:ببین چه گوشی عالی هست!فقط 265تومن!
http://www.gsmarena.com/samsung_s8300_ultratouch-2667.php
در مورد بقیه چیزایی که گفته بودی مثلاً اینکه صفحه ضعیف داره یا دکمه هاش خراب میشن ... من که چیزی نشنیدم و اتفاقاً کیفیت ساخت بالایی هم داره!
در مورد w995 هم خب قیمت بالاتری داره و حدود 340هست!

من که کلاً پیشنهاد میکنم از این نوع سونی اریکسون ها نگیری!
5800هم گوشی بدی نیست ولی بدرد شما که دوربین میخوای نمیخوره و عکسبرداریش خیلی بده!ولی خب سیستمعامل داره!
شما زیاد نگران بازی هم نباش!روی بدون سیستمعامل ها هم بازی میشه ریخت ولی نه همه ی بازیها و فقط اونایی که جاوا هستن،که کم هم نیستن!

ساتیو هم 580هست قیمتش!اگه میتونی اونقدر بودجه بزاری که بازم انتخابات بیشتر میشه!و بهتر از ساتیو توی اون قیمت هست!
.
دوستان کسی میدونه که Motorola Milestone رو کجا میفروشه ؟؟؟؟ رفتم پایتخت نداشت
خواهشا بگین کجا ها داره ؟؟؟؟؟
پایتخت آخه جای موبایل خریدنه:biggrin1:
من پریروز توی علاادین توی همون طبقه همکف،وسط های پاساژ یدونه دیدم پشت ویترین!

بین e52 وb7320 موندم!
به نظر من e52 گوشی کامل تریه!

آخرین ویرایش:

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
دوستان دلیل قیمت فضایی nokia x6 چیه؟؟؟ یک تاچ خازنی؟؟؟
دلیلی نداره و واسه خودش الکی گرونه:biggrin1:
اول که اومد قیمت دلارش هم زیاد بود و حدود 580دلار بود و الان قیمتش کاهش پیدا کرده به 380دلار حدوداً ولی توی ایران هنوز هم گرون مونده و کاهش پیدا نکرده البته کاهش پیدا کرده ولی نه به اندازه کافی!

Hornet

کاربر سایت
Mar 10, 2009
0
نام
جمال
سلام

اقا این google map سامسونگ جت رو چه طوری میشه یه کاریش کرد که دیگه اینترنت نخواد ؟ و این که دقتGPSش چرا اینقدر کمه با اختلاف 1000 تا 3000 متر از جایی که هستی نشون میده موقعیت رو :O
بعد از کجا می تونم برنامه های خوب و کاربردی براش دانلود کنم ؟

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
سلام

اقا این google map سامسونگ جت رو چه طوری میشه یه کاریش کرد که دیگه اینترنت نخواد ؟ و این که دقتGPSش چرا اینقدر کمه با اختلاف 1000 تا 3000 متر از جایی که هستی نشون میده موقعیت رو :O
گوگل مپ قابلیت آفلاین کردن نداره مگه اینکه دانلود کرده باشید و دیگه نیاز به دانلود نداشته باشه !
دقتش واسه من که خیلی خوبه !
این برنامه برای گوشی ها بدون GPS هم کار میده !
تا حالا بر نخوردم :D!

برای گرفتم برنامه های خوب به این سایت مراجعه فرمایید ....

تا بعد ...

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,000
نام
Milad
اصلا قابل قبول نيست دوربين 905 فكر كنم 8 باشه اما 901 هم 5!!!!اگه لنز اون يكي هم قوي تر باشه باز چون هر دو از سري سايبرشات هستند 3 پيكسل خيلي هست!

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
همونطور که دوستمون بالا گفتن،شما میتونید گوگل مپ رو دانلود کنید و بعد به صورت آفلاین استفاده کنید!
دقت gpsهم شما باید برید یه جای باز که راحت بتونه ماهواره رو پیدا کنه و بعد کالیبره کنید و تنظیمات...و بعد از اون دیگه میتونید راحت استفاده کنید و همینطور دقیق!
بدلیل اینکه من خودم تا حالا از gps جت استفاده نکردم نمیتونم دقیق تر بگم!:blushing:
سلام

یکی میگفت کیفیت دوربین C901 از C905 بیشتره، کسی همچین چیزی شنیده؟
c901 یکی از بهترین 5مگاپیکسل هاست و c905هم بالاخره 8مگاپیکسل هست و تنظیمات بیشتر داره ولی در مقایسه بین این 2تا بهتره خودتون تشخیص بدید!چون در یه حد هستن و هرکدوم برتری هایی دارند!
اول:
c905:

دوم:
c901:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
1-مهبد(؟) جان، ممنونم از پیگیری ای که میکنی. خیلی عکس خوبی پیدا کردی، من دقیقا دنبال همچین چیزی بودم! چطوری همچین چیزی پیدا کردی؟

2-چیزی که عجیبه اینه که لا اقل به نظر من، کیفیت C901 بیشتر از C905 ـه ! عکس C905 رزولوشن بیشتری داره ولی کیفیتش پایین تره! نه؟! sh*t

3- نظرت در مورد N79 و N 86 و N83 چیه؟ قیمتهاشون رو داری؟ اینا هم به نظر دوربین خوبی دارن.

چقدر خرید گوشی سخته، واقعا هر روزم رو دارم میذارم واسه اینکار و فقط سردرد نصیبم میشه و هر روز بیخیال میشم.

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
البته دوستان حادق باشن كه ميزان پيكسل لنز ربطي به كيفيت نداره و صرفا باعث ميشه بتونيد عكس بزرگتري بگيريد . خود لنز مهم هست . به تعداد پيكسل توجه نكنيد ...

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
1-مهبد(؟) جان، ممنونم از پیگیری ای که میکنی. خیلی عکس خوبی پیدا کردی، من دقیقا دنبال همچین چیزی بودم! چطوری همچین چیزی پیدا کردی؟

2-چیزی که عجیبه اینه که لا اقل به نظر من، کیفیت C901 بیشتر از C905 ـه ! عکس C905 رزولوشن بیشتری داره ولی کیفیتش پایین تره! نه؟! sh*t

3- نظرت در مورد N79 و N 86 و N83 چیه؟ قیمتهاشون رو داری؟ اینا هم به نظر دوربین خوبی دارن.

چقدر خرید گوشی سخته، واقعا هر روزم رو دارم میذارم واسه اینکار و فقط سردرد نصیبم میشه و هر روز بیخیال میشم.
ا
1-من شهاب هستم عزیز،مهبد دوستمه و آیدی اون "Anti"رو نداره!:biggrin1: واسه عکس هم ممنون از gsmarena
2-نظر منم همینه
3-فکر میکنم منظورت از n83 همون n82 باشه؟!اگه آره:

قیمتهاشون هم به این شکل هست:

n82 حدود 300البته خیلی کمیاب شده
n86 حدود 360تومن
n79هم حدود 285

دوربین این 3گوشی هم خوبه و البته n86 پیکسل بیشتر داره و 8هست ولی خب بین این 3تا باید n79 رو حذف کنی چون دوربینش بین 5ها عالی نیست!
میمونه n82و n86که این 2تا هم خوبن ولی n82 تغریباً میشه گفت بهترین دوربین 5ماپیکسل در گوشی هارو داره!

بازم واست عکس میزارم تا خودت انتخاب کنی!
این n86:
http://pic.gsmarena.com/vv/reviewsimg/nokia-n86-8mp-preview/camera/gsmarena_n86_002.jpg

اینم یکی دیگه از زاویه نزدیک:
http://pic.gsmarena.com/vv/reviewsimg/nokia-n86-8mp/camera/gsmarena_005.jpg
..........
خب
اینم از n82:
http://pic.gsmarena.com/vv/reviewsimg/nokia-n82-preview/camera/gsmarena_f010.jpg

اینم یکی دیگه
http://pic.gsmarena.com/vv/reviewsimg/nokia-n82-preview/camera/gsmarena_f007.jpg

توی عکس n82 دقت داشته باش که هوا ابری هست و معمولاً توی این هوا عکسبرداری ضعیف تر میشه!
واسه همین یه عکس در محیط بسته هم واست میزارم!:

http://pic.gsmarena.com/vv/reviewsimg/nokia-n82-preview/camera/gsmarena_f016.jpg

خب این از مقایسه این گوشیها!
راستی n82 فلاش زنون هم داره.

...........

اینم دوربین گوشی پیشنهادی من یعنی سامسونگs8300 که چند دفعه ای هم بهتون گفتم در پست های قبلی ولی بهش توجه نکردید!
http://pic.gsmarena.com/vv/reviewsimg/samsung-s8300-review/camera/photo/gsmarena_002.jpg
در نظر داشته باش که قیمتش 260تومن هست و قابلیت هایی مثل صفحه amoled و تاچ خازنی(مثل آیفون)بعلاوه اینکه کی بورد هم داره!

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
يكي از دوستان سايت براي جت خواسته بودن . اين سايت رو يه نگاه بكنيد . كلا سايت خوفي هست . بنده 4 ساعتي ميشه دارم رينگ تون و والپيپر ميگيرم ازش! عضو بشيد توش . راحت درو كنيد!

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
دوربین این 3گوشی هم خوبه و البته n86 پیکسل بیشتر داره و 8هست ولی خب بین این 3تا باید n79 رو حذف کنی چون دوربینش بین 5ها عالی نیست!
بنده خودم این گوشی رو دارم و حد اقلش میدونم از N82 خیلی سره !
ولی N86 با بهتره N79 هست ;)
يكي از دوستان سايت براي جت خواسته بودن . اين سايت رو يه نگاه بكنيد . كلا سايت خوفي هست . بنده 4 ساعتي ميشه دارم رينگ تون و والپيپر ميگيرم ازش! عضو بشيد توش . راحت درو كنيد!
خیلی اعصاب خرد کنه چون هرچی بازی میگیری نصب میشه ولی اجرا نمیشه !
به جز این سایتی که ای خپل گفت Mobile9 هم هست :D
خب این از مقایسه این گوشیها!
راستی n82 فلاش زنون هم داره.
فقط باتری رو میمکه :D!تازه واسه فیلم برداری هم نور .... نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر