درخواست هر گونه راهنمایی در مورد گوشی

ALPAY

کاربر سایت
Feb 11, 2010
16
توی کزینه هات میتونه برند نوکیا رو هم داشته باشی

چون هر سه گزینه رو داره

من ازنوکیا زیادخوشم نمیاد:cheesygriبه نظرم درمقابل قیمتی که میدم چیز زیادی ندارند.
حالانگفتین کدوم یک ازاونها یی که من گفتم بهتره؟

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
اقا قیمت دقیقه دقیقه دقیقه Samsung I8000 Omnia II چنده ؟؟؟؟؟ بدون گارانتی . HTC HD2 بدون گارانتی چنده ؟؟؟؟ کدوم بهتره به نظر دوستان ؟؟؟

آخرین ویرایش:

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
اقا قیمت دقیقه دقیقه دقیقه Samsung I8000 Omnia II چنده ؟؟؟؟؟ بدون گارانتی . HTC HD2 بدون گارانتی چنده ؟؟؟؟ کدوم بهتره به نظر دوستان ؟؟؟
قیمت:
i8000 بدون گارانتی 16گیگ 515هزار تومن
hd2 بدون گارانتی 680تومن

به نظر من i8000 بهتره!باز اگه هم قیمت میبودن میشد فکر کرد در مورد انتخاب ولی حالا با این اختلاف 200تومنی به نظر من که hd2 نمی ارزه!
بعلاوه i8000 واقعاً گوشی کاملی هست و عالی!
مثلاً شاید بگیم hd2 صفحه بزرگ و تاچ خازنی داره ولی به نظر من سایز بیشتر از 3.7اینچ لازم نیست!در مورد تاچ هم با این که i8000 مقاومتی هست ولی حساسیت عالی داره و چیزه زیادی از خازنی کم نداره چون از تکنولوژی جدید صفحه مقاومتی استفاده میکنه!

من ازنوکیا زیادخوشم نمیادبه نظرم درمقابل قیمتی که میدم چیز زیادی ندارند.
حالانگفتین کدوم یک ازاونها یی که من گفتم بهتره؟
اونایی که شما خودتون کاندید کردید به نظر من اصلاً خوب نیستن!
اگه تا 260میتونی هزینه کنی برو S8300 ULTRA TOUCH بخر!
اگر نه میخوای از همینا بخری هم بنظر من برو star s5230 بخر!
ولی اگه اصرار داری از همونا بخری نظرمن kp500 هست!چون قیمتش مناسب و فروشش هم راحته!

آخرین ویرایش:

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
سلام دوستان
این lindy و کوربی گوشی های خوبی هستن؟ toch شون چجوریه؟ نسبت به قیمت چیز خوبی به نظر میرسن ولی کارکرد اشون رو نمیدونم
بعد هم این که lindy الان تو بازار هم قیمت کوربی هست یا بالاتره؟

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
این lindy و کوربی گوشی های خوبی هستن؟ toch شون چجوریه؟ نسبت به قیمت چیز خوبی به نظر میرسن ولی کارکرد اشون رو نمیدونم
بعد هم این که lindy الان تو بازار هم قیمت کوربی هست یا بالاتره؟
تا دیروز که lindy تو بازار نبود!
آره گوشیهای خوب و خوشگلی هستن
تاچ هاشون که حساسیت خوبی داره و خازنی هست
قیمتشون خوبه ولی خب چیزه خاصی هم ندارند!
مثلاً کوربی دوربینش 2هست!
کارکرد هم که مثل استار و کوکی هستن تغریباً دیگه!نمیدونم کار کردی باهاشون یا نه ولی خیلی خوبن!
لیندی که هنوز نیومده ولی اگه بیاد مطمعنن گرونتر از کوربی خواهد بود!
در مورد خرید C905 نظرتون چیه؟
به نظر من دوران این نوع گوشیهای سونی اریکسون دیگه رو به اتمام هست!
البته گوشی بدی نیست ولی به غیر از یه عکسبرداری دیگه هیچی نداره!!
الان حدود 280الی90هست و تو این قیمت گوشی خیلی خوبی به اسم s8300 ultra touch حضور داره که حتی دوربینشم از c905 بهتره!و همینطور فیلمبرداری که خیلی با هم فاصله دارن و قابل مقایسه نیستن!و چیزای دیگه که اصلاً c905 نداره!
تنها مشکل s8300 هم نداشتن wlan هست!
قیمتشم حدود 260الی 70هست!

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
بین کوربی یا لیندی و 5230 کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
بنظر خودم 5230 بهتره بدلیل سیستم عامل و صفحه بزرگتر و اگه اشتباه نکنم موشن سنسور, البته دوربین خوبی نداره که برام مهم نیست ...

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
بین کوربی یا لیندی و 5230 کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
بنظر خودم 5230 بهتره بدلیل سیستم عامل و صفحه بزرگتر و اگه اشتباه نکنم موشن سنسور, البته دوربین خوبی نداره که برام مهم نیست ...
در رابطه با دوربین که 5230 فرقی با کوربی نداره!
بین اینا هم اگه خودم میخواستم بخرم اول سعی میکردم بودجه رو تا 5530افزایش بدم یعنی 215ولی اگه راه نداشت 5230رو انتخاب میکردم !

Hornet

کاربر سایت
Mar 10, 2009
0
نام
جمال
سلام

اقا این GPS سامسونگ جت رو چه طوری میشه یه کاریش کرد که دیگه اینترنت نخواد ؟ و این که دقتش چرا اینقدر کمه با اختلاف 1000 متر از جایی که هستی نشون میده موقعیت رو :O
بعد از کجا می تونم برنامه های خوب و کاربردی براش دانلود کنم ؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
به نظر من دوران این نوع گوشیهای سونی اریکسون دیگه رو به اتمام هست!
البته گوشی بدی نیست ولی به غیر از یه عکسبرداری دیگه هیچی نداره!!
الان حدود 280الی90هست و تو این قیمت گوشی خیلی خوبی به اسم s8300 ultra touch حضور داره که حتی دوربینشم از c905 بهتره!و همینطور فیلمبرداری که خیلی با هم فاصله دارن و قابل مقایسه نیستن!و چیزای دیگه که اصلاً c905 نداره!
تنها مشکل s8300 هم نداشتن wlan هست!
قیمتشم حدود 260الی 70هست!

از لحاظ دوربین که مشخصه C905 بهتره. مشکلات C905 ایناس:
1- سیستم عامل نداره، من نمیدونم بازی براش هست تو اینترنت یا نه، یا مثلا میشه روش منشی نصب کرد یا نه. همه جا نوشته Java داره ولی من نمیدونم این یعنی چی. (از لحاظ فنّی میدونم یعنی چی، منظور این مردم رو نمیفهمم)
2- مموریش Memory Stick Duo ـه که من بدم میاد ازش چون استاندارد نیست و همیشه هم گرونتر از معادل هم حجمش با MicroSD ـه.
3- صفحه LCD ـش حساسه، فک کنم یه بار بیفته زمین، فاتحه رو باید خوند.
4- از همه بدتر، من یه سری مطلب دیدم که 30درصد این گوشی ها هنگ میکنن و کل مموری گوشی به فنا میره، یه سری هم شاکی بودن که دکمه هاش خراب میشن بعد از یه مدت.

یه سوال دیگه، من بخوام این گوشی رو بخرم، سونی اریکسون نمایندگی آدمیزادی تو تهران داره که گارانتی چرت پرت با اون کلمه مزحکه "شرکتی" نداشته باشه و لا اقل وقتی بلایی سرش اومد، جواب سلام آدم رو بدن؟ اگه هست لطفا منو راهنمایی کنین.

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
از لحاظ دوربین که مشخصه C905 بهتره. مشکلات C905 ایناس:
1- سیستم عامل نداره، من نمیدونم بازی براش هست تو اینترنت یا نه، یا مثلا میشه روش منشی نصب کرد یا نه. همه جا نوشته Java داره ولی من نمیدونم این یعنی چی. (از لحاظ فنّی میدونم یعنی چی، منظور این مردم رو نمیفهمم)
2- مموریش Memory Stick Duo ـه که من بدم میاد ازش چون استاندارد نیست و همیشه هم گرونتر از معادل هم حجمش با MicroSD ـه.
3- صفحه LCD ـش حساسه، فک کنم یه بار بیفته زمین، فاتحه رو باید خوند.
4- از همه بدتر، من یه سری مطلب دیدم که 30درصد این گوشی ها هنگ میکنن و کل مموری گوشی به فنا میره، یه سری هم شاکی بودن که دکمه هاش خراب میشن بعد از یه مدت.

یه سوال دیگه، من بخوام این گوشی رو بخرم، سونی اریکسون نمایندگی آدمیزادی تو تهران داره که گارانتی چرت پرت با اون کلمه مزحکه "شرکتی" نداشته باشه و لا اقل وقتی بلایی سرش اومد، جواب سلام آدم رو بدن؟ اگه هست لطفا منو راهنمایی کنین.
در مورد دوربین هم اینطور که شما میگی هم نیستا!دوربین s8300 توی عکسبرداری که چیزی کم نداره و توی فیلمبرداری هم dvd فیلم میگیره ولی c905 حتی vga هم فیلم نمیگیره و واقعاً بد هست!
خودت داری این مشکلهاش رو میگی بعد بازم میخوای بخری؟!

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
میدونم معایب داره ولی هر دستگاهی یه سری معایب داره، نمیشه که گفت یه گوشی بهترینه، چون تو این قیمت ها (فک کنم 280 باشه الان) بهترین دوربین رو داره من دارم اینو میگیرم وگرنه همین که روش نمیشه بازی نصب کرد واسه نخریدنش دلیل محکمیه.

در مورد بقیه چیزایی که گفتم، نظری نداری؟

W995 چی؟ چه برتری هایی به این گوشی داره؟ نظرت در مورد 5800 چیه؟ دوربینش احتمال زیاد خیلی بدتره ولی روش میشه بازی نصب کرد.

نظرت بُُه افزایش بودجه و خرید Satio چیه؟ ارزشش رو داره؟ تو ایران چنده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر