درخواست هر گونه راهنمایی در مورد گوشی

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
سلام
دوستان کسی میتونه در مورد گوشی ViVAZاین سوالارو جواب بده
Main-Medium.jpg

1.سیستمش چیه!؟!؟!؟(کامل)
2.من تمهارو میریزم تو فولدر گوشی اما از توی گوشی هرچی میگردم پیداش نمیکنم؟!؟!!؟!؟جریان چیه!؟!!!؟
3.چه بازیهایی میتونم روش بریزم!؟!؟!؟!؟

آخرین ویرایش:

h6z.86.1s1

کاربر سایت
Nov 8, 2010
61
سلام
دوستان کسی میتونه در مورد گوشی ViVAZ این سوالارو جواب بده
1.سیستمش چیه!؟!؟!؟
2.من تمهارو میریزم تو فولدر گوشی اما از توی گوشی هرچی میگردم پیداش نمیکنم؟!؟!!؟!؟جریان چیه!؟!!!؟
3.چه بازیهایی میتونم روش بریزم!؟!؟!؟!؟
سلام
1:سیستم عاملش که سیمبین هست.
2:تم هارو هم توی فولدر other یا همون فولدر تم مموری بریزین.بعد از فایل منیجر گوشی برین توی همون فولدر..همونجا باید باشن.
3:همون برنامه های Symbian S60 5th بهش میخوره.

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
1.دوست عزیز میشه در مورد سیستمش بیشتر توضیح بدی؟؟؟ چه ورژنی!؟!؟!؟
2.من این راه رو رفتم اما موقعی که روش میزنم ارور certificate میده
3.بازیهای جاوا یا بازیهای که تو این تاپیک هست چی!؟؟!!؟
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=21363
یه سوال دیگه هم دارم تمهاش و بازیهاش رو نمیدونی از کجا بدانلودم

h6z.86.1s1

کاربر سایت
Nov 8, 2010
61
1:همین سیستم عامل معروف گوشی های نوکیا هست...گوشی های n97 و 5800 هم از همین سیستم عامل استفاده میکنن.ورژنش هم s60 rel 5 هست.
2:این ارور رو متاسفانه نمیدونم چی هست.اطمینان دارید این تم مال سیمبین هست و به اندازه ی صفحه میخوره.؟؟اگه ایناش درست باشه فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.
3:این بازی ها فکر نکنم بهش بخوره,کلا بازی های مخصوص خودش رو باید بریزید وگرنه بقیه وقت تلف کردنه.

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
سلام دوستان خواستم ببینم اگه بخوام مرتب آیفون بازی کنم. همه کار پشت سر هم باهاش بکنم.روشنایی دستگاه هم رو ۷۰ درصد باشه چقدر بم شارژ میده؟

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
سلام دوستان خواستم ببینم اگه بخوام مرتب آیفون بازی کنم. همه کار پشت سر هم باهاش بکنم.روشنایی دستگاه هم رو ۷۰ درصد باشه چقدر بم شارژ میده؟
عزیز من خودم ایفون دارم حدودا 7 ساعت می شه باهاش فقط فیلم نگاه کرد حالا خودت تا طی ماجرا را بخون :d
فکر کنم بالای 1 روز و نیم بعد شارژبده

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
من می خوام وایلد فایر HTC رو بگیرم نظرتون در بارش چیه چون اندروید روش هست من بیشتر می خوام بگیرم میگند گرافیگ صفحه پایین هست ؟؟؟خیلی تابلو هست اخه من می خوام 300 تومن پول بدم نگیرم همه مسخره کنند بگند این چه صفحه ای هست چه گرافیگ پایینی داره !!!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
من می خوام وایلد فایر HTC رو بگیرم نظرتون در بارش چیه چون اندروید روش هست من بیشتر می خوام بگیرم میگند گرافیگ صفحه پایین هست ؟؟؟خیلی تابلو هست اخه من می خوام 300 تومن پول بدم نگیرم همه مسخره کنند بگند این چه صفحه ای هست چه گرافیگ پایینی داره !!!
نه عزیز گوشی خوبی هست من با هاش کار کردم اندرود هم داره صفحه خوبی هم داره
به علاوه تاچ عالی

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
منم رفتم این اچ تی سی وایلد فایر رو گرفتم واقعا نسبت به پولش عالی هست من به همه که 300 تومن می خواند هزینه کنند این گوشی رو پیشنهاد میکنم ...چنت سوال چه جوری فارسی کنمش و چه جوری برم تو اینترنت باش من می خوام با وایرلس وصل شم ارورو از سرور میده ؟؟؟؟؟بعد چه جوری اپدیتش کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر